Avon, Sun+, Maxi Tan Enhancing Oil Spray (Olejek w sprayu wzmacniający opaleniznę)

Olejek w sprayu wzmacniający opaleniznę - nietłusty olejek o tropikalnym zapachu z wygodnym aplikatorem w pompce, który działając w pozycji `do góry nogami` pozwala na wygodną, szybką i równomierną aplikację olejku. Zawiera witaminy, wyciąg z aloesu, masło kakaowe i shea oraz olejki: palmowy, kokosowy oraz z nasion słonecznika, który wzmacnia barierę lipidową skóry. Zmiękcza, wygładza i nawilża skórę, chroniąc ją przed wysuszeniem i łuszczeniem się. Umożliwia opalanie i zmniejsza ryzyko poparzenia.

Super

Olejek sprawdził się u mnie doskonale. Nie dość ,że nawilżał moją skórę to rzeczywiście wzmocnił moją opaleniznę. Dzięki temu olejkowi szybciej złapałam brąz, dość specyficzny zapach ,ale mi nie przeszkadzał. Polecam , na pewno kupię nowe opakowanie na przyszłe lato :)

NIGDY WIĘCEJ!

Potwierdzam zdanie innych kobietek..uczulenie okropne.Wyjechalam na wakacje i zaczęłam go używać..po dwóch dniach dostalam wysypki na udach,brzuchu,rękach i za pachami.Swedzi okropnie w dodatku wstydzę sie wyjść na plażę,a jeszcze jestem na urlopie.Byłam w aptece i farmaceutka dala mi wapno,ale jak na razie nie pomaga!!Coś czuję że czeka mnie wizyta u dermatologa.NIGDY WIĘCEJ!

Całkiem dobry

wzmacniał i przyspieszał opaleniznę w brązowym kolorze
ładny zapach kokosowy
w pierwszej chwili ciało tłuste,ale stosunkowo szybko się wchlania jak na oliwkę
nie podrażnia
łatwy w użyciu
wydajny
cena ok 15 zł

Wywołuje alergię!

Po kilkukrotnym użyciu wysypało mnie. Nogi, ręce zasypane. Piecze i swędzi. Byłam u lekarza. Otrzymałam tabletki na receptę przeciwalergiczne oraz maść ze sterydami!!! Wysypka w dalszym ciągu nie schodzi!!!

Bardzo dobry podczas opalania

Używałam tego produktu podczas każdego opalania (wraz z filtrem UV), idealnie wspomógł opalanie mojej bladej karnacji na \'\'złoty brąz\'\'. Po raz pierwszy od dawna mogę się pochwalić taką ładną opalenizną. Polecam zarówno nad jezioro czy też morze.

+wakacyjny zapach
+przyspiesza opalanie
+ładnie podkreśla opaleniznę
+dobrze się wchłania

-/+ daje efekt nawilżonych nóg lecz pod tym względem szału nie robi

- pod koniec opakowania ciężko chodzi pompka

zadowolona

Pięknie pachnie kokosem.Jest mega wydajny używam często i obficie już drugie lato a nadal mam połowę opakowania.Dobrze się rozprowadza aplikator się nie zacina.Bardzo dobrze chroni skórę przed poparzeniem a obietnice producenta w stosunku do wzmocnienia opalenizny w moim przypadku są sprawdzone w 100%. Jestem mega zadowolona

Używam tego produktu od: ponad rok

NIE POLECAM!

PLUSEM OLEJKU JEST JEDYNIE JEGO ŁADNY ZAPACH.
MINUSY:
-ROBI PLAMY, DZIAŁA JAK MOCNY SAMOOPALACZ! JESZCZE PRZY JASNEJ I ŚREDNIEJ KARNACJI.. MASAKRA! WYGLĄDA SIĘ "BRUDNO" .
-MA ZA DUZE OPAKOWANIE (NIE MOŻNA ZABRAĆ GO DO SAMOLOTU)
-OPAKOWANIE PRZECIEKA.

Używam tego produktu od: Czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 - POŁOWY NIE ZUŻYŁAM

Nigdy!

Alergia na całym ciele po kilku zastosowaniach!!!

Popsute wakacje po 2 dnaich całe ciało miałąm w bąblach i swędziało niesamowicie, myslalam, ze to od czegos innego stosowałam masci, tabletki
potem okazało sie ze to ten balsam
do tego mdlący zapach

Ilość zużytych opakowań: POŁ OPAKOWANIA

jako olejek do opalania OK

Lubię ten olejek przede wszystkim za piękny zapach. Jest fajny do opalania, jednak czy wzmacnia opaleniznę?-hm... nie zauważyłam takiegoż działania. Olejek nie jest drogi -nabyłam go w promocji za 9,90zł.
\\n150 ml opakowanko kosmetyku w spray\\\\\\\'u wystarczyło mi na całe lato (opalanie wakacyjne) w poprz.roku :)

nosi zapach wakacji :D

Nie wiem, jak mam go ocenić. Z jednej strony - działanie, z drugiej - sentyment. Kiedy czuję jego zapach, przypominają mi się wakacje; plaża, morze, romans :P

Pięknie pachnie, skóra ładnie się błyszczy, jednak, w miarę zużycia produktu, opakowanie staje się nieporęczne i cięzej nim psikać.Jest wydajny. Czy wzmacnia opaleniznę? Nie wiem. Raczej nie. Ale lubię go używać ze względu na efekt nawilżenia i umiarkowanego natłuszczenia w czasie opalania, które minimalnie przyspiesza.

Kupię ponownie. Za dużo mam z nim związanych wspomnień, lecz to moje subiektywne odczucia :)

Używam tego produktu od: zeszłych wakacji
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Całkiem fajny

Zamówiłam go tak z ciekawości. Po pierwszym użyciu jednak bardzo mi się spodobał. Jest delikatny, ładnie pachnie i daje bardzo fajny efekt błyszczącej i nawilżonej skóry. Efekt nie trzyma się przez cały dzień, ale mimo wszystko lubię ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

powoduje alergię

Miły zapach i konsystencja, ale niestety dostałam po nim wysypki! Olejek szybko się wchłania, tylko szkoda, że nie dla wszystkich typów skóry, bo nie dla mnie.

Używam tego produktu od: Tylko raz
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka