Eveline, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.99/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Maskara maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy, gwarantując niepowtarzalny efekt sztucznych rzęs. Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka. Tusz Extension Volume posiada wyjątkową kompozycję składników aktywnych, która wzmacnia i odbudowuje rzęsy od nasady aż po same końce. Zapobiega też ich wypadaniu podczas demakijażu. Rzęsy są wyraźnie odżywione i nawilżone.
Innowacyjna formuła zawiera:
- D - pantenol odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy,
- najcenniejsze składniki z olejku jojoba bogatego w witaminy A, F i E dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy,
- mineralne pigmenty i naturalny wosk carnauba pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.

Naturalny efekt.

Świetny tusz za niewielkie pieniądze. Często na promocji wtedy kosztuje około 8zl. Pięknie rozczesuje rzęsy. Niesamowicie naturalny, w zarazem trwały efekt na rzęsach. Wbrew opisowi jednak bardziej wydłuża i rozdziela rzęsy niż je jakoś mocno pogrubia. Dla rzęs krótkich tak jak moje uważam że jest idealny.

Zupełnie nie rozumiem zachwytów

Widząc, jakim hitem jest ten tusz postanowiłam go wypróbować, mimo że od wielu lat niezmiennie trzymałam się klasyka w postaci Maybelline Lash Sensational. No i niestety, nie warto było.
Tusz nie rozprowadza się na rzęsach jakoś super i potrafi je lekko skleić. Trzeba operować wprawną ręką, jeśli nie chce się pająków na oczach, ale tragedii nie ma.
Za to moim największym zarzutem jest osypywanie się i rozmazywanie bez powodu. Mając go na rzęsach, bałabym się wyjść na lekki deszczyk. Naprawdę nie wiem, dlaczego tyle osób się nim zachwyca. Ot taki przeciętniak za lekko ponad dyszkę. Dobrze, że nie więcej.
Wracam do Maybelline.

Fajne wydłużenie i trwały efekt

Używam na co dzień od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Nie jest to na pewno najbardziej wydłużający tusz na rynku, ale jeśli ktoś poszukuje do makijażu dziennego, na pewno się sprawdzi. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy, dzięki silikonowej szczoteczce. Nie zostawia grudek, chociaż potrafi się trochę odbić na dolnej powiecie. Ogólnie z tę cenę jestem bardzo zadowolona.

Bez przesady

Kupiłam ten tusz, ponieważ sugerowałam się dobrymi opiniami. Bardzo uśmiechała się do mnie piękna jego cena :D i to jeszcze w sklepie internetowym... Ah... a jednak...
Nie wiem troszkę o co ten pozytywny rozgłos. Nie powiększył jakoś spektakularnie moich rzęs. Owszem różnica była, ładnie się z nim współpracowało, nie tworzył grudek, ale jakoś czegoś mi brakowało. Wydaje mi się, że to dlatego że miałam wobec niego wysokie oczekiwania, przez owe opinie.
Nie mówię oczywiście, że jest słaby, oj nie, nie należy do takich co tylko leciutko oplatają włoski i dają efekt “naturalnych, prawie nie malowanych rzesków"

Numer 1

Mialam wiele tuszy, ale ten za ta cene to numer jeden.
Trzyma sie caly dzien, nadaje mega piekny kolor rzesom, pogrubia tak jak pisze producent .
Chodzilam dlugi czas na przedluzanie rzes, przez co mi sie mocno oslabily, ale te tusz dziala cuda, po pomalowaniu tym tuszem rzes, sa one znowu dlugie i piekne

Dla mnie klasyczny średniaczek

Tusz ma fajną, delikatną szczoteczkę pomagającą rozczesać rzęsy. Niemniej, wydaje mi się, że moje rzęsy są dla niego za długie, ponieważ miałam wrażenie, że je obciążał i szybko opadały :( Efektu sztucznych rzęs nie zauważyłam :( Przyjemnie maluje się nim rzęsy na dolnej powiece.

Efekt sztucznych rzęs za grosze

Do zakupu zdecydowałam się po przeczytaniu opinii - w moim przypadku również świetnie się sprawdził.
Tusz ma bardzo fajną szczoteczkę, nabiera odpowiednią ilość produktu. Długo się utrzymuje, nie rozmazuje się.
Zdecydowanie warto go wypróbować, tym bardziej za taką cenę. Obecnie używam innego, ale na pewno do niego wrócę.

Świetny

Kupiłam ten tusz do rzęs zupełnie przypadkiem poszukując czegoś nowego. Moje rzęsy są dość długie lecz cienkie. Jestem bardzo zadowolona z tuszu Eveline, świetnie podkreśla i pogrubia rzęsy, nie skleja ich tylko ładnie rozdziela. Ma silikonową szczoteczkę, którą można dość prezyzyjnie umalować nawet małe rzęski w kąciku oka. Można spokojnie pokusić się o kilka warstw aby nadać rzęsom pogrubienia i osiągnąć fajny efekt. Cena mascary nie jest wygórowana. Polecam do przetestowania.

Wszystkie inne tusze wyrzucam!

Jestem zachwycona! Przebił Loreal, Max Factora, Rimmel. Popatrzcie na załączone zdjęcie - nałożyłam tylko 2 warstwy, ale to były takie podróżne "warstwy w pośpiechu" i mam rzęsy jak lalka! Nie mogę się doczekać, aż będę miała okazję zrobić sobie makijaż wieczorowy z udziałem tego tuszu :o Ja zakochana!

Bardzo dobry

Bardzo dobry tusz w niskiej cenie. Do tej pory używałam drogich tuszów, myśląc, że akurat w ich przypadku cena idzie w parze z efektem i jakością. Tusz Eveline kupiłam zachęcona przez Panią w Rossmannie.
Daje fajny efekt, ładnie rozdzielonych i pogrubionych rzęs, nie obsypuje się nawet po całym dniu. Nie rozmazuje. Szczoteczka wygodna w użyciu, ładnie rozczesuje.
Może nie jest najlepszy jaki używałam, ale bardzo dobry tusz w atrakcyjnej cenie.

Rewleacyjny

Tusz ma rewelacyjnie grubą i gęstą szczoteczkę, która rozczesuje rzęsy i doskonale nanosi na nie kosmetyk. Już jedno pociągnięcie sprawia, że spojrzenie jest świeże, a rzęsy widocznie grubsze i dłuższe. Jednak dla lepszego efektu rzęsy tuszuję zazwyczaj dwa razy.

Niestety nie mogę go używać :(

Tusz ten kupiłam z ciekawości, chcąc spróbować czegoś z nieco niższej półki cenowej, bo ostatnio sięgałam tylko po L'oreal i Maybelline. A markę Eveline lubię, jest według mnie jedną z najlepszych na polskim rynku. Chyba wszystko, co dotychczas od nich miałam, mi się sprawdziło. Kosztował około 12-13 złotych przez Internet.

Może najpierw kilka słów wstępu - mam rzęsy średnio gęste i bez tuszu słabo widoczne, bo są proste, a wręcz opadające w dół, ale za to często słyszę, że bardzo długie. Z kolei oczy mam całkiem duże, raczej płytko osadzone, a co najgorsze - super wrażliwe. Łzawią i pieką od wielu kosmetyków, które do nich wpadną. Dotychczas mało tuszów powodowało u mnie bardzo złe reakcje alergiczne, aż do teraz... Ale najpierw pozytywy. Jest to maskara, która od samego początku nie należy do mokrych i sklejających rzęsy. Ma formułę skierowaną w stronę gęstych i ''suchych'', a więc lepiej ''łapiących'' każdy włosek z osobna. Przy pierwszej warstwie świetnie rozdziela i nadaje głęboki, czarny kolor. Za to przy drugiej robi totalny kosmos! Pogrubia, zagęszcza, podkręca i wydłuża, ale w taki sposób, jakiego jeszcze na sobie nie widziałam. Rzęsy stają się pięknym wachlarzem, którego zasługą wcale nie jest gruba i obciążająca warstwa tuszu. One pozostają lekkie i elastyczne, ale wyglądają jak robione metodą 1:1. Co najlepsze, podkręcenie spokojnie utrzymuje się u mnie dobre pół dnia, a to już sukces. Ciężko jest podkręcić tak uparcie skierowane w dół rzęsy i mało maskar to robi. Po tych 6-7 godzinach już opadają, lecz to nie zmienia faktu, że wciąż wyglądają dobrze. Teraz muszę przejść do negatywów... Niestety podrażnia moje oczy, sprawia że reagują w bardzo dziwny sposób, ale nie od razu. Po kilku godzinach (około 3-4) mam uczucie piasku pod powiekami. Ciężko jest mi patrzeć przed siebie, gałki oczne szybko wysychają. Przyglądając się w lusterku, zauważyłam, że mam na nich malutkie ''glutki'', które przysłaniają mi obraz przy mruganiu. Pierwszy raz doświadczyłam czegoś tak dziwnego. Wcześniej, jak już kosmetyk podrażniał mi oczy, to łzawiły, piekły, robiły się zaczerwienione. A w tym przypadku nie łzawią, tylko wysychają i nie stają się czerwone, mimo uczucia piasku pod powiekami. Jest mi bardzo przykro, że do tego doszło... Uwielbiam tę maskarę za efekt, jaki daje, i za niską cenę, ale nie mogę kontynuować jej używania :(. Może kolejna tej marki już będzie łaskawsza? A jakby tego było mało, to jest jeszcze jeden minus - trwałość. Bardzo łatwo odbija się pod oczami po kilku godzinach. Pewnego razu wróciłam do domu, spojrzałam w lustro i przypominałam pandę. Wyglądałam jak po spacerze w deszczu lub po srogim płaczu, a był to bezchmurny, ciepły dzień. Oczywiście powtarzało się to w kolejnych dniach. No niestety, niestety, niestety (to słowo króluje w moich myślach podczas pisania tej recenzji)... Idę na dalsze poszukiwania ideału.

Szczoteczka jest silikonowa i raczej w takim standardowym kształcie, czyli szersza na samym środku i węższa na końcach. Szczerze powiedziawszy lubię zarówno klasyczne szczoteczki, jak i te silikonowe. Obie wersje potrafią robić magię z rzęsami, ale też całkowity koszmar. Ta należy do magicznych, bo jak już wyżej opisałam, pięknie rozdziela i świetnie łapie każdy włosek. Jest też całkiem mała, więc należy do precyzyjnych i myślę, że nawet osoby z malutkimi oczami będą w stanie idealnie się wymalować. Nie nabiera dużo produktu, co może być również zasługą gęstej i ''suchej'' formuły tuszu. Jestem z niej zadowolona :).

Opakowanie wykonane jest z czarnego plastiku, jakości typowo drogeryjnej, a więc nie robiącej wrażenia. Na nim znajdziemy ''szatę graficzną'', czyli w tym przypadku nawalone sporo głupich obietnic producenta, jak to na Eveline przystało. Czasami mniej znaczy więcej, drogi producencie. Cóż mogę więcej dodać? Nie ma się nad czym zachwycać, ale też nie ma na co wielce narzekać. Jeśli trzyma tusz w szczelnym zamknięciu, to jest dobrze :D. Pojemność to 10ml.