Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Kremowy żel myjący do twarzy i ciała

Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Kremowy żel myjący do twarzy i ciała

Kremowy żel myjący do skóry twarzy i ciała łatwo się rozprowadza i myje skórę bez jej podrazniania. Przywraca jej gładkość i miękkość. Zapobiega wysuszeniu naskórka, redukuje szorstkość, suchość i nadmierne łuszczenie. Nawilża już podczas kąpieli. Kremowy żel myjący do skóry twarzy i ciała o wysokiej aktywności łagodzącej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres, zawiera tylko niezbędne składniki receptury. Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy, bez soli, 0% barwników, 0% SLES-u, 0% mydła, 0% parabenów, minimalna bezpieczna ilość konserwantów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną

Idealny

Nie mam wrażliwej skóry, ale staram się wybierać jak najłagodniejsze kosmetyki i o jak najprostszym składzie. Obecnie używam tego żelu od miesiąca, ale w sumie zużyłam już kilka opakowań. Jeżeli do niego wracam, to znaczy że jestem naprawdę zadowolona.

Nie wysusza skóry, a pieni się całkiem dobrze. Ma świetny skład i myślę, że naprawdę nadaje się do wrażliwej skóry, czego nie można powiedzieć o większości kosmetyków reklamowanych jako odpowiednie dla niej, chociaż skład na to nie wskazuje.

Bardzo przyjemnie mi się go używa, nie ma zapachu, co jest korzystne dla skóry (a dla mojego nosa obojętne). Ma dość rzadką, ale nie wodnistą konsystencję, ale używa się go bardzo przyjemnie.

kosmetyk uniwersalny

Bardzo lubię kosmetyki marki Ziaja. Są tanie, łatwo dostępne, można znaleźć wśród nich prawdziwe perełki, a przy okazji wspieramy polskich producentów.
Żel kupiłam z myślą o delikatnym oczyszczaniu twarzy i używałam go głównie do tego celu. Świetnie sprawdzał się też na wyjazdach, przelany do małej buteleczki. Idealny do mycia twarzy, ciała, ale w ekstremalnych sytuacjach można go użyć do higieny intymnej czy mycia włosów. Żel delikatnie się pieni, dobrze oczyszcza, a przy tym nie wysusza, ma subtelny "kremowy" zapach. Jest bardzo wydajny i śmiesznie tani. Opakowanie z pompką jest wygodne i praktyczne.

Bardzo dobry

Mój brat używa tego kosmetyku od dwóch lat, zużył dużo butelek. Ja używam go tylko do mycia twarzy.
SKŁAD
Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Coco - Sulfate, Glycerin, Coco Glucoside, Panthenol, Propylene Glycol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Cocamide DEA, Styrene/Acrylates Copomyler, Xanthan Gum, DMDM Hydantoin, Sodium Benzoate, Lactic Acid.

Na 5.

Żel ma kremową, delikatną konsystencję i delikatnie się pieni. Jest koloru białego,
o delikatnym zapachu. Używam go tylko do mycia twarzy. A myje bardzo dobrze, nie powoduje efektu ściągnięcia, nie mam potrzeby domywania twarzy. Radzi sobie z mocniejszym makijażem.
Żel jest delikatny, nie podrażnia,nie powoduje wyprysków. Bardzo praktyczne i higieniczne opakowanie z pompką. Jest wydajny.

Bardzo dobry żel dla skory tradzikowej

Świetny produkt dla cery wrażliwej i trądzikowej, nie zauważyłam żadnych ubocznych efektów. Żel jest bezzapachowy , przyjemnie sie go naklada na twarz.Nie uczulił mnie ani nie podrażnił serdecznie polecam!

Ok.

Dobry produkt myjący do skóry twarzy i ciała.
Delikatny. Nie powoduje podrażnień.
Bezzapachowy.
Dobrze myje ciało.
Posiada przyjemna ą kremową konsystencję i wygodne opakowanie.
Jest bardzo wydajny!

całkiem ok

Żel jest dość gęsty, pachnie raczej neutralnie. Nie wysusza skóry, ale raczej nie mogę powiedzieć, żeby nawilżał. Przy dłuższym stosowaniu mam wrażenie że lekko wysusza. Spokojnie może być używany jako kosmetyk familijny.

Delikatny, dla wrażliwców

Dla osób o skórze skłonnej do alergii, które nie tolerują wielu składników w kosmetykach ten produkt będzie prawdziwym rarytasem. Hipoalergiczny, bezzapachowy, o kremowej konsystencji. Wydajny niestety nie jest, ale taka przypadłość produktów które się nie pienią (a nie pieni się, bo nie ma spieniaczy w składzie :P). Cena zachęca do kupna i przetestowania. Ja polecam.

Ok!

Bardzo dobry produkt do wrażliwej skóry. Co prawda stosuje go tylko na ciało, gdyż do twarzy mam osobny produkt ale i tak jest super. Produkt posiada delikatna, kremowa konsystencje, która dobrze rozprowadza się na skórze i ją myje. Jest to bezzapachowy żel. Nie podrażnia skóry. Nie powoduje alergii. Posiada bardzo wygodne opakowanie. Polecam!

Ulubieniec od dawna

Mam cerę wrażliwa, suchą, naczynkowa i ten żel sprawdza się u mnie świetnie. Do ciała go nie stosuje bo lubię coś zapachowo rozkosznego ;) ale do twarzy wręcz przeciwnie cenie sobie kosmetyki delikatne i bezzapachowe jak ten. Twarz po myciu nie jest ściągniętą, nie piecze i jest jakby ugaszona. Lubię to uczucie. Ponadto cena jest śmiesznie niska, w stosunku do ilości produktu możnaby powiedzieć że rozdawany jest prawie za darmo ;) dobrze się pieni i świetnie domywa nawet resztę makijażu. Na ten moment nie szukam niczego innego.

Delikatny, ale dobrze oczyszcza

Żel kupiłam z myślą o moim chłopaku z bardzo wrażliwa, suchą skórą, ale jak zwykle jestem pełnoprawną użytkowniczką ;) Staram się na codzień wybieram kosmetyki o delikatnym składzie, bez drażniących detergentów, ale często są one mało przyjemne w stosowaniu tzn. trzeba ich na siebie wylać pól opakowania, żeby mieć wrażenie, ze działają. Kosmetyki dla wrażliwców tzw. bezzapachowe mają za to często okropny chemiczny zapach, a te dla atopowców zapychającą parafinę. Ten produkt jes inny- ma przyjemny zapach, jest wydajny i nie mam nic do zarzucenia składowi (ekspertem nie jestem, ale mam kilka składników na czarnej liście). Jedyna wada to opakowanie z miękkiego plastiku, które wgniotło się już przy pierwszym użyciu i wgniata się do środka coraz bardziej.

Bardzo fajny

Kosmetyk ten kupiłam ze względu na ciekawy skład. Nie mam wprawdzie skóry szczególnie wrażliwej ale też nie chcę jej niepotrzebnie męczyć chemią. Trzeba przynać temu żelowi ze to bardzo porządny produkt. Bezzapachowy, wydajny, delikatny, o świetnym składzie. Jak na kosmetyk dla skóry problemowej bardzo fajnie się pieni. Mam duże wątpliwości odnośnie używania go na twarz. PH ciała i skory twarzy jednak się od siebie różni, a ten produkt sprawia wrażenie żelu pod prysznic któremu producent dopisał dodatkową funkcję "bo wszystkim można myć twarz". Otóż nie wszystkim. Moje wątpliwości powstały stąd, że kosmetyk użyty na twarz bardzo ją wysusza i ściąga. Żel do twarzy nie powinien tak działać, natomiast działa tak mydło. Niemniej jednak (mimo że teraz testuje inny produkt) będę do niego wracać. Bardzo rzadko spotyka się tak dobry jakościowo produkt w tak niskiej cenie. Zasłużona piątka.