Avon, Advance Techniques, Grzebień do stylizacji włosów

Avon, Advance Techniques, Grzebień do stylizacji włosów

Kategoria
Marka

Zniewalająco piękne włosy. Grzebień do profesjonalnej stylizacji w domu: modeluje, podnosi włosy, rozdziela pasma.

grzebienie
Wykonanie
plastikowe
Kształt
płaskie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ideał

Zakupiony za 9 zł okazał się być tym czego zawsze szukałam i zarazem must have mojej kosmetyczki.Rozczesuje nim włosy, tapiruje, wygładzam, czeszę się, używam przy farbowaniu włosów i zawsze spełnia swoją rolę. Mam włosy do łopatek, średniej grubości, ale ciężkie do opakowania - ten produkt radzi sobie z nimi idealnie i na sucho i na mokro. P.S. to jedyny grzebień, który posiadam w pierwszym i chyba ostatnim egzemplarzu, inne wymiękały i łamały się.

• Design produktu: 5

Posiadaczka cienkich włosów bardzo się zawiodła...

Grzebień zakupiłam od konsultanki Avon, gdy poprzedni w sposób okrutny dokonał swego żywota, gubiąc ostatnie zęby. Stary był ze mną kilka lat i dobrze mi służył głównie do robienia przedziałków na głowie, ale też tapirowania. Kiedy więc przejrzałam katalog Avonu i dojrzałam zgrabnie wyglądający grzebień do pielęgnacji włosów od razu go zamówiłam.

Grzebień jest wykonany naprawdę solidnie i posiada dwa rodzaje zębów-1. umieszczone bardzo blisko siebie do tapiru
2. z drugiej strony rozstawione
    rzadziej do np.rozczesywania.
Na tych dwóch różnych rozstawieniach zębów, które są bardzo funkcyjne, kończą się zalety tego drobiazgu dla mnie. Największym mankamentem grzebienia jest szeroka na końcu rączka, która ma ułatwiać rozdzielanie pasm lub robienie przedziałka. Właściwie na tej funkcji zależało mi najbardziej, a tu jej jakby nie ma, bo koniec jest gruby i zaokrąglony. Po jakimś czasie walki z nim zrobię sobie w końcu przedziałek, ale zawsze gdzieś zostanie pasmo włosów, którego nie zebrał i poprawki są niezbędne. Obecnie wolę zrobić ten nieszczęsny przedziałek końcówką pasty do zębów(stary patent z liceum) niż mordować się z akcesoriem z Avonu teoretycznie do tego przeznaczonym.  Z tapirowaniem też szału nie ma, ale ostatecznie uda się to jakoś zrobić. Myślę, że ten grzebień sprawdził by się bardziej przy grubych włosach. Moje są bardzo cienkie i tutaj nawet strona z gęsto osadzonymi zębami się nie sprawdza.

Koniec końców grzebień jednak nie leży bezczynnie, bo zaciągnęłam go w służbę do mojej niespełna trzyletniej córki. Przy rozdzielaniu pasm u niej, jego tępa rączka się sprawdza, bo jest bezpieczna i nie boję się nią manewrować. Z kolej brak perfekcji przy wykonywaniu przedziałka jest tu już mniej istotny, bo córka należy do tych niecierpliwych i nigdy jeszcze nie udało mi się zrobić jej np. idealnych kucyków. Zawsze są niedociagnięcia, więc i krzywy przedziałek nie drażni...

Napewno więcej już do niego nie wrócę, ale pewnie też znajdzie się grono osób, którym się spodoba. Osobiście rozglądam się teraz za takim z metalową "rączką", bo ta jest najlepsza do wydzielania pasm włosów.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 5

Nie byłam z niego zadowolona

Używałam tego grzebienia kilka lat temu i strasznie ciągnął moje włosy, a w dodatku ząbki się wyłamywały kiedy trafiły na bardziej splątane partie. Z wielką radością go wyrzuciłam, ale przy krótkich i cienkich włosach może się sprawdzić.

jest super

Bardzo wygodny grzebień do stylizacji włosów! Nie bardzo luię kosmetyki Avon, ale ten grzebień to już trzeci mam. Bardzo łatwo go czyścić i cena jest super. Inne są droższe i nie takie wytrwałe

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

Ciekawy grzebień

Na grzebień skusiłam się, ponieważ zainteresowały mnie dwie szerokości rozstawienie ząbków. Używam strony o szerszym rozstawieniu i grzebień naprawdę dobrze się sprawuje. Nie plącze, nie szarpie włosów, nie ma problemu z ich rozczesaniem. Łatwy w czyszczeniu, cena też zachęca do kupna. Zdecydowanie polecam.

Dla mnie porażka

Grzebień skusił mnie super recenzjami, ale niestety na moich włosach się nie sprawdził. Przy stylizacji ciągnie i plącze włosy, szarpie i je wyrywa. Oddałam go mamie, która zaś jest nim zachwycona. Używa go już ponad rok i nic się z nim nie dzieje.

Wielozadaniowy

Używałam wielu rodzajów grzebieni ale ten jest zdecydowanie Wielofunkcyjny i wielozadaniowy
Z jeden strony do rozczesywania a z drugiej do stylizacji
Idealny do rozczesywania włosów , nie szarpie , nie robią się przy nm kołtuny
Lekki, wygodny w użyciu , dobrze solidnie wykonany , poręczna rączka
Bardzo dobrze się sprawdza przy stylizacji każdego rodzaju włosów

Warty uwagi

Uwielbiam go. Lekki, zgrabny i poręczny. Ma 2 rodzaje grubości zębów. Zaostrzona rączka w szpic idealnie nadaje się do zrobienia przedziałka. Bardzo solidny grzebień. Cena zachęcająca.

Mój must have!

Świetny, uniwersalny grzebień. Pierwszy egzemplarz był ze mną ładnych parę lat, niestety niechcący pozbawiłam go jednego zęba z "rzadszej" strony, przez co powstała przeszkadzająca w używaniu dziura, i ostatnio kupiłam nowiutki egzemplarz. Gdyby nie moja nieuwaga, pewnie żadnych uszkodzeń przez te lata by na nim nie było, bo grzebień jest naprawdę trwały i solidnie wykonany.

Z matowego czarnego plastiku, posiada część gęstszą i z drugiej strony - z rzadziej rozstawionymi ząbkami.
Co z nim zrobimy i do czego będziemy używać, zależy od nas i naszych pomysłów ;)
Pomijając już oczywiste rozczesywanie, przyda się do przeciągania odżywki na całość włosów (strona z szeroko rozstawionymi ząbkami), do tapirowania (strona gęsta), ja natomiast używam go głównie przy farbowaniu włosów. Jest nieoceniony, bo nie tylko świetnie rozdziela pasma i można łatwo je przesunąć na bok i zrobić przedziałek, ale ma rączkę zakończoną w szpic, co ułatwia oddzielanie kolejnych partii włosów. W zasadzie nie wyobrażam sobie nawet farbowania bez tego grzebienia ;)

Nie elektryzuje włosów, nie szarpie, dobrze rozczesuje (jednak nigdy nie traktuję nim mokrych włosów).
Łatwy w czyszczeniu.

Cena przystępna (szczególnie że zwykle i tak dostaniemy go na katalogowej promocji), solidność wykonania, uniwersalność zastosowania - dla mnie to grzebień, który muszę mieć. Tym bardziej, że podobnego nie udało mi się znaleźć stacjonarnie w drogerii, zawsze jest jakiś szczegół, który odróżnia grzebień Avonu od innych, na korzyść tego pierwszego. Zdecydowanie wart kupienia - powinien Wam służyć latami i przydać się do wielu zastosowań.

Jest świetny

Świetny grzebień do wszystkich rodzajów włosów. Nie robi "kołtunów", nie ma problemu, żeby zrobić przedziałek. Fajne jest, że jest wielofunkcyjny i posiada po dwóch stronach różną gęstość ząbków.

Wielozadaniowy.

Bardzo dobry grzebień. Sprawdza sie u mnie głównie przy:
- tapirowaniu
- rozczesywaniu włosów
- rozprowadzaniu masek
- zrobieniu przedziałka.
Mam go juź ok. 1,5 roku i nadal wygląda jak nowy. Polecam.

teraz widać, że mam więcej włosów

Leżał w łazience obok lustra, włosy tego dnia wyjątkowo źle wyglądały, a na imprezie zebrało się grono znajomych. Odruchowo sięgnąłem po grzebień i nieporadnie natapirowałem , zwichrowałem je trochę ręką, lekko przyczesałem i byłem zdumiony z efektu.Nawet mi do głowy nie przyszło, że tak mogę zrobić. Od razu polepszyło mi się samopoczucie. Zakpiłem więc sobie ten grzebień i jestem z niego bardzo zadowolony. Jedynym problemem jest utrzymanie go w ręce. Jest z plastiku, ale mimo codziennego używania - trwały, bo wciąż go mam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 grzbień