KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 65% osób
    KaskaWu
    27 listopada 2015 o 13:20
    Bardzo dobry balsam
    Bezwzględnie uwielbiam produkty Tołpy. Ten balsam nie jest wyjątkiem +lekka konsystencja, która szybko się wchłania +przyjemny świeży zapach (choć nie utrzymuje się długo) +porządnie nawilża +nie podrażnia skóry +jest dość łatwo dostępny +w miarę przystępna cena -nie zauważyłam efektu ujędrnienia, ani wyszczuplenia, ani modelowania (choć przyznaję nie używałam go regularnie) Polecam, szczególnie dziewczynom o suchej skórze. Używam tego produktu od: ponad roku Ilość zużytych opakowań: prawie 2

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    volleybalistka16
    23 marca 2013 o 20:33
    uwielbiam
    zdecydowanie jest to jeden z najlepszych balsamów, jakie miałam przyjemność używać. jestem i chyba na długo pozostanę mu wierna. + pozostawia skórę zdecydowanie gładszą i bardziej miękką + ujędrnia; nie wiem, jakie macie oczekiwania, bo cellulitu to on Wam nigdy nie wygładzi, ale ja obserwuję zdecydowanie lepsze napięcie skóry i zniwelowanie rozstępów (zaskoczyło mnie to bardzo) + bardzo ładny, świeży zapach + szybko się wchłania + lekki, nie pozostawia filmu na skórze - brak dopadam zazwyczaj podczas promocji w tesco (12-15zł za opakowanie) polecam szczególnie na dekolt, bo efekt ujędrniająco-podnoszący biust (przynajmniej u mnie) jest lepszy niż po jakimkolwiek serum Używam tego produktu od: około roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

kiniusgpm
    25 marca 2013 o 11:54
    Efektywny
    Balsam stosuję wraz z masażerem. Przynosi spodziewane efekty. Skóra jest miękka, gładka, bardziej elastyczna, nastąpiła częściowa redukcja cellulitu (nie znikł całkowicie - gdybym dodała do tego dietę i ćwiczenia byłaby duża szansa na pozbycie się go). Nie widzę natomiast właściwości wyszczuplających ani zwalczających rozstępy. Balsam ładnie pachnie i ma fajną konstystencję, jest w miarę wydajny. Używam tego produktu od: 4 miesiące Ilość zużytych opakowań: w połowie drugiego opakowania (200ml)

Rogaczki Kosmetyczne
    3 stycznia 2016 o 21:10
    Przyjemny balsam.
    Balsam świetnie skórę nawilżał i wizualnie wygładzał, a jego lekka konsystencja i dość szybkie wchłanianie zachęcały takiego leniucha smarowidłowego do regularnego używania :) Zapach był naprawdę przyjemny, roślinno-słodkawy. Jeśli nadal wierzycie, że kosmetyk Was odchudzi, balsamem będziecie zawiedzione. Jeśli jednak trzeźwo patrzycie na świat, to naprawdę fajny produkt wspomagający naszą skórę. Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu. Ilość zużytych opakowań: jedno.

Anieg
    7 stycznia 2015 o 12:01
    świetny balsam
    Pierwsze wrażenie: poręczna tuba, z lekko miękkiego plastiku, który ułatwia dozowanie, i pozwala na zużycie praktycznie do samego końca. Estetyka opakowania też jest ok-przyciąga uwagę, jest czytelne i przejrzyste. Zapach, lekko ziołowy, nienachalny, przyjemny, wyczuwalny z bardzo bliska, ale nie kolidował z perfumami. Konsystencja-dość rzadki, ale nie całkowicie lejący. Bardziej jak emulsja niż jak balsam. Wchłania się bardzo szybko, nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, można ubierać się od razu po aplikacji. Przez taką konststencję jest mniej wydajny, ale nie ma masakry, tuba starczyła na ponad miesiąc regularnego smarowania. Działanie-fajnie nawilża, wygładza i delikatnie napina skórę. Nie podrażnia, nie uczula. Nawilżenie utrzymuje się cały dzień. Robi wszystko, czego oczekuję od balsamu. Dodatkowo doceniam za fajny skład, bez zbędnej chemii. Bardzo go lubię, i na pewno kupię jak tylko pojawi się w promocji-w Rossmanie dość często można go dostać w dobrej cenie! Używam tego produktu od: 6 m-cy Ilość zużytych opakowań: 3 tuby

frau_lindemann
    28 sierpnia 2014 o 13:48
    Dobry
    + wygładza skórę, jest po nim miękka, "aksamitna" + dobrze nawilża + przy regularnym stosowaniu rzeczywiście ujędrnia + dobry dla wrażliwej skóry, nie podrażnia - wysoka cena - okropny zapach. Przypomina płyn do mycia okien Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno

bajaderka00
    9 lipca 2014 o 16:44
    Produkt godny polecenia.
    Balsam tolpy dostalam w prezencie od mamy. Jest to jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam do tej pory. skora po nim jest widocznie wygladzona i ujedrniona, ma piekny zapach, jest dosc wydajny, ladnie sie rozprowadza i dobrze sie wchlania. Nie walkuje sie, jedyne co to lekko sie lepi ale w sumie nie przeszkadza mi to. Wedlug mnie posiada same plusy +skora dobrze odzywiona, nawilzona i ujedrniona + widoczne wygladzenie +piekny zapach +duza wydajnosc Moglby byc troche tanszy, kosztuje ok 23zl ale za efekty warto zaplacic. Jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam. Firma tolpa nie zwiodlaù Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 4- 200ml

emmabovary
    21 kwietnia 2014 o 9:43
    Nprawdę dobry!
    + działa! skóra jest sprężysta i wyszczuplona + piękne i efektowne opakowanie + dobra konsystencja - cena - mogłaby być o połowę mniejsza - zapach - trzeba się do niego przyzwyczaić Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

MARRYKIRI
    4 kwietnia 2014 o 15:34
    Ulubiony!
    Kiedy tylko zobaczę, że mój ulubiony balsam ujędrniający się kończy biegnę do drogerii by kupić kolejne opakowanie. Bezapelacyjnie - to mój faworyt wśród produktów do pielęgnacji ciała. Nadal nie potrafię zrozumieć dziewczyn i kobiet, które myślą, że kupią cudowne środki na idealną sylwetkę. Wypróbowałam mnóstwo kosmetyków ujędrniających i wyszczuplających, efekt za każdym razem był taki sam. Chwilowe upiększenie rzeczywistości, a wraz z odstawieniem kosmetyku lub zmniejszeniem częstotliwości jego użytkowania uzyskany efekt wracał do stanu poprzedniego. Nigdy nie miałam problemu z cellulitem, stwierdzam, że mam go naprawdę niewiele ale to nie znaczy że jest idealnie. Od produktów tego typu oczekuję jedynie mocnego nawilżenia, delikatnego naprężenia skóry i wygładzenia. Nic więcej... Kremy i balsamy w moim przypadku to tylko uzupełnienie odpowiedniej diety i ćwiczeń bo tylko wtedy są pożyteczne. W balsamie Tołpy zakochałam się już dobre kilka lat temu. Lubię w nim dosłownie wszystko, zarówno zapach, konsystencję, proste opakowanie, a najbardziej intensywne nawilżenie. Po prostu daje mi to czego nie znalazłam w innych produktach oferowanych na rynku. Eveline za bardzo mroził, szczypał i piekł, Nivea lepiła się niemilosiernie, Lirene nie nawilżał... mogłabym wymieniać jeszcze wiele innych... Plusy: - Zapach - Konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy - Po dlugoletnim stosowaniu odczuwam doskonałe nawilżenie i jędrność skóry - Widoczne wygładzenie oraz odżywnie - Komfortowe i wygodne opakowanie - Dobry skład - Polska firma - Dostępność Dla niektórych minusem może być cena... regularna wynosi ok. 22 zł, chociaż często widuję i kupuję ten balsam przeceniony na 9 - 10zł, w stacjonarnych drogeriach. Stosuję go zawsze na noc, gdyż łączę go z żelem - kremem z Tołpy, według mnie jest to idealny duet dla mojej suchej skóry. Używam tego produktu od: 3 lat Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć :)

Miki Kiki
    25 marca 2014 o 17:24
    Świetny nawilżacz
    Pierwszy balsam, który tak dobrze nawilżył moją skórę. Zwykle po nałożeniu produktu tego typu, czułam nawilżenie po jednym dniu, w przypadku tego preparatu, skóra nawet po dwóch dniach była miła w dotyku i czuć było, że jest odpowiednio nawodniona i sprężysta. Balsam na fajną lekką konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Dzięki temu wchłania się też naprawdę szybko. W zapachu dominuje nuta cytrusowa, dość wyraźna, dla osób lubiących odświeżające pachnidła, bardzo miła dla nosa. W moim przypadku zauważyłam poprawę stanu skóry, faktycznie była bardziej sprężysta i wygładzona. Nie ujędrnił skóry lepiej niż np. te wszystkie kremy rozgrzewające/ chłodzące, ale dla osób nie lubiących tych efektów jest doskonałą alternatywą, sprawuje się na równi z nimi, ale nie powoduje takiego dyskomfortu. Malutkim minusikiem jest tylko cena, ale jak mogę używać go dwa razy rzadziej niż inne i mieć lepszy efekt, do przełknięcia. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: trzy

night747
    19 lutego 2014 o 12:27
    Dobry naturalny kosmetyk
    Dobrze sie wchłania, przyjemnie sie aplikuje, nawilza skóre, przy sumiennym stosowaniu 2 razy dziennie (rano i wieczorem) napewno spełnia swoje powołanie. Kobiety uprawiajace pilates i ksztaltujacyce swoja sylwetke przez sport napewno szybciej zauważą efekty. Uprawiam duzo sportów kształtujacych miesnie, stosuje go sumiennie od dwoch tygodni- rewelacyjnych efektow jeszcze nie widze az tak by był zachwyt, moze przy dłuższym stosowaniu to "wow" bedzie, jak bym tego chciala. Opakowanie jest dosc wydajne, niewielka ilosc produktu wystarczy do aplikacji, nawilzenia i wmasowania w skórę. Tak samo jak w przypadku kremu-żelu, nie wiem czy kupie ponownie, gdyz moze znajde cos innego i zdecyduje sie wypróbować. Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

emi2012
    24 stycznia 2014 o 21:57
    bardzo dobry produkt
    PLUSY: - opakowanie - bez parabenów i innych substancji szkodliwych - zapach (delikatny, kojarzący się z naturą, przyrodą, roślinami) - konsystencja- to zdecydowanie jedna z większych zalet tego produktu - dobrze się rozprowadza - dobrze nawilża MINUSY: - regularna cena to ok. 20 zł CECHY NIE SPRAWDZONE:- - jeszcze nie jestem w stanie ocenić efektu ujędrniania Ale polecam:) Używam tego produktu od: kilka tyg Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

dispersi
    9 stycznia 2014 o 16:11
    nie jest zły.
    Balsam kupiłam na promocji w Rossmannie za niecałe 16 zł. I tak... 1. Zapachem nie grzeszy. Ciężko mi go określić, bo kompletnie z niczym mi się nie kojarzy, jednak szybko to "coś" się ulatnia, więc tragedii nie ma. 2. Konsystencja lekka, rzadka, łatwo rozprowadza się na ciele i szybciutko się wchłania, co jest zdecydowanym plusem, jeśli stosujemy go na dzień. 3. Działanie całkiem w porządku. Delikatnie nawilża, pozostawia skórę gładką, promienną i jędrną. 4. Cena moim zdanie zdecydowanie za wysoka, ale warto polować na promocje. PODSUMOWUJĄC: Polecam, ale nie w regularnej cenie. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Agusia211
    10 października 2013 o 10:53
    3 / 5
    nie wrócę do niego
    Balsam ma ładny lekko cytrusowy zapach, który jednak w miarę szybko znika i nie męczy nosa. Ma miłą konsystencję, raczej rzadki, wchłania się w miarę szybko, ale niestety bardzo się lepi i to go dyskwalifikuje. Działania ujędrniającego nie zauważyłam, ale też nie wierzę w takie zapewnienia producentów więc nie miałam takich oczekiwań. Opakowanie też na plus - wygodna miękka tuba, można przeciąć aby wykorzystać produkt do końca. Cieszę się, że spróbowałam, ale nie wrócę do niego. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Używa produktu od:miesiąc

KittyCandy
    23 sierpnia 2013 o 13:09
    super
    Balsam zakupiłam z ciekwości marki. I powiem szczerze, że dla mnie jest to kosmetyk prawie indealny,a jego minusy są w sumie nie istotne.. ponieważ jestem sama dla siebie królikiem doświadczalnym w kwestii balsamów to uważam, że za taka niską cenę jestem w szoku!! mało jaki balsam tam mi podpasował jak ten. najważniejszy Plus- idealnie nawilża na wiele godzin. Świetnie się wchłania, sprawia że skóra nie jest zapchana i tym udawadnia że balsam nie musi być cięzki i tłusty i wchłaniaący się godzinami się lub lezący na skórze by udawać, że chroni skóre przed przesuszeniem. Skóra jest jędrniejsza, naprężona, ma zdrowy blask. Jedyne minusy- to że jest żadki..ale czy to ma znaczenie? skoro spełnia swoją funkcję?? zdecydowanie nie.. - zpaach przypomina wyschnięte zboże:) przynajmniej mi:)nie jest za ciekawy..ale nie ma to w sumie dla nie większego znaczenia. ponieważ po wchłonięciu ( czyli po paru sekundch) zapach znika. To również wydaje mi się mało ważne..balsam czy krem ma nawilżać a od zapachów to są perfumy..i to one mają nam dawać zapach a nie balsamy..zresztą to chyba dobrze ze nie ma intensywnego zapachu..bon ie wyobrażam sobie miewszanki balsamu kremów perfum lakierów do włosu czy pianek odżywek..ile mozna!!! Dla mnie 5!! polecam... a za taką cenę nawet sceptycy powinni się skusic:) a może akurat.. Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca Ilość zużytych opakowań: jedno:) za chwile wybieram się do rossmana po kolejne:)

Anabella43
    2 czerwca 2013 o 16:36
    Dobry nawilzacz
    Mam wrażliwą skóre, sklonna do przesuszenia. Ten balsam bardzo fajnie nawilża, zostawia delikatny film na skórze. Nie podraznia, aczkolwiek ujędrnienia to ja nie zauważyłam ale smarowałam sie nim dość regularnie codziennie lub co 2 dzień. Minusy to z pewnością cena (20zł!) i mala wydajność. Starczył mi na około miesiąc, balsamowałam nim całe nogi, brzuch i ręce. Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Slodka Manipulantka
    26 maja 2013 o 10:47
    4 / 5
    Jako ogromna fanka Tołpy skusiłam się na zakup tego balsamu wraz z żelem antycellulitowym. Oczywiście nie wymagałam od niego zbyt wiele ale po dłuższym stosowniu byłam pozytwynie zaskoczona. Balsam wygładził mój niewielki cellulit, a skóra była napięta i delikatna w dotyku. Stosowałam go na przemian z żel - kremem antycellulitowym, tzn. żel na dzień, a balsam na noc. Szybko się wchłania, ładnie pachnie, nie zostawia tłustego filmu na skórze. Na stałę wpasowal się w moja antycellulitową broń balsamową :) Plusy: + wygładza lekki cellulit + skóra staje się napięta + odżywia i regeneruje + ma przyjemny zapach + szybko się wchłania + nie posiada sztucznych barwników + jest wydajny Minusy: - rzadka konsystencja Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Azmika88
    4 kwietnia 2013 o 23:53
    Ok
    Balsam kupiony w promocji za 9,50 zł i nie sądzę, że jest wart 20 zł. Istnieją balsamy o podobnym działaniu, ale tańsze. Działa zadowalająco, całkiem dobrze napina skórę. Plusy: konsystencja zapach działanie - napina i ujędrnia minusy: zostaje na skórze na bardzo długo - nie wchłania się Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie