Ziaja, Masło Kakaowe, Mleczko do ciała

Ziaja, Masło Kakaowe, Mleczko do ciała

Właściwości:
- natłuszcza i normalizuje procesy lipo-regeneracji skóry,
- wzmacnia naturalną barierę ochronną minimalizując ryzyko podrażnienia,
- nawilża oraz zapewnia skórze wysoką elastyczność,
- zachowuje gładkość, miękkość i jędrność na poziomie skóry młodej,
- poprawia koloryt oraz przyspiesza powstawanie równomiernej opalenizny.
Kakaowa receptura:
- delikatna konsystencja,
- formuła woda w oleju,
- bez barwników, bez parabenów.
Masło kakaowe - przywraca zdrowy wygląd oraz zapewnia skórze równowagę wodno-lipidową. Naturalnie poprawia koloryt naskórka.
Mleczko nanieść na skórę ciała i delikatnie wmasować. Stosować tak często, jak to konieczne. Polecane do codziennej pielęgnacji, również przed opalaniem, także w solarium.

Fajny ale nie ulubieniec

Ziaja masło kakaowe. Mleczko do ciała, do skóry normalnej, suchej i wrażliwej. Mleczko ma bardzo lekką konsystencję. Delikatnie natłuszcza i nawilża skórę ciała. Zapewnia również skórze prawidłową elastyczność. Mleczko ma białą konsystencję. Nie jest za gęste. Delikatnie pachnie ziarnami kakaowca. Jego dodatkowym zadaniem jest wyrównanie kolorytu skóry oraz powstawanie równomiernej opalenizny czego nie zauważyłam. Jest bardzo wydajne i ma super opakowanie z pompką.

Jest to bardzo fajny produkt, ale nie jest to mój ulubieniec. Sięgam po niego często z sentymentu. W domu rodzinnym był zawsze w okresie letnim.

Ulubieniec

Idealny dla suchej skóry. Moja jest w szczególności sucha na nogach, kolanach i łokciach. Bardzo intensywnie nawilża i pielęgnuje. Wchłania się dość długo dlatego po wysmarowaniu się, robie sobie zazwyczaj pielęgnacje twarzy, jakąś maseczke itp, tak żeby produkt się ładnie wchłonął i dopiero ubieram piżamkę :)
I tez zapaaach

Superowy balsam

Bardzo lubię produkty marki Ziaja. Balsam jest idealny. Bardzo lubię balsamy z pompką bo dzięki temu nie marnuje produktu. Balsam ma fajną dość gęstą konsystencje ale bardzo szybko rozprowadza się na skórze. Odzywnia nawilża i chroni skórę. Latem fajnie przyspiesza opaleniznę i pomaga utrzymać ją na dłużej. Piękny zapach który długo się utrzymuje.

Balsam idealny na lato i nie tylko

Rewelacyjny balsam za naprawdę niewielką cenę (kosztuje ok. 12 zł). Używam go po depilacji i bardzo dużo latem, bo świetnie nawilża/natłuszcza skórę i ma przyjemny, słodki zapach. Stosuję go również przed i po opalaniu - jestem blondynką, opalam się wolno i długo, a masło kakaowe znacznie przyspiesza brązowienie skóry.

Kiedy produkt się kończy trzeba rozcinać opakowanie żeby wykorzystać mleczko z dna, ale wtedy resztkę przekładam do opakowania podróżnego, które zabieram na wyjazdy :) Mój "top" balsam.

Super

Wreszcie balsam o idealnej dla mnie konsystencji! Czyli gęstej ale nie tępej, świetnie się rozsmarowuje na ciele. Pięknie pachnie, nawilża skórę, jest ona miękka i przyjemna w dotyku. Opakowanie z pompką w porządku, cena na promocji niesamowita - kupiłam za 6,99 butlę 400 ml. Niezły skład. Nie wiem jak z wyrównaniem kolorytu skóry, bo chyba za krótko go używam. Wart polecenia.

Niekończące się mleczko

Moje ulubione mleczko na lato-niesamowicie pachnie-nawet kiedy ja go już nie czuję, to potrafi zwrócić uwagę innych swoją słodyczą-można oszczędzić na drogich perfum! Natłuszcza suchą skórę, pozostaje długo, dając nawilżenie, ulgę i ukojenie. Mleczko jest baardzo wydajne, nie pamiętam, kiedy musiałam kupować nową butelkę. Konsystencja dość gęsta i tłusta, ale doskonale się rozsmarowuje na ciele, pozostawiając błyszczącą taflę. Póki co, nie trafiłam na lepszy produkt nawilżający do ciała.

Dobre, ale nie rewelacyjne

Mleczek i balsamów do ciała używam głównie do pielęgnacji nóg po depilacji, do rąk oraz w te miejsca gdzie skóra tego potrzebuje. Jestem fanką produktów z dozownikiem, dlatego mleczko Ziaja, skusiło mnie podwójnie, byłam ciekawa też jego zapachu.
Konsystencja produktu nie jest zbyt gęsta, typowa dla mleczka, o czym informuje producent mówiąc o lekkiej formule emulsji. Zapach rzeczywiście kakaowy, słodki ale nie jakiś bardzo intensywny, mi przypadł do gustu, po użyciu na skórę nadal delikatnie wyczuwalny. Wchłania się chwilę, warto wziąć ten fakt pod uwagę podczas pielęgnacji.
Co do działania, jest różnie. W miejscach, gdzie skóra jest normalna, albo lekko przesuszona daje sobie radę. Natomiast tam gdzie problem jest większy, niekoniecznie sobie radzi, nie pomaga nałożenie grubszej warstwy, a w moim przypadku nawet nasiliło problem (zapewne przez obecność parafiny w kosmetyku). Plus za to że nie podrażnia wrażliwej skóry po depilacji.
Co do składu mam mieszane uczucia. Z jednej strony zawiera mało składników, większość jest ok. Z drugiek jednak połączenie ich nie do końca do mnie przemawia, mamy działanie głównie natłuszczające, brakuje mi odżywczego.
Podsumowując, produkt nadaje się idelanie do codziennej pielęgnacji skóry normalnej.
Może sobie jednak nie poradzić z tą bardziej wymagającą.

Mleczko do którego wracam :)

Produkt z mojej ulubionej (szczególnie pod względem zapachu) linii marki Ziaja. Mleczko jak dla mnie ma idealną konsystencję - nie za rzadką, ani za gęstą. Bardzo dobrze nawilża, nie lepi się, w miarę szybko wsiąka. Mam suchą skórę, a ten produkt daje radę, czasem aby podbić uczucie nawilżenia dodaję trochę olejku. Bardzo wygodne opakowanie z pompką, choć pod koniec gdy jest już mało produktu może sprawiać problem. Mleczko jest wydajne. Regularnie do niego wracam.

Sucha cera- nawilżenie

Mam suchą skórę i używam mleczka od kilku miesięcy. Mleczko dobrze się wchłania i niesamowicie nawilża-skóra na dłuższy czas pozostaje gładka i nawilżona, przy czym pięknie pachnie. Samo opakowanie jest wygodne- z pompki można wydobyć wystarczającą ilość. Opakowanie jest wydajne, starcza na dłuższy czas.

Jej Wysokość parafina, jestem na nie

To bardzo przykre, że 99 % kremów, balsamów, mleczek do twarzy/ciała od Ziaji zawiera parafinę wysoko w składzie. Nawet krem ogórkowy do cery normalnej, tłustej i mieszanej szybko mnie zapchał :( moja mama kupiła mleczko. Spojrzałam na skład: na trzecim miejscu Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), potem inne rzeczy, potem Dimethicone (silikon). Masło kakaowe na końcu składu.

Moje ukochane mleczko

To mleczko poleciła mi Pani w Solarium.
Świetnie natłuszcza , piękny zapach .
Skóra po użyciu jest gładka w dotyku
Przy mojej lekko wysuszonej skórze żaden balsam się nie sprawdził. Jedynie to mleczko potrafiło ją poskromić. To mleczko zostanie już ze mną na zawsze

nie

Uwielbiam zapach kosmetyków "masło kakaowe" z Ziaji, a to mleczko lubię właściwie tylko za zapach no i może za wydajność, bo nie trzeba użyć dużo, aby wysmarować całe ciało-myślę, że produkt wystarczy na bardzo długo, jednak ja nie będę tego sprawdzać, bo nie będę więcej go używać,ponieważ:
- to mleczko jest bardzo gęste i ciężko się rozprowadza
- zostawia paskudnie tłustą skórę, nie wchłania się, skóra nie oddycha, jest to bardzo nieprzyjemne i niekomfortowe uczucie, ale czego można się spodziewać po dużej ilości parafiny w składzie...
- butelka z pompką na pewno nie pozwoli wykorzystać całej ilości produktu, myślę że na koniec zostałoby dużo produktu na dnie i na ściankach też dlatego, że ma bardzo gęstą konsystencją