Polfarmex, Novoxidyl, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Polfarmex, Novoxidyl, Szampon przeciw wypadaniu włosów

Szampon posiada wyjątkowo kremową konsystencję oraz pH neutralne dla skóry (pH 5,5). Łączy w sobie doskonałe własności myjące i kosmetyczne również o działaniu kondycjonującym, co pozwala na częste stosowanie. Czyni włosy podatnymi na układanie, przez co nie są narażone na stres mechaniczny. Po umyciu włosy stają się miękkie, błyszczące i nie elektryzują się.
Zawiera TRIAMINODIL, opatentowaną i przebadaną klinicznie substancję o właściwościach silnie normalizujących funkcje cebulki włosowej, m.in. ogranicza nadmierne wydzielanie łoju, dzięki czemu przyczynia się do zmniejszenia procesu wypadania włosów, a także stymuluje ich wzrost.
Szampon posiada działanie dwufunkcyjnie: zastosowany w szamponie NOVOXIDYL pirytionian cynku posiada wysoką skuteczność przeciwłupieżową, co dodatkowo wzmacnia pozytywne działanie substancji aktywnej Triaminodil, przeciwdziałając wypadaniu włosów.

wzmacniające, oczyszczające, zapobiegające wypadaniu, przeciwłupieżowe
do włosów normalnych, do włosów wypadających, do włosów z łupieżem, do włosów przetłuszczających się

na wypadnie włosów i na łupież

Szampon idealny dla moich kręconych włosów, zahamował wypadanie oraz wyeliminował łupież. Dodatkowo po umyciu szmponem novoxidyl włosy są puszyste, miękkie i mocne. Jedyna mała wada to fakt, że po uzyciu muszę stosoawc odżywki do rozczesywania włosów. Przy innych szamponach też muszę stosować, więc to widac wina moich włosów.

dobry szampon przeciwłupieżowy

Stosowałam go razem z tonikiem Novoxidyl do włosów. Używałam go 3 razy w tygodniu, tonik natomiast codziennie rano i wieczorem na skórę głowy. Zapach znośny , konsystencja też dosyć gęsta, ale średnio się pienił. Dzięki niemu pozbyłam się problemu łupieżu, włosy nie przetłuszczały mi się też bardzo jak po innych szamponach, skóra głowy dokładnie oczyszczona. Do tego jest wydajny , po około miesiącu zauważyłam mniejsze wypadanie włosów:) Jednak ma swoje minusy, szampon wysuszał mi trochę włosy i miałam problem z ich rozczesywaniem, bardzo się plątały. Zapłaciłam za niego 30,90 .