Paramedica, Mydło w płynie z siarką

Paramedica, Mydło w płynie z siarką

Mydło w płynie z siarką zalecane jest do codziennej higieny skóry twarzy i całego ciała zwłaszcza skłonnej do wyprysków, łojotoku i trądziku.
Zawarta w preparacie biosiarka normalizuje funkcję gruczołów łojowych i zmniejsza skłonności do powstawania wykwitów, a dodatek witaminy B5 regeneruje, przyspiesza gojenie i poprawia wygląd skóry.

moze być

Kupiłam bo ma siarkę w składzie (kupiony w DOZ). Szukałam czegoś co wzmocni skórę. A jak wiadomo siarka na skórę i włosy działa pozytywnie.
Jednak jakiś zachwytów nie odnotowała, podrażnienia też nie.
Opakowanie ok, tylko nalepka się odkleja pod wpływem wilgoci.
Za to mój TZ lubi siarkę w mydłach i podobał mu się ten produkt.
Myłam tylko twarz i starczył na długo.
Wydaje mi sie ze będzie dobre dla osób z zapalnym trądzikiem, przy równoczesnym stosowaniu nawilżających kremów(zeby nie pobudzać produkowania sebum)

Używam tego produktu od: 2 mcy

Dobre

Mydło jest tanie, ma brązowy kolor i pachnie typowo jak na tego typu produkty, ale nie nieprzyjemnie. Ponieważ opakowanie ma tylko 150 ml mydła, które słabo się pieni to jego wydajność jest mała zwłaszcza jeśli stosujemy je do mycia ciała dlatego ja używam go 2 razy w tygodniu pod prysznic. Po jego zastosowaniu na skórze pojawia się mniej krostek i zaskórników. Nie zauważyłam żeby wysuszało skórę, bo zaraz po jego zastosowaniu nacieram ciało balsamem lub mleczkiem. Nie powoduje też żadnych podrażnień.