Make-up Atelier Paris, Waterproof Liquid Concealer (Korektor z aplikatorem)

Make-up Atelier Paris, Waterproof Liquid Concealer (Korektor z aplikatorem)

Sprawdź ceny produktu

- Formuła High Definition
- Formula zbogacona dridecylotrimellitate - odżywczy, jedwabisty i zmiękczający STER
- Wodoodporny
- Doskonały przy zastosowaniach do efektów odmładzających (wykrywanie głębokich bruzd, pierścieni pod oczyma, czy innych przebarwień skóry)
- zawiera związki zmiękczające i pigmenty odbijające światło
- zaciera ślady zmęczenia, i wygładza zmarszczki
- Kolory korekcyjne do rozświetleń i przebarwień czerwonych.
- bezzapachowy
- flakonik z aplikatorem zakończony gąbką.

Stosować przed nałożeniem podkładu, ale także po jego nałożeniu do dodatkowych poprawek.

Super! Minusem jest cena...

Świetny korektor, silnie kryjący jednak nie dający efektu tapety. Również bardzo trwały; bez porównania z innymi produktami drogeryjnymi. Opakowanie bardzo wygodne i praktyczne. Wielkim plusem jest to że pięknie ożywia i czyści skóre przez co cały makijaż wygląda schludnie i czysto.

Jedyny minus to cena..

Rozczarowanie

Zachęcona pozytywnymi recenzjami, kupiłam go. Mam dość ciężkie cienie pod oczami i myślałam, że skoro to taki cud to pomoże. Niestety, jak się da go za mało to prawie jest nie widoczny a jak się go da za dużo to włazi w zmarszczki a cienie jak były tak są. Szału nie ma, 42 zł nie majątek no ale...

Dobry ale to jeszcze nie ten.

No więc zacznę od tego, że korektor kupowałam specjalnie pod oczy, bo borykam się z dosyć dużym problemem jeśli chodzi o sińce. Do tej pory miałam dopiero dwa korektory, jeden z Rimmela, drugi MF i ten na pewno jest o niebo lepszy. Plusy to na pewno dobry odcień(jasny beż), który ładnie stapia się z cerą i ślicznie rozświetla oczy, sińce również b. dobrze zakrywa. W zmarszczki(pomimo, że mam 18 lat, niestety pod oczami są dość spore już:( ) raczej nie wchodzi, tzn leciutko, ale na pewno nie zapycha tak jak inne korektory. Tak więc dlaczego 4a nie 5? A no dlatego, że mam bardzo suchą skórę, której mało co pomaga i nigdy nie udaje mi się jej dostatecznie nawilżyć. Mam wrażenie, że korektor podkreśla nieco właśnie suche skórki a co do wysuszania ogólnego to tego jestem pewna w 100%. A szkoda, bo strasznie go polubiłam, spisuję się idealnie, ale to wysuszanie.. Nie ucinam jednak więcej niż 1 bo prawdą jest to, że mało który kosmetyk u mnie tego nie robi. Najlepiej żebym chodziła z centymetrową warstwą kremu nawilżającego przez cały dzień i może wtedy byłoby ok. W każdym razie popróbuje na pewno inne, prawdopodobnie Loreal TM bo ponoć nie WYSUSZA..:)

rewelacja

Dobrze kryje sińce pod oczami i wszelkiego rodzaju wypryski. Posiadam jasny beż i jestem w stanie ukryć nim wszystko. Cera po nim jest gładka, raczej nie zbiera się w zagłębieniach. Za tak niską cenę rewelacyjna jakość.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Musisz to mieć

Korektory doskonale kryją cienie pod oczami ,drobne przebarwienia, do tego rozświetlają skórę nie obciążając jej.
Opakowanie bardzo praktyczne z aplikatorem, który ułatwia nam pracę. Wypróbowałam 3 odcienie,które są dostępne w sprzedaży i warto mieć je wszystkie:)

SUPER

Super korektor za niewielką cenę.
Mam najjaśniejszy kolor, który ładnie kryje lekkie cienie i pięknie rozjaśnia skórę pod oczami.Długo się utrzymuje, nie wchodzi w zmarszczki.Zgrabne i poręczne opakowanie.
Polecam bo to dobry produkt.

NAJLEPSZY

Jest to absolutnie najlepszy korektor, z jakim miałam do czynienia (a dużo już ich wypróbowałam, bo zajmuję się wizażem profesjonalnie). Przede wszystkim rewelacyjnie kryje- zarówno sińce pod oczami, jak i wszelkie niedoskonałości i przebarwienia skórne. Ma jednocześnie lekką konsystencję, więc świetnie nadaje się pod oczy- nie podkreśla zmarszczek ani suchych skórek. Posiadam odcień A1- beżowy, który jest dość jasny, ale jednocześnie uniwersalny do większości karnacji. Bardzo dobrze stapia się ze skórą. Ponadto, co jest dla mnie ważne- nie świeci się. Po przypudrowaniu trzyma mat bardzo długo.
Przy połączeniu w podkładem wodoodpornym MAP cera wygląda idealnie. Jest bardzo wydajny i na pewno starczy mi na b.długi czas.
Myślę, że za tą cenę nie znajdziemy lepszego korektora! Polecam w 100%!

Ilość zużytych opakowań: 1 opak.