Matrix Essentials, Amplify, Volumizing Root Lifter (Płyn odbijający włosy u nasady)

Root Lifter to ekstremalne uniesienie i zwiększona objętość od nasady, aż po same końce. Buduje objętość włosom bez ich obciążania oraz zachowując ich naturalną elastyczność.

Działanie:
- Objętość, która jest widoczna i wyczuwalna w dotyku, bez efektu sklejania włosów.
- Aplikator pozwala na precyzyjną aplikację u nasad, aby unieść spektakularnie fryzurę.
- Pełna objętość, która trwa cały dzień.
- Lekka formuła zawierająca proteiny i pantenol, zapewnia elastyczne utrwalenie.

Skład; Aqua/Water, Pvp, Chitosan, Lactic Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Fragrance/Parfum, Peg-60 Almond Glycerides, Methylpraben, Polysorbate 20, Chlorhexidine Dihydrochloride, Ethylparaben, Panthenol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Amyl Cinnamal, Cocodimonium Hydroxypropyl Silk Amino Acids, Hyxyl Cinnamal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Iionone, Hydrolyzed Rice Protein, CI 42053/Green 3 (D3027/2)

Cena; 50zł / 250ml
/s/

bezskuteczny w moim przypadku

W moim przypadku płyn okazał się bezskuteczny. Sama nazwa zaintrygowała mnie i postanowiłam spróbować, bo mój problem numer 1 to właśnie włosy przyklaśnięte od nasady. Szczególnie niefajnie to wygląda, bo włosy są długie, grube i przygładzone, a chciałabym mieć je lekko uniesione do góry. Kosztuje mnie to codziennie godzinę na modelowaniu i wyciąganiu włosy na szczotkę. Liczyłam, że płyn oszczędzi mi tej zabawy i wystarczy zwykłe suszenie. Niestety efeku nie było żadnego, więc musiałam odbyć swój codzienny rytuał modelowania. W takich okolicznościach nie widziałam różnicy czy robię to na zwykłą piankę za 10 zł czy na płyn za 50. Różnicę widział mój portfel, więc moim zdaniem płyn nie jest wart takiej kwoty. Działa jak inne płyny, odżywki i pianki. Pomaga na krótki okres zachować uniesione włosy, ale po 2-3 godzinach wszystko wraca do normy….więc szukam dalej czegoś co będzie działało na dłużej.

Ilość zużytych opakowań: całe 1

Genialny

Robi co ma robić,działa bez zarzutu.Mam gęste i grube włosy i fryzurę na "boba" , jej cechą charakterystyczną jest to, że jest klapnięta u nasady a puszysta na długości,dlatego też używam tego produktu.
Oj unosi,unosi i to jak:)
Robię przedziałki na głowie od czubka do uszu i spryskuję przy skórze,modeluję na szczotkę i efekt super.Włosy uniesione u nasady,lekko usztywnione,ale nie uklejone.I szczerze mówiąc nie wymagają już lakierownia.
Nigdy nie stosowałam go na całą długość,tylko u nasady więc nie wiem jak sie sprawdza w tym przypadku.
Nie powoduje podrażnienia skóry
Nie wywołuje łupieżu
Fajna butelka
Łatwa aplikacja
Przyjemny zapach
Wydajny

Używam tego produktu od: 3- 4 miesięcy

Nie dla każdego...

Nie nadaje się do długich dosyć grubych włosów. Owszem jak są one cieniowane od samego czubku głowy to delikatnie te krótkie włoski podniesie... na kilka godzin. Natomiast świetnie się sprawdza do robienia loków prostownicą czy lokówką. Bardzo łatwo za pomoca tego płynu i suszarki ładnie ułożyć włosy. Ma przyjemny zapach, nie obciąża włosów, jest wydajny starcza na bardzo długo przez co może i wart swojej ceny.
Spodziewałam się lepszego uniesienia włosów ale znacznie łatwiej dzięki niemu ułożyć fryzre więc za to plus.
Polecam dla krótkich lub pół długich włosków, z którymi z pewnością da sobie radę i je uniesie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe pierwsze

świetny :)

Mam długie włosy (do połowy pleców) ale jednak dość cienkie i z tendencją do szybkiego przetłuszczania i klapnięcia przy głowie , stąd potrzebuję kosmetyku który trochę by je uniósł u nasady.

Przeglądając internet znalazłam ten płyn. Jest rewelacyjny :) Układam włosy w ten sposób że spryskuję je u nasady (zamiast pianki do których już raczej nie wrócę), a następnie suszę i wyciągam na szczotce - efekt jest świetny, włosów jest jakby więcej, są ładnie, naturalnie unieśione, a efekt utrzymuje się spokojnie przez cały dzień, a nawet przez 2 dni. Co więcej włosy praktycznie przestały mi się przetłuszczać :)
ułożone włosy delikatnie utrwalam mocnym lakierem - akurat teraz jest to syoss, ale przy tym płynie poradzi sobie bez problemu na pewno każdy lakier.

Na pewno będę mu wierna,bo jestem zadowolona ze swoich włosów jak nigdy dotąd :) chyba że znajdę coś jeszcze lepszego :)

Opakowanie podoba mi się, wydajność też niezla, wystarcza mi na około 4 miesiące.

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1.

CUDOTWÓRCA

Odrazu zaznaczam że płyn stosuje z cała serią tzn- szampon i lakier do włosów. To Trio sprawdza się rewelacyjnie. Płyn nakladam na skóre głowy i trochę psikam po całych włosach( ale nie za dużo) i susze suszarką- Włosy są uniesione, jest ich dużo i wyglądają jak po wyjściu od fryzjera. Uwielbiam preparaty Matrixa- na żadnym się nie zawiodłam:) Minusem może być cena- jednak płyn jest wydajny i myślę że warto :)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy