Ziaja, Intensywna Pielęgnacja Włosów [Kuracja ceramidowa], Skoncentrowana maska odbudowująca do włosów `Intensywna odbudowa ceramidy`

Skoncentrowany preparat o niskim pH, który zamyka łuski i regeneruje włosy aż po same końce. Zawiera ceramidy i d-panthenol. Uzupełnia niedobór składników budulcowych. Głęboko regeneruje naruszoną strukturę włosów.
Zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Zwiększa wytrzymałość włosów na uszkodzenia.

Dobrze sobie radzi jednak jako antystatyk i nabłyszczacz, nie przyspiesza przetłuszczania i łatwo się spłukuje

Włosy po niej są miękkie, błyszczące, dobrze się rozczesują, nawilża, dobrze się nakłada na włosy, trzeba uważać aby nie nałożyć jej za dużo bo włosy szybko się przetłuszczą. Jak na takie efekty cena niska zapłaciłam ok 6 zł, lecz ciężko ją dostać.Maska jest naprawdę dobra, ładnie dociąża, wygładza i lekko prostuje włosy, są takie sztywne i sypkie za razem. Jednak nie wiem czy to zależy od kaprysu mojej czupryny czy warunków pogodowych na jakie wystawione są włosy, ale czasem reagują nie do końca dobrze na tę maskę. Zdarza się, że robią się po jej użyciu takie nijakie,  lekko matowe, jakby za bardzo… oczyszczone? Nie wiem jak to inaczej określić. Więc w zależności od dnia raz wyglądają po niej super, a czasem nazwijmy to przeciętnie. :)Kosmetyk nie przetłuszcza ani nie obciąża włosów. Zauważyłam, że działa lepiej nałożony na dłużej niż 5 minut.
Nakładałam ją raczej od połowy włosów, aby nie zasponsorować sobie dodatkowego przetłuszczania skóry głowy. Stosowałam ją raz, góra dwa razy w tygodniu. Łatwo się spłukuje, co dla mnie jest ogromnym plusem. Pozostawia zapach na włosach.U mnie sprawdzała się dobrze, włosy się nie puszyły, nie elektryzowały, za to stawały się miękkie, gładkie i elastyczne. Przestały odstawać końcówki różnej długości włosów i bejbiki, których mam sporo i które lubią sobie sterczeć we wszystkie strony. Maska nie przyspieszała u mnie przetłuszczania włosów, co dla mnie jest bardzo istotne. Po kilku tygodniach końcówki przestały się rozdwajać, a włosy nabrały sprężystości.
Dodatkowo ładnie nabłyszcza, a połysk ten widoczny był aż do mycia .

Świetna maska

Maska jest tania, bardzo wygładza włosy i stają się pachnące i bardzo błyszczące, w tej cenie świetna maska. Ogólnie uwielbiam produkty ziaji. Napewno kupię ponownie, bo używam od jakiś kilku tygodni i polecam.

Pomogła moim włosom.

Moje włosy od zawsze są suche, łamliwe, ciężko się je rozczesuje. Z ciekawości kupiłam tą maskę, w dodatku cena niska. To był strzał w 10. Maska bardzo dokładnie wygładziła moje włosy, pomogła w rozczesywaniu. Włosy stały się lekkie, odzyskały blask. Polecam z całego serca!

Warta polecenia

Maski od Ziai to stosunkowo tani pewniak, z którym moje włosy się lubią. Gdy nie mam pomysłu na to, jaką odżywkę im dzisiaj zafundować (czy emolienty czy nawilżenie, a może proteiny?), wybieram Ziaję, która zawsze się sprawdza. Tak samo jest z tą maską. Zacznijmy może od tego, że wszystkie maski od Ziai mają genialne, proste opakowania, których wieczka łatwo odkręca się mokrymi rękami, a produkt można wybrać do końca.
Działanie wszystkich masek od Ziai jest podobne i ten przypadek nie jest wyjątkiem: maseczka wygładza włosy, dodaje im nieco blasku, choć odżywienie nie jest znaczne. Ale za to się fajnie wygląda :) Maska ma fajną, gęstawą konsystencję, łatwo nabrać jej potrzebną ilość. Zapach jest słodki, ale nienachalny.
Polecam :)

Jest ok

Miałam arganową maskę z tej serii i byłam bardzo zadowolona, więc postanowiłam spróbować i tej. Co mogę powiedzieć, nie zawiodłam się. Maska ładnie pachnie (arganowa jednak jeszcze ładniej :)) , świetnie odżywia włosy, wygładza, ułatwia rozczesywanie. Moje włosy się "puszą" , maska fajnie je dociąża i ujarzmia. Co ważne jest niedroga i wydajna. Lubię maski w pudełkach - można zużyć do końca.

Dobra, stara ZIAJA :)

Maska kupiona na jednej z internetowych drogerii. Miałam kilka produktów z firmy ZIAJA które u mnie się sprawdziły, więc i tym razem zamówiłam - to był trafny wybór! Przyjemnie pachnie, moje włosy są takie jakby dostały nowe życie, nie puszą się, potrafię je rozczesać co przy moich włosach jest wyzwaniem, są wyraźnie odżywione no i taka niska cena za taką wysoką jakość - marzenie! Polecam serdecznie!

Dobry produkt

Ostatnio przypomniałam sobie o tej masce, kiedyś często jej używałam. To fajny, udany produkt. Odżywia moje włosy, lepiej się układają. Nie wiem czemu przestałam jej używać, przecież jest taka fajna! Czas wrócić do niej na stałe ;)

Stara i dobra

To moja jedna z pierwszych maseczek w drodze ku pięknym włosom. Jedna z pierwszych i jedna z lepszych. Pamiętam że byłam z jej działania zadowolona. Niepozorna, zakupiona w hipermarkecie podczas spożywczych zakupów.

hmmm

Kiedyś bardzo lubiłam tę maskę, miałam wrażenie, że naprawdę pomaga w odbudowie zniszczonych włosów. Po jakimś czasie z niej zrezygnowałam, właściwie nie wiem dlaczego. W międzyczasie przetestowałam milion innych produktów, po czym postanowiłam znów spróbować z tą maską i... zawiodłam się.
Maska strasznie się leje, przy szybkim wyciąganiu jej z pudełka część potrafi mi po prostu spłynąć z ręki. Przy wcieraniu jej we włosy nie ma większego efektu. Na szczęście maska jest tania, więc nie żałuję tych wydanych kilku złotych.
Myślę, że może być dobra dla początkujących osób, ale na pewno nie dla tych wymagających.

perła znaleziona w spożywczaku

Maskę znalazłam przypadkiem robiąc zakupy w sklepie spożywczym (w Stokrotce zdaje się). Trzymając w reku wypełniony po brzegi koszyk czytałam w pośpiechu widniejący na opakowaniu opis. Doczytałam, że maska zamyka łuski i jest przeznaczona dla zniszczonych włosów, więc - ciach- dołączyła do zakupowego koszyka.

Opakowanie łatwo się otwiera , ale przed włożeniem paluchów przez przypadkową osobę chroni folia zabezpieczająca-mamy więc pewność, że żaden klient sklepu samoobsługowego nie "testował" kupionego przez nas słoiczka. Kosmetyk pachnie intensywnie, kobieco, ale naprawdę mocno, więc jak ktoś woli kosmetyki bezzapachowe, to uwaga.

Maskę nanoszę od połowy włosów aż po końce, trzymam 5 minut (tak sugeruje producent) i spłukuję. Rezultat? Włosy są miękkie, miłe w dotyku, zaś zniszczone końcówki zdecydowanie mniej rzucają się w oczy. Z pewnością warto spróbować, zwłaszcza, że cena zachęca do zakupu.

Lubię ją

Maskę poleciła mi moja fryzjerka. Stała się ona dla mnie genialnym odkryciem, gdyż nawilża i odżywia moje włosy. Po jej użyciu są miękkie i miłe w dotyku a końcówki wyglądają o wiele lepiej. Poza tym jest wydajna i kosztuje niewiele. Polecam.

Bardzo polubiłam

Ta maska jest świetna! Kupiłam ją za około 5 zł i szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że będzie tak fajnie działać na moje włosy. Przede wszystkim nie ma w sobie keratyny, co jest wielkim plusem, bo moje włosy jej po prostu nie lubią. Zapach maski jest dość mocny, trochę jak słodki syrop albo inne lekarstwo, dla mnie bardzo przyjemny. Nakładam ją na 15-30 minut, w zależności, ile mam czasu. Włosy po umyciu dobrze się rozczesują, są miękkie, dociążone, w połączeniu z olejkiem nałożonym po spłukaniu maski mięsiste i zdyscyplinowane. Nawilża włosy, a także przesuszone końcówki. Włosy są lśniące, wygładzone, końcówki wyglądają zdrowo.
Jedynym minusem jest wydajność, na moje dość długie włosy muszę nałożyć sporo maski, po pięciu użyciach została mi mniej niż połowa opakowania. Natomiast cena jest tak przystępna, że nie jest to wielkim problemem :)