Celia, Krem tłusty `Kolagen + witaminy A i E`

Celia, Krem tłusty `Kolagen + witaminy A i E`

Bogaty krem tłusty. Dzięki zawartości kolagenu aktywnie odbudowuje strukturę skóry, przez co wyraźnie spłyca zmarszczki. Witaminy A+E nawilżają i natłuszczają naskórek, łagodzą podrażnienia, a także chronią przed działaniem wolnych rodników i promieni UV. Polecany do stosowania na dzień i na noc, dla cery dojrzałej i suchej.

uniwersalne
dojrzała, sucha
nawilżające, łagodzące, regenerujące
bogate
w słoiczku

Na ten czas mój nr 1 :)

Podpisuję się pod wszystkimi pozytwywnymi opiniami! :) Krem jest świetny, bez dwóch zdań. Idealny na tą porę, gdy temperatury są niskie i skóra jest narażona na ich działanie. Kupiłam go w drogerii Natura za jakieś 6 zł. Moja skóra miała wtedy kryzys, była sucha zwłaszcza w okolicach nosa i ust. Nie pomagał żaden krem który miałam w domu, dlatego postanowiłam w końcu zakupić Celię-pomyśłałam, że sprawdzę jak poradzi sobie z problemem. Nie zawiodłam się, już po pierwszej aplikacji na noc była duża poprawa. Z kolejnymi było już tylko lepiej :)

Plusy:

+skóra jest po nim nawilżona, gładka i promienna-właśnie tego oczekiwałam. Nawilżenie jest długotrwałe. Gdy nakładam krem na noc mam wrażenie, że cera aż go pije-krem jest tłusty, ale po chwili tłustej warstwy już nie ma. Rano buzia jest w swietnym stanie. Suche skórki znikają :)
+chroni przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, wiatrem i zimnem oraz suchym powietrzem w pomieszczeniach. Buzia jest otulona ochronną warstewką która nie doprowadza do utraty wody
+nie zatyka porów, wręcz przeciwnie-poprawia stan skóry. Od kiedy go stosuje, pojawia się mniej wyprysków
+ładnie pachnie, ma ładne opakowanie
+wydajny
+cena !

Polecam ten krem wszystkim, tak bogatego i odżywczego kremu za 5 zł..nie znajdziecie.

W chłodne dni może się przydać.

Moja skóra jest sucha, dni stały się chłodniejsze, więc potrzebowałam kremu tłustego. Ten krem jest dobry, można go kupić z uwagi na niską cenę. Moja sucha skóra, domagała się go dosyć sporo... Nie ustrzegł mnie przed drobnymi wypryskami i zimnami.
Plusy:
- taniocha
- dobre nawilżenie, pod warunkiem, że nałożymy solidną ilość
- nie podrażnił mojej alergicznej skóry
- zapach nawet przypadł mi do gustu
- zmarszczek nie mam, ale poczułam wyraźne wygładzenie
- pozostawia po wchłonięciu matową skórę, nie świecę się jak choinka
- u mnie nadaje się pod makijaż
Minusy:
- nie wiem dlaczego, ale miał on gorsze dni, po których zostawały mi jakieś niewielkie wypryski i delikatne przebarwienia

Uważam, że warto go nakładać po zmyciu maski, żeby spotęgował efekt nawilżenia i wygładzenia skóry, ale z pewnością czasami trzeba zrobić skórze zwyczajnie przerwę od niego.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

the best

mam ekstremalnie suchą skóre na twarzy i od lat stosowałam kremy bardzo tłuste takie jak bambino czy nivea które zamiast nawilżyć to jeszcze gorzej ją przesuszały ale wszystkie inne kremy nawilżające nie dawały rady były za mało tłuste .
i kiedyś gdzieś natknełam się na ten krem za zawrotną cenę 5zl. a celie lubie bo używałam podkładu z celii który też jest rewelacyjny .
dziś mam zapas 10 kremów bo w rossmanie był po 3,99 i wykupiłam wszystkie :-)

@w koncu nawilżył moją skóre
@super nadaje się pod podkład
@zmarszczki wygładzone
@cena
@tłusty ale nie tak jak bambino czy nivea

jedyny malutki minusik za zapach ale tylko temu że już mi trochę zbrzydł

dostępność
@ostatnio byłw rossmanie za 3,99
@natura 4,99
@ apteki
@osiedlowe sklepiki

Używam tego produktu od: 3 mcy
Ilość zużytych opakowań: 6 standardowe

Wspaniały

Używałam różnych kremów. Od tych drogich po tanie, tak, żeby sprawdzić, czy faktycznie działają te obiecywane "cuda".

Kiedyś szukałam po prostu kremu z retinolem (witaminą A) i prócz mega drogiego- był tylko ten. Pomyślałam- co tam, 5 zł nie majątek, spróbuję.

Jakież było moje zdziwienie, kiedy ten krem okazał się najlepszym z dotychczas używanych!

Plusy:
- maksymalne nawilżenie,
- realnie usuwa drobne zmarszczki, już po kilku dniach stosowania miałam cerę "młodszą" o parę lat,
- dobrze się wchłania,
- piękny zapach (co kto lubi oczywiście),
- skład ( kolagen, retinol, zero parabenów)
- cena

Minusy:
- dostępność. Z uwagi na to, że jest to tani krem, w drogeriach jest bardzo rzadko. Ja kupiłam trzy pudełeczka na zapas- na rynku w budce :-)

Polecam ten produkt, który jest dowodem na to, że tanie- nie zawsze znaczy marne. Ten bije na głowę wszelkie nivea visage za 50-60 zł. Jest po prostu MEGA.

dobrej jakości krem!

Mam bardzo dobrą opinię o kremach celii. Używam już od ok. 2 lat i moim zdaniem krem sprawdza się naprawdę dobrze na mojej skórze:
+ odżywia
+regeneruje
+nawilża
+poprawia elastyczność
+rozjaśnia koloryt
+wydajny
+niska cena
- tłusty, nie nadaje się pod makijaż, ani na wyjście z domu; trzeba używać tylko na noc

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

dobry, skuteczny, tłusty

Produktu używam od ok. 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Uważam, że jest to idealny kosmetyk dla skóry suchej i wrażliwej. Kolagen świetnie działa na skórę pozbawioną życia, wyczerpaną i suchą. Polecam osobom, które mają wrażliwe buzie:
+dobrze, skutecznie natłuszcza
+ nawilża najbardziej wysuszone miejsca
+ dobrze się wchłania
+ ma wygodne opakowanie
+ zapach, przyjemny i świeży
Mały minus, że jest to krem, który pozostawia twarz mocno świecącą, więc trzeba nakładać go w niewielkich ilościach.

Używam tego produktu od: ponad dwóch lat

GE-NIAL-NY!

Sięgnęłam po ten krem z braku funduszy na inny (jak to student pod koniec miesiąca :D) i... wspaniałe "rozczarowanie"!

Jest to dla mnie idealny kosmetyk za małe pieniądze, teraz pójdzie już trzeci słoiczek (około pół roku regularnego stosowania). Nakładam go na twarz, szyję i dekolt.

PLUSY:

+ wspaniale nawilża i koi skórę,
+ twarz jest wygładzona i wypoczęta,
+ przyspiesza gojenie się podrażnień i wyprysków,
+ delikatnie rozjaśnia i rozświetla

MINUSY:
- dosyć mocny zapach, przypominający proszek do prania (mi odpowiada),
- absolutnie nie nadaje się pod makijaż (tłusty)

Dla mnie jest idealny :)

Ilość zużytych opakowań: dwa (trzecie w trakcie)

Lubię i stosuję

Świetny krem za niewielkie pieniądze. Skuszona opiniami kupiłam i nie zawiodłam się. Mam cerę mieszaną. Doskonale nawilża i koi skórę, a także jak dla mnie ma bardzo ładny zapach. Ze względu na bardzo tłustą konsystencję stosuję go na noc. Szybciutko przywrócił blask, miękkość i nawilżenie mojej skórze. Sprezentowałam go bratowej i teraz przy każdym pobycie w Polsce otrzymuję zamówienia od niej i jej koleżanek.
Jedynym minusem jest bardzo, bardzo tłusta konsystencja, która uniemożliwia mi stosowanie kremu pod makijaż.

Działa tylko na początku stosowania!

Bardzo dobry krem nawilżający na noc, chociaż na noc można również stosować :)
Zalety:
- świetny nawilżacz do twarzy. Kiedyś miałam duże problemy z suchą skórą, która jednocześnie była mieszana z rozszerzonymi porami. Skóra jest jakby nawodniona "od wewnątrz". Skóra następnego dnia jest nawilżona i rozświetlona. Znikneły suche skórki, oraz przesuszona partie twarzy.
- niska cena
- dostępny np. w natura
- fajna konsystencja - zwarta, trochę tłósta
- miły zapach

Wady:
- dla mnie kosmetyk nie posiada wad

edycja:
Edytuje recenzję, ponieważ krem po dłuższym stosowaniu dosłownie masakruje twarz... Ale od początku.
Na początku stosowania kremu, buzia wyglądała bardzo dobrze. Krem nawilżał oraz likwidował drobne niespodzianki na twarzy. Po jakimś czasie twarz zaczęła mi się bardzo przesuszać. Schodziła dosłownie płatami - pomimo tego dalej stosowałam celię - nie podejrzewałam jej. Problem nie znikał przez kilka miesięcy. Jak mi się udało rozpoznac że to jego wina? Otóż, wiosną 2015 roku byłam bardzo zabiegana, nie miałam czasu odwiedzić najbliższej drogerii i kupić celię. Przesuszenia powoli znikały samoistnie, nie stoswałam żadnych innych dodatkowych kosmetyków. z czystej ciekawości, kupiłam kolejne opakowanie. Przesuszenia, oczucie sciagnięcia na twarz powróciły. Na początku byłam zachwycona kremem, same plusy! Tani, łatwo dostępny, działa, niesttey po dłuższym stosowaniu w ogóle u mnie się nie sprawdził.
Także, nie polecam :(

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

swietny krem za male pieniadze!

uzywam tego kremu od bardzo dawna razem z innymi dobrymi polskimi kosmetykami .Krem jest bardzo wydajny wystarcza na dlugo,ma lekka konsystencje,nie pozostawia tlustej powloki na skorze,dobrze nawilza i swietnie sie wchlania,poprawia koloryt cery,ma delikatny zapach ktory nie drazni i po chwili jest nie wyczuwalny .Dodatkowym bardzo waznym plusem dla mnie jest obok niskiej ceny fakt ze celia nie testuje swoich kosmetykow na zwierzetach wiec POLECAM!!!:)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Dobry polski produkt

Krem kupiłam pod wpływem recenzji na wizażu, potrzebowałam czegoś dobrego do nawilżenia cery. Super cudo za grosze moja skóra wręcz go pije oczywiście świecę się po aplikacji wkońcu to krem tłusty. Nakładam tylko na noc, jestem po miesięcznej kuracji kwasami to muj kompres. Cera gładka nawilżona bez podrażnień i przebarwień polecam.

Używam tego produktu od: Ponad 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Cudo za cudowna cenę!!!

Pod wpływem recenzji na wizazu zakupiłam ten produkt. I niezawiodłam się. Trudno o lepszy krem za taką cenę , a powiem więcej wysiadają przy nim jeżeli chodzi o działanie i te z górnej półki. Jestem w wieku, że potrzebuję juz mocnego nawilżenia i ten krem sobie pięknie radzi. Owszem po posmarowaniu twarz zamienia mi się w świecącą maskę , ale po chwili wchłania się do matu i mam poczucie , że penetruje w głębsze partie skóry, wygładza i nawadnia skórę. Cały dzień mam nawilżona skórę, nie muszę używac żadnych innych nawilżaczy.Cudo za cudowna cenę.

Ilość zużytych opakowań: 1 opak