Eveline, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.85/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maskara maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy, gwarantując niepowtarzalny efekt sztucznych rzęs. Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka. Tusz Extension Volume posiada wyjątkową kompozycję składników aktywnych, która wzmacnia i odbudowuje rzęsy od nasady aż po same końce. Zapobiega też ich wypadaniu podczas demakijażu. Rzęsy są wyraźnie odżywione i nawilżone.
Innowacyjna formuła zawiera:
- D - pantenol odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy,
- najcenniejsze składniki z olejku jojoba bogatego w witaminy A, F i E dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy,
- mineralne pigmenty i naturalny wosk carnauba pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.

wart swojej ceny

przygodę z tym kosmetykiem zaczęłam od jego wodoodpornej wersji, która całkiem przypadła mi do gustu. szczególnie, że w standardowej cenie ten tusz kosztuje 11zł, a ja sporo kosmetyku na rzęsy kładę. zdecydowałam się właśnie na wodoodporną wersję, bo miałam przez długi czas duży problem z pandą pod oczami. na szczęście minął (cudem chyba!), więc stwierdziłam, że czas na opcję zwykłą.

w tuszach podoba mi się bardzo szczoteczka, która jest bardzo precyzyjna. jestem w stanie dotrzeć nią do niemal każdej najmniejszej rzęski. dodatkowo bardzo ładnie rozdziela rzęsy, bez nadmiernego efektu sklejenia (nie oszukujmy się, każdy tusz przy nakładaniu kilku warstw skleja). przy pierwszej aplikacji niewiele tuszu zostaje na rzęsach - trzeba się trochę natrudzić, aby uzyskać oczekiwany efekt. nie kruszy się, nie grudkuje - za to duży plus.

czy pogrubia? według mnie nie do końca. na pewno ładnie wydłuża. w tuszu nie podobają mi się dwie rzeczy. pierwsza: szybko wysycha - i to nie na rzęsach, a w opakowaniu. za szybko - i ja rozumiem gęstnienie, ale nie wysychanie - dość szybko muszę ratować Duraline lub wodą (którą preferuje, psikam szczoteczkę wodą termalną). przy wodoodpornym było podobnie, ale przy tego
typu kosmetykach to normalka, więc nie miałam z tym problemu. druga: kosmetyk bardzo ciężko dobrze usunąć ze skóry. no właśnie... nie jest to tusz wodoodporny, więc tym bardziej mnie to dziwi. oczywiście, jak zawsze po ubrudzeniu powieki (szczególnie, kiedy rzęsy są po laminacji), czekam aż tusz trochę przyschnie, żeby go nie rozmazać. później chwytam cieniutki patyczek higieniczny z Rossmanna i... i wcale nie jest tak łatwo. schodzi, ale widać ciemny odcień. zazwyczaj przy innych tuszach nie mam z tym problemu.

mimo, iż nie jest to produkt, który dla mnie jest the best, uważam, że za taką cenę warto. teraz zaopatrzyłam się w kilka kolejnych w promocji Rossmanna, kosztowały niecałe 6zł.

Średni

Wcale nie pogrubia, nawet przy kilku warstwach, a to ponoć jego główne zadanie. Wydłużenie też nie jest spektakularne, trzeba nałożyć kilka warstw żeby cokolwiek było widać. Fajnie rozdziela rzęsy, szczoteczka ma kształt, który zapewnia dotarcie we wszystkie zakamarki. Tusz nie daje efektu sztucznych rzęs, wręcz przeciwnie - rzęsy wyglądają bardzo naturalnie (i to po nałożeniu kilku warstw, po jednej wyglądają słabo). Nie nadaje się na jesienne, deszczowe dni (i w dodatku noszenie maski) - osiada na nim wilgoć, rzęsy są mokre i to czuć oraz widać. Na szczęście nie odbija się bardzo na górnej powiece (co nie znaczy, że wcale). Uważam, że można znaleźć lepsze tusze w tej kategorii cenowej.

Ulubieniec

Jedna z najlepszych maskar, jakie miałam okazje testować. Tusz pięknie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy. Dobrej jakości szczoteczka. Tusz jest trwały, nie osypuje się. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Jest bardzo wydajny. Wracam do niego od lat. Atutem jest korzystna cena..

Efekt wow

Tusz "dorwałam" w Rossmanie po przeczytaniu bardzo pochlebnych opinii na wizaż. Na początku leżał u mnie na dnie kosmetyczki przez jakiś czas - nie mogłam się jakoś do niego zabrać. Kiedy nadeszła jego chwila od razu pożałowałam, że nie otworzyłam go od razu. Dla mnie absolutny fenomen - wydłuża delikatnie rzęsy, odpowiednio pogrubiając, nie tworzy "pajęczych nóżek". Jest dla osób, które czasami lubią przedobrzyć z tuszem nie znając umiaru, ponieważ daje subtelny efekt. Nie jest natomiast dla osób, które mają dosyć krótkie rzęsy, bo ten tusz nie daje aż tak super wydłużenia - ten produkt po prostu podkreśla naturalne piękno rzęs dając, moim zdaniem, efekt 1:1.

Super

Tusz za niską cenę ale efekt jak po drogich tuszach. Świetnie rozdziela, wydłuża i pogrubia rzęsy. Długotrwały efekt, nie rozmazuje się. Mam cienkie rzęsy a ten tusz wcale ich nie obciąża. Jeden z ulubionych w mojej kosmetyczce :)

Mój hit

To co ten tusz wyrabia z moimi rzęsami, to nic innego jak sztos! Idealnie je wydłuża podkreśla, wszyscy pytają czym maluje rzęsy, bo naturalne mam bardzo marne, a dzięki niemu nagle wydaje się ich milion! Nie rozstaje się z nim, zawsze jest u mnie w kosmetyczce, awaryjnie, gdy mi odbije i zachce się kupić jakiś inny to do niego później wracam potulnie. Ładnie się utrzymuje na rzęsach, ale ze 3 razy zdarzyło mi się chyba trafić na jakąś trefną wersje,gdzie mi się strasznie osypywał, nie wiem czy to wina producenta czy tego, że np był stary, albo wcześniej otworzony i minął okres przydatności 6 miesięcy. Mój KWC. W promocji kosztuje grosze, jakieś śmieszne pieniądze. Jest po stokroć lepszy od tych wszystkich drogich tuszy drogeryjnych, a miałam ich wiele!

Mój ulubiony i niezastąpiony

Stosuję ten tusz z przerwami od paru ładnych paru lat i za każdym razem jest niezastąpiony. Pogrubia rzęsy, nadając im kolor głębokiej czerni. Nie obsypuje się i nie odbija na powiecie. Prawdę powiedziawszy wolałabym, żeby miał szczoteczkę podkręcającą, jaką mają tusze wydłużające, ale równie dobrze sprawdzi się metoda "mrugania wraz z każdym pociągnięciem", dzięki któremu otrzymuję podobny efekt.

Co najważniejsze utrzymuje się cały dzień w nienaruszonym stanie. Jestem osobą, która nie cierpi robić poprawek makijażu w ciągu dnia, a ten tusz sprawuje się fenomenalnie.

Tusz jest tani i łatwo dostępny, odpowiedni na każdą kieszeń. Oby więcej takich kosmetyków!

pogrubienie i wydłużenie

Uwielbiam ten tusz za szczoteczkę, która idealnie rozdziela moje rzęsy i nie skleja ich. Dodatkowo ładnie je wydłuża. Jest bardzo wydajny i jak na swoją niską cenę jakościowo naprawdę mi odpowiada. Nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Podobny do tuszu Rosie.

Moja ulubiona.

Zakupiłam ten tusz zaskoczona pozytywnymi recenzjami na wizażu i bardzo polubiłam ten tusz. Wydłuża rzęsy, szczoteczka jest wygodna, rozczestuje, nie skleja włosków. Tusz nie kruszy się. Opakowanie przy codziennym stosowaniu (jak na przykład w moim przypadku)wystarczy na 2mce stosowania, później tusz zaczyna zasychać. Cena produktu również zachęca, na promocji można go kupić już nawet za 9zł.

Chyba nie dla mnie

Raczej nie zdecyduję się już za zakup tej mascary. Uważam, że nie jest dla mnie, ale może to po prostu kwestia moich dość cienkich rzęs. Nie zauważyłam super efektu pogrubienia rzęs. Nie są też wydłużone. Musiałam wręcz nałożyć kilka warstw tuszu, aby widać było w ogóle, że zastosowałam mascarę, gdzie przy innych markach efekt jest już przy 1,2 pociągnięciach.
Plusem jest dość niska cena, zauważyłam też, że tusz się nie kruszy nawet po całym dniu i nie rozmazuje.

Zdecydowanie jeden z lepszych

Cienka, silikonowa szczoteczka dobrze pokrywa rzęsy tuszem, rozdzielając je i wydłużając, nie robiąc przy tym efektu nóżek pająka. Moje rzęsy współpracują z większością tuszy jednak z tym było im wyjątkowo ;) tusz się nie osypuje, trzyma się na włoskach cały dzień (a jak trzeba to i noc;)). Otrzymałam wiele komplementów dotyczących moich rzęs z tym oto tuszem na nich. Polecam go z czystym sumieniem.

Często do niej wracam

To mój ulubiony tusz marki Eveline. Lubię silikonowe szczoteczki, a ta idealnie rozdziela rzęsy i nie nabiera zbyt dużej ilości tuszu, a co za tym idzie nie skleja ich :) Lubię testować maskary, ale do tego tuszu bardzo często wracam.