Ziaja, Med, Kuracja Przeciwłupieżowa, Szampon przeciwłupieżowy

Średnia ocena: 4.88/5

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.88/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Specjalistyczny szampon z Piroctonianem olaminy i cynkiem eliminuje powstawanie łupieżu.Przywraca fizjologiczny proces keratynizacji naskórka.Reguluje aktywność gruczołów łojowych. Redukuje przyczyny i objawy łupieżu oraz zapobiega jego nawrotom. Ułatwia oddzielanie łupieżu od skóry głowy.Zmniejsza przetłuszczanie się włosów.

w butelce
>250ml

Warto spróbować

Daje mu 3 x tak. Fajny świeży zapach, wygodne opakowanie, przystępna cena, dobra dostępność, jak na szampon przeciwłupieżowy dobrze się pieni. Włosy po umyciu są bardzo miękkie i puszyste, nie są oklapnięte. Co do działania przeciwłupieżowego to działa, widać , że znacząco oczyszcza skórę głowy.

Porażka

Kupiłam zachęcona opiniami tutaj, do tej pory używałam szamponu przeciwłupieżowego z cyklopiroksolaminą, po którym łupież się nie pojawial, ale musialam używać go ciągle. Chciałam zmienić na bardziej budżetowy i używać ich ewentualnie naprzemiennie. Niestety okazało się, że po jednym umyciu głowy Ziają sypie mi się z włosów bardziej, niż gdy użyję zwykłego szamponu (nie dedykowanego włosom z łupieżem).

U mnie się srawdził.

Okresowo zmagam się z suchym łupieżem skóry, który czasem znika szybko, a czasem lubi pozostać na dłuższy czas. Jako, że nie znalazłam idealnego szamponu na ten problem sięgnęłam po ziaję i jestem zadowolona z jego efektów.
Używam go od ponad 2 tygodni i co zauważyłam?
- uporczywy świąd został zniwelowany
- skóra głowy ukojona
- łupież, czasem jakaś drobna pozostałość się pojawi, ale już nie jestem siwa u nasady włosów ;)
- włosy mniej wypadają - u mnie łupież = nadmierne wypadanie
- skóra bardzo dobrze oczyszczona także z posostałości kosmetyków typu maski/olejki
- używam go także do włosów, kiedy zalezy mi na ściągnięciu nadbudowy kosmetyków pielęgnacyjnych i sprawdza się super
Póki co zamierzam pozostać przy tym szamponie, kiedy łupież będzie już naprawdę zerowy, na pewno będę używać go raz na tydzień lub 2 w celu dokłądnego oczyszczenia skóry i włosów z nadmiaru preparatów do włosów, co mam nadzieję także wpłynie na brak nawrotu łupieżu. ;)

Nic specjalnego

Na łupież to to za dużo nie pomoże oprócz potężnego doczyszczenia skalpu z dosłownie wszystkiego. Przestrzegam przed stosowaniem codziennie, bo można nabawić się ostrych problemów ze skórą głowy. Jako doraźny szampon raz na tydzień-dwa spisuje się w miarę dobrze. Straszliwe przesuszenie skóry głowy występujące po myciu tym szamponem to jedyna wada, włosy są sypkie, doczyszczone, nie występują nawroty ŁZS, oczywiście jestem z tego zadowolona, ale nie sądzę żeby to byłą zasługa tego szamponu, bo używam go raz na dwa tygodnie. Moja skóra jest ukojona przez delikatne naturalne szampony bazujące na łagodnych detergentach i naturalnych składnikach odżywczych, Ziaję skończę i więcej nie kupię. Nie zaszkodziła (ale używam jej bardzo rzadko) ale też nic nie zrobiła pożytecznego.

Super produkt na łupież

Jakiś czas temu mój maz borykał sie z problemem łupiezu. Niestety ale zaden dostepny w drogerii szampon nie pomagal, dlatego udalam sie na poszukiwania do apteki. I tam Pani polecila Mi wlasnie Ziaja Med, kuracja przeciwłupieżowa.
Po kilku zastosowaniach maz zdecydowanie czuł dużą róznice, łupieżu było mnie, nie swedziała go skóra głowy. Po okolo 3 tygodnia codziennego stosowania łupiez i sedzenie skóry głowy całkowicie zniknęło. I naprawde efekt utrzymywał się długo, bo okolo 2 lat maz nie borykal sie z problemem łupiezu. Ale jak tylko cos zaczyna sie pojawiac, zawsze siega po ten szampon i jest z niego bardzo zadowolony.

Rewelacja

Szampon spełnia wszystkie zapewnienia producenta, jest wydajny, fajnie się pieni i ma całkiem przyjemny zapach. Opakowanie produkty jest klasyczne, czemu ja dodaje plus. Łupież zmniejszył się, a skóra głowy nie jest przesuszona, a ponad to włosy nie przetluszaja się tak szybko.

Poprawa stanu skóry.

witam kupiłam ten szampon ponieważ dostałam jeszcze większego łupieżu po zastosowaniu head & shoulders. Polecono mi ziaja med w aptece , cena korzystna i opakowanie pojemne. Po dłuższym stosowaniu zmniejszył się świąd skóry jak i zauważyłam mniej widocznego łupieżu. Myślę że jest to dość dobry szampon który radzi sobie z łupieżem i nie wysusza tak skory jak inne preparaty. Za tą cenę to naprawdę dobry produkt. Polecam

Jeden z lepszych na łupież.

Szampon jest dość wydajny. Buteleczka 300 ml wystarcza na sporą ilość myć. W czasie stosowania szamponu faktycznie dało sie zauważyć, że łupież odrywał się od skóry głowy i po paru myciach było go sporo mniej. Zapach szamponu: całkiem przyjemny, można powiedzieć delikatnie miętowy. Z czego byłam najbardziej zadowolona? Z tego, że na prawdę za stosunkowo niewielką cenę mogłam rozprawić się z łupieżem;) Niestety nie stosowałam go "książkowo" tak jak napisano na opakowaniu i łupież bardzo szybko powrócił, ale mam w zamierzeniach kupno kolejnej buteleczki i tym razem będę walczyć "tak jak przykazano";) No i na pewno teraz bardziej przyjrzę się również innym kosmetykom z Ziaji.

Świetny szampon przeciwłupieżowy

Kupiłam ten szampon po przeczytaniu recenzji na internecie. Miałam wątpliwości, ponieważ zdania były podzielone. Stwierdziłam jednak, że zaryzykuje. Mój łupież coraz bardziej się nasilał a ja musiałam sięgnąć po pomoc. Kupiłam więc w aptece szampon w zestawie z odżywką. Już po pierwszym umyciu łupież praktycznie znikł. Byłam pozytywnie zaskoczona. Zużyłam cała butelke, jednak potem go odstawiłam. I to był błąd, ponieważ zbyt krótko go stosowałam i łupież znów powrócił. Zamierzam iść do apteki po nową butelke i tym razem stosować go co najmniej przez miesiąc :) Z calego serca polecam :)

Polecam!

Gdy po 10 latach spokoju nagle w towarzystwie nieznośnego swędzenia skóry głowy pojawił się u mnie łupież, podjechałam do pierwszej lepszej apteki i zakupiłam ten właśnie szampon. Był to strzał w dziesiątkę. Już po pierwszym myciu łupież zniknął, a skóra głowy została uspokoja. Teraz stosuje raz na jakiś czas zapobiegawczo i łupież nie powraca. Po użyciu włosy pozostają świeże na dłużej. Zapach bardzo mi odpowiada - świeży, mentolowy.

najlepszy

Najlepszy szampon na łupież. Zawsze uważałam, że ziaja rozpieszcza nas dobrymi kosmetykami w niskich cenach.
+ ładny zapach
+ szybko eliminuje łupież
+ nie podrażnia skóry głowy
+ włosy po nim się nie puszą
+ nie sprawia że włosy są suche
+ tani
+ łatwo dostępny

Wielkie rozczarowanie

Moje włosy borykają się z łupieżem regularnie co jakiś czas. Niestety żaden z testowanych do tej pory produktów nie poradził sobie w 100% z problemem. Skuszona ceną zakupiłam kurację przeciwłupieżową Ziaja, jednak nie jestem zadowolona. Produkt spowodował jeszcze większy łupież, a również bardzo intensywne przetłuszczanie włosów. Nie spodziewałam się cudów po marce Ziaja, ale szampon robi więcej złego niż dobrego.