Męska Wyspa, Mydło `Indiańskie lato`

Męska Wyspa, Mydło `Indiańskie lato`

Mydełko o ciekawym, paprykowym kolorze, które delikatnie rozgrzeje Twoje ciało. Liście orzecha włoskiego dzięki obecności fitoncydów i garbników posiadają właściwości przeciwbakteryjne i ściągające. Olej rycynowy nadaje mydełku jedwabistość, zmiękcza i wygładza naskórek. Pachnie lekko żywicznie, a więc lubiane również przez mężczyzn.
W składzie kosmetyku znajduje się: oliwa, olej kokosowy, wosk pszczeli, olej rycynowy, wodorotlenek sodu, sproszkowana papryka słodka i cayenne, mielone liście orzecha włoskiego, olejki eteryczne: lawendowy, cedrowy i paczuli.

zapachowa
w kostce
kostka
mydło

auć !

Mydło dostałam jako gratis do zamówienia - w innym wypadku, wcale bym go nie zamówiła.
Miałam do niego trzy podejścia i już nigdy więcej go nie użyję, gdyż wylądowało w koszu na śmieci.
Mycie ciała było nawet przyjemne dopóki przy spłukiwaniu mydliny nie dostały się do miejsc intymnych.
Następnym razem postanowiłam umyć tym mydłem dłonie - pierwszy raz był ok, ale następny (gdy miałam małą rankę przy paznokciu) skończył się na zaciskaniu zębów z powodu okropnego szczypania.
Pomysł na mydło z dodatkiem pieprzu Cayenne był naprawdę niezły, ale przez to mydełko nadaje się tylko dla osób gruboskórnych lub masochistów.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: próbka