Sally Hansen, Diamond Radiance Hand & Cuticle Polish (Odżywczy krem/scrub do pielęgnacji dłoni i paznokci)

Krem zawiera mikrodiamentowe cząsteczki, masło Shea, ceramidy oraz inne naturalne składniki. Delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek, nawilża i odżywia suche skórki. Twoje paznokcie będą wyglądać naturalnie, a ich powierzchnia stanie się idealnie gładka!
Nie trzeba wycinać skórek, preparat eliminuje ich szybkie odrastanie.
Krem doskonale nawilża i odżywia paznokcie, nadaje im naturalny kolor jak również idealnie gładką powierzchnię, co zabezpiecza przed rozdwajaniem się płytki paznokcia.
Sposób stosowania: wcierać w każdy paznokieć i skórkę przez 60 sekund, następnie zmyć i osuszyć.

sucha
peelingi do rąk, kremy do rąk
nawilżające, wygładzające
w tubce

Dopiero zaczełam używać tego produktu ale mogę już powiedzieć że spełnił moje oczekiwania. Skórki wokół paznokci są bardzo gładkie. Liczę że dzięki temu kosmetykowi wreszcie uporam się z rozdwajającymi się skórkami.

Używam tego produktu od: od 3 dni

mój KWC

Boski.
Delikatnie ściera, ale skutecznie. Skóra po użyciu jest gładka, nie wysuszona, ani nie podrażniona. Cena na plus. Uzależniłam się od niego. Odpowiedni nawet do wrażliwej skóry.

POLECAM!

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Scrub, jak każdy inny.

Kosmetyk odżywia i rzeczywiście wygladza skórę, ale nie działa na paznokcie. Jest wydajny i łatwy w użyciu, ale mimo wszystko wolę domowe sposoby ich pielęgnacji.

jest ok

tak jak mówi opis jest to scrub, wd mnie dobrze usuwa pozostałości po wycinaniu skórek. Może lepiej sprawdza się wśród osób które nie usuwają mechanicznie skórek. Ma miły zapach, jest wydajny, świetny jako piling do dłoni.

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. opakowania