Eveline, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Maskara maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy, gwarantując niepowtarzalny efekt sztucznych rzęs. Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka. Tusz Extension Volume posiada wyjątkową kompozycję składników aktywnych, która wzmacnia i odbudowuje rzęsy od nasady aż po same końce. Zapobiega też ich wypadaniu podczas demakijażu. Rzęsy są wyraźnie odżywione i nawilżone.
Innowacyjna formuła zawiera:
- D - pantenol odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy,
- najcenniejsze składniki z olejku jojoba bogatego w witaminy A, F i E dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy,
- mineralne pigmenty i naturalny wosk carnauba pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.

Maksymalne pogrubienie

Jak zawsze na Eveline można polegać także i tym razem się nie zawiodlam.szczoteczka tuszu dobrze pogrubia i wydłuża rzęsy. Dzięki czemu moje jasne ale długie rzęsy są natychmiastowo pogrubione. Tusz można dostać w dobrej cenie. Także jakość jest tu na 6. Długo utrzymuje się na rzesach, nie obsypuje się i nie skleja rzęs.

MISTRZ

Ten tusz to jest totalny hit! Miażdży każdy inny tusz, który kiedykolwiek na sobie miałam. Wcześniej używałam minimum trzykrotnie droższego volume million lashes z L’Oréala, a ten tusz odkryłam przez przypadek - zabrakło mi jednej rzeczy do uzyskania rabatu w rossmannie, więc stwierdziłam, że spróbuję taniego tuszu. Jakie było moje zaskoczenie gdy go użyłam pierwszy raz! Tyle lat szukałam idealnego tuszu i w końcu znalazłam, w najpiękniejszej cenie 8zł w promocji <3

Zdecydowanie okej

Jak dla mnie super. Kolor okej, cena w fajna, opakowanie ładne i praktyczne, szczoteczka również na plus. Jedyny minus to trwałość... Zaraz po pomalowaniu rzęsy są pięknie podkreślone, natomiast po około 3 godzinach maskara zaczyna być coraz mniej widoczna.

Ulubieniec

Ulubieniec ❤️

Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta ☺️

Dostępny w Rossmann za niecałe 13 zł .
nie wymaga poprawek w ciągu dnia.
Używam od 2 miesięcy

Naprawde super!

Jestem bardzo zaskoczona, bo koleżanka wsparła mnie tuszem kiedy swojego nie miałam. Jakie było moje zaskoczenie kiedy ten tusz za kilkanaście złotych okazał się lepszy niż stosowany przeze mnie przez lata Chanel le Volume w naprawde stosunkowo kosmicznej cenie.

Najlepszy

Uwielbiam ten tusz i inne z tej serii. Nie skleja rzęs. Ładnie je rozczesuje. Kolor czarny jest intensywny. Wydłuża i pogrubia. Jak dla mnie najlepszy tusz z jakim miałam do czynienia.

Słaby...

Przyznaję, że często kupuję sobie tusze, ktore mają wysokie noty na Wizażu, tak samo było z tym tuszem. Myślałam sobie, że cena spoko, opinie spoko, tusz ma być POGRUBIAJĄCY, czyli dokładnie to, czego ja potrzebuję od tuszu. Kupiłam.
Otworzyłam, używam drugi tydzień i niestety ja nie widzę tu nic spektakularnego.
Opakowanie jak większość tuszy do rzęs, tylko inna naklejka. Ani mnie ziębi, ani grzeje. Szczoteczka jest dość długa i silikonowa, wypustki na niej osadzone są w miarę rzadko powiedziałabym, ale nie wiem, na ile to ma znaczenie, bo np jeden z lepszych tuszy jakie używałam Maybelline Lash Sensational też ma dość rzadkie te wypustki, a daje na rzęsach o wiele lepszy efekt.
Tutaj tusz po nałożeniu na rzęsy delikatnie je wydłuża i pokrywa włoski, rozdzielenia ja tu nie widzę, raczej sklejenie w kilka pajęczych nóg, a o pogrubieniu to można w ogole zapomnieć. Konsystencja produktu jest dobra zaraz po otwarciu opakowania, nie trzeba czekać, aż maskara trochę przyschnie, żeby konsystencja była najlepsza. Ale ten efekt, no raczej nie... Maskara ta daje zwyczajny, dzienny efekt, ta szczotka nie jest jakoś super problematyczna, ale to, co zostawia na rzęsach mnie nie zadowala. Przede wszystkim gdzie jest ten efekt pogrubienia, który ma być głównym założeniem tego produktu? Mam wrażenie, że ona tylko trochę wydłuża, ale może rzęsy już sięgają do brwi, ale jest ich mało, więc ja chcę tylko extra czarnej czerni i pogrubienia od rzekomo POGRUBIAJĄCEJ maskary, a jego po prostu nie ma. Ja zawsze przed pomalowaniem rzęs podkręcam je zalotką i początkowo Extension Volume 4D podtrzymuje ten efekt, ale po 3-4 godzinach mam wrażenie, że rzęsy trochę opadają, więc też nie wiem, o co tu chodzi. Co do czerni to 'carbon black' to to też nie jest, raczej szara czerń, rzęsy 'giną' w makijażu oka, a zazwyczaj np przy wspomnianym lash sensational wyglądają łał.
Nie podoba mi się, jak ta maskara wygląda na moich długich, ale dość nielicznych rzęsach, chociaż teoretycznie jest dla nich dedykowana, ale tu coś poszło nie tak producentowi. Jedyne 2 plusy, jakie znajduję w tym tuszu to to, że ma dużą pojemność (ale może to i minus w sumie skoro jest taka słaba) i to, że się nie osypuje pod oczy (ale za to tworzy lekką pande pod oczami w ciągu dnia), ale cała reszta to taka, że można sobie ten tusz darować. Bardzo nie polecam go właścicielkom długich, ale rzadkich rzęs, bo pogrubienie to tu jest zerowe.

Strzał w 10!

Idealny za mega atrakcyjną cenę! Cudownie wydłuża rzęsy, pogrubia, co daje efekt sztucznych rzęs. Długo szukałam idealnego tuszu stosując dużo droższe produkty, jednak żaden nie równał się z tym! :)

Najlepszy

Najlepszy tusz do rzęs jaki kiedykolwiek mialam.Pobija wszysystkie na kolana,łącznie z tymi wysokopółkowymi.Pieknie rozdziela,pogrubia,robi efekt sztucznych rzęs.Po calym dbiu noszenia leciutko sie osypuje,a w gorące dni pod wplywem potu odbija na górnej powiece,lecz jesten w stanie to zniesc za to co robi z moimi rzesami!

Efekt sztucznych rzęs za 10 zł!

Po "ściągnięciu" przedłużanych rzęs trudno mi było znaleźć maskarę, która choć trochę zbliży mnie do efektu sztucznych rzęs. Aż do momentu, gdy natknęłam się na ten tusz! <3

W połączeniu z serum Eveline SOS Lash Booster (idealnie sprawdza się jako baza) maskara świetnie wydłuża, pogrubia i dodaje objętości, ale jednocześnie nie skleja rzęs, nie osypuje się i jest bardzo trwała. Wg mnie działa równie dobrze (lub nawet lepiej!) niż niejeden tusz drogich luksusowych marek.

Efekt WOW gwarantowany! <3

Cudo!

Na tusz trafiłam przypadkiem, a zakochałam się od razu.

Zacznę od tego, że faktycznie moje rzęsy nie wymagają wiele, są długie, ciemne, podkręcone, jednak nie wyobrażam sobie dnia bez tuszu. I to tego!

Tusz w ogóle nie skleja rzęs, pięknie je rozdziela, cudownie wydłuża. Nie wiem jak działa podkręcenie, ponieważ zawsze używam zalotki.
W ogóle się nie osypuje, nie rozmazuje. No brak jakichkolwiek wad!

Idealna

Oceniam ten produkt już po tym, jak został KWC, więc trochę się spóźniłam , za to w pełni się zgadzam z nadanym mu tytułem. Maskara idealna: nie skleja rzęs, delikatnie je podnosi i pogrubia. Jest bardzo czarna. Nie kruszy się, nawet po całonocnej imprezie. Mój ulubiony tusz!