Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera (Krem do rąk `Granat i aloes`)

Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera (Krem do rąk `Granat i aloes`)

Każda skóra zasługuje na indywidualną pielęgnację. Krem do rąk Alterra został opracowany specjalnie do zniszczonej skóry dłoni. Połączenie substancji czynnych z oleju z pestek granatu*, ekstraktu z aloesu* i masła shea pielęgnuje zniszczone i suche dłonie z aksamitną delikatnością. Krem do rąk Alterra szybko się wchłania, nie pozostawiając na skórze warstewki tłuszczu.
*Z kontrolowanej biologicznie uprawy.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

dobry,ale znam lepsze :)

Dobry krem, którego używam już dość długo

+ niedrogi
+ dobry skład
+ wydajny
+ nie podrażnia
+ nawilża
+ wydajny

-nie do końca się wchłania

Rumiankowy jak dla mnie okazał się lepszy.

Używam tego produktu od: 2,5 roku

Dobrze nawilża i pięknie pachnie. Osobiście uwielbiam kosmetyki o zapachu granatu. Krem ma dobry, naturalny skład. Niestety musiałam z niego zrezygnować ponieważ jak dla mnie jest za drogi. Często smaruję ręce, można wręcz powiedzieć, że jestem uzależniona od namaszczania dłoni :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 po 75 ml

Dobry, ale...

Jest dobry, ale nie najlepszy
+nawilża
+jest tani
+bardzo dobry, naturalny skład
+idealny na noc, (w ciągu dnia gdy nałoży się go dużo zostawia tłusta warstwę, ale może to wina masła shea?)
dla mnie jednak najlepszy jest krem Anida z mleczkiem pszczelim

Bardzo dobry krem do rąk

Krem do rąk się świetnie sprawdza.

zapach - ładny
nie oblepia rąk
idealny do pracy bo szybko się wchłania, zawsze mam jedno opakowanie w biurku
wydajny
tani zarówno na promocji jak i bez
nie uczula

polecam bardzo ale nie dla mocno przesuszonej skóry dłoni. ja o swoje dbam i nie wymagam od kremu niewiadomo jakiego nawilżenia ;)

Ilość zużytych opakowań: dwa otwarte ;)

dobry

Kupiłam ten krem, ponieważ potrzebowałam taniego kremu do rąk, który mogłabym trzymać w pracy na biurku, bo ciągle zapominam o smarowaniu rąk.
Plusy:
-ma bardzo miły zapach, choć dość intensywny
-pozostawia ręce nawilżone
-często uczucie nawilżenia pozostaje nawet po umyciu rąk
-cena

Minusy:
-mógłby się szybciej wchłaniać, po aplikacji mam uczucie lekkiej lepkości

polubiłam

Mi krem Alterry bardzo przypadł do gustu.

SKŁAD
Po pierwsze świetny skład - na 6 z plusem. Nie zawiera substancji alergicznych ani substancji szkodzących dzieciom ani substancji komedogennych.

DZIAŁANIE
U mnie sprawdził się idealnie. Bardzo dobrze nawilża. Po jego użyciu dłonie są mięciutkie, miłe w dotyku, zadbane. Pozostawia na dłoniach leciutki film ochronny, ale nie jest tłusty ani lepki. Krem po prostu nieco dłużej się wchłania.
Przywraca miękkość również po większych pracach domowych, ale trzeba go wtedy troszkę więcej nałożyć.

Krem przyjemnie pachnie - mnie ten zapach bardzo się podoba. Przy czym zapach jest subtelny, delikatny.

Ładne dla oka opakowanie - typowa dla kremów do rąk tubka. Wygodna w użyciu.

To do czego muszę się przyczepić to wydajność. Jakoś mi się szybko zużywa ten krem, choć nie smaruję rąk jakoś nagminnie.

Do plusów zaliczę jeszcze dostępność, cenę, zwłaszcza, że często jest objęty promocją.

Ogólnie bardzo fajny produkt, na pewno kupię go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: ok 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Spodobał mi się

U mnie sprawdził się bardzo dobrze. Rzeczywiście pozostawia na skórze dłoni film, ale moim zdaniem nie jest on ani lepki ani tłusty, tylko taki charakterystyczny dla ochronnych kremów do rąk. Stosowałam ten produkt głównie w pracy, ponieważ w łazienkach mamy tanie chemiczne mydło w płynie, które strasznie przesusza dłonie i potrzebowałam porządnego nawilżenia.

Plusy:
- dobrze nawilża
- świetny skład
- przyjemna konsystencja
- wygodne opakowanie

Minusy:
- może być nieco mało wydajny, ale trzeba brać pod uwagę, że jest to naturalny krem
- dość intensywny zapach*

*Co prawda przyzwyczaiłam się do zapachu całej serii z granatem i nie mam zastrzeżeń, ale trochę mi przeszkadzało, że wszyscy w pracy go ode mnie czuli, gdy posmarowałam dłonie. Chyba zbyt intensywny zapach jak na produkt do rąk, szczególnie gdy używa się go często.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

niezbyt

+ladnie pachnie..i tyle

-długo sie wchlania, gruba tłusta warstwa
-nic nie daje
-jest jakby zbyt ciezki

mam wrazliwe suche dłonie, on nic nie robi..tlyko ładnie pachnie

Używam tego produktu od: 5mies
Ilość zużytych opakowań: poł 1

Fantastyczny?

Kocham ten krem do rąk. Jego zapach i konsystencja są wprost boskie! Nawilżenia pierwsza klasa, czujesz, że działa głęboko ;). Poza tym - naturalne.

nie dla mnie

Zaczynąc od opakowanie, jest ono ładne i estetyczne. Niestety gdy nakłądam ten krem i "ocieram" nim o dłonie podczas nakładania sporo kosmetyku zostaje na wylocie i zasycha (nie wiem czy ktoś zrozumie ale nie umiem tego inaczej wytłumaczyć :D ). Zapach drażniący, dosyć intensywny, zostaje na dłoniach. Co do działania, to raczej mnie nie przekonujue, zostawia na dłoniach tłustą warste, przez co czuje ze mam na sobie ten krem i przez cały czas próbuje go wetrzeć i mam wrażenie, że tylko zacieram sobie dłonie. Oprócz uczucia zatartych dłoni nie zauważyłam żadnego nawilżenia i pielęgnacji. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam, u mnie się nie sprawdził

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Gdyby nie ten zapach...

Upodobanie do zapachu to kwestia subiektywna i w tym wypadku zapach przebija wszystkie zalety kremu. Krem nawilża dobrze, szybko się wchłania, ale zapach jest dla mnie nie do przyjęcia, zwłaszcza, że pozostaje potem na dłoniach.
Radzę powąchać przed zakupem.

Używam tego produktu od: Pół roku męczyłam

ja ten zapach ubóstwiam :))

Jak dla mnie ten krem jest idealny. Nie wiem jak to jest pomimo alkoholu w składzie niesamowicie nawilża moje wiecznie przesuszone dłonie. Skóra jest zadbana, rozjaśniona, miękka, skórki wokół paznokci również nawilżone.
Krem ma bardzo zbita konsystencję ale jak dla mnie wspaniale się wchłania. Od razu po nałożeniu mogę przejść do swoich czynności jak praca przy komputerze. Zapach tego kremu zostaje ze mną na długo co mnie bardzo cieszy ponieważ go uwielbiam :)
Zakupiłam ta nowszą wersję ulepszoną o shea w składzie. Nie jestem specjalistką od składów chociaż staram się przykładać i o ile się nie mylę to ta nowa wersja ma żel aloesowy w składzie zamiast ekstraktu jak w tym kremie ale pewna nie jestem ;/
Ale ogólnie moja miłość do alterry trwa od dłuższego czasu i nie zmieni się to :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego