Matrix, Total Results, Color Care, So Silver Shampoo (Szampon do włosów rozjaśnianych i siwych)

Matrix Total Results Color So Silver - szampon do włosów rozjaśnianych i siwych.
Oczyszcza i neutralizuje niepożądane ciepło i żółte odcienie, dodając połyskliwego blasku na włosach naturalnych blond i rozjaśnionych pasemkach. Nadaje włosom zimy odcień.
Dodaje połysku siwym i białym włosom. Technologia Fade Guard zawiera: witaminę E, olejek słonecznikowy. Bogata, kremowa konsystencja o fioletowym odcieniu.
Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Szczególnie polecany dla klientów (mężczyźni i kobiety), którzy rozjaśniają włosy, oraz dla osób z siwymi włosami, którzy chcą pozbyć się ciepłych i żółtych odcieni z włosów.
Sposób użycia: nakładać w rękawiczkach ochronnych, na wilgotne włosy, dobrze spienić, a następnie spłukać. Dla maksymalnych efektów zostawić druga warstwę na włosach od 3 do 5 minut. Wypłukać.

bez szału

Barwi na fioletowo... nie wiem co gorsze, żółte refleksy czy fioletowe :-)) muszę po nim umyć głowe jeszcze ze dwa razy zwykłym szamponem żeby wyjść z domu :-) korzystny zapach, nie plącze włosów, bardzo wydajny.

fajny szampon

Używam tego szamponu od miesiąca co drugi dzień (mieszam odrobinę normalnego szamponu z szamponem Matrix). Mam włosy dość jasne, ale nie platynowe.

+ ładnie rozświetla włosy blond
+ ładnie pachnie
+ bardzo wydajny
+ ładnie się pieni
+ nie powoduje fioletowej poświaty

+/- nie wiem czy tak do końca niweluje żółty odcień
+/- wydaje mi się, że trochę wysusza włosy
za to minus jedna gwiazdka

Ilość zużytych opakowań: zużyte jedno

Działa tak jak powinien :)

Tak jak napisałam w tytule recenzji - szampon działa tak jak powinien, czyli neutralizuje żółty/pomarańczowy odcień blondu nie barwiąc przy tym włosów na fioletowo.
Rozjaśniam włosy od niepamiętnych czasów ;). Tak samo długo używałam przeróżnych niebieskich szamponów, ale wydaje mi się, że ten daje najbardziej zauważalne (i pozytywne ;) ) efekty.
Szampon ładnie pachnie, ma przystępną cenę i nie ma problemu z jego dostępnością.
Dodam jeszcze, że (o dziwo) nie mam po jego zastosowaniu problemów z rozczesaniem włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 butelki

Tak:)

Szampon, który rzeczywiście neutralizuje żółte tony, ale nie sprawia, że włosy staja się fioletowe!
Moje rozjasniane włosy stają się po nim bielsze, sa bardziej błyszczące i...grubsze:)

Ale uwaga! szampon może przesuszać włosy!

Ma ładny kolorek, PIĘKNY zapach i super się pieni:) ta pianę zostawiam na włosach raz w tyg na ok 45 minut:) i włosy jak bajka, a potem już raz czy dwa razy w tyg tak do 5 minut (moje włosy maja straszną tendencję do żółknięcia i dlatego tak)-jestem MEGA zadowolona!

Buteleczka jest bardzo zgrabna, smukła i wygodna.

Aczkolwiek nie uważam, żeby był to szampon do pielęgnacji wszytskich rodzajów włosów, bo on po prostu jest dobry do nadania ładnego koloru włosom blond, ale raczej nie upiększa włosów, bo wysusza, z tym, ze nie w wielkim stopniu, daje odżywkę czy maskę, zalezy od dnia i już jest wszystko w normie:)

POLECAM!, bo upiększa włosy rozjasniane, zżółknięte, sprawia, że wyglądają zdrowiej, sa bardziej świetliste i rzeczywiście neutralizuje żółć, a nie nadaje fioletu.

Dodam jeszcze, że jest baaaardzo wydajny.

Używam tego produktu od: Ok 2.5 mies.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.