Eveline, Extension Volume 4D False Definition Extra Volume & Carbon Black Mascara (Tusz pogrubiający do rzęs)

Zobacz oferty

Bodyland.pl
Średnia ocena: 4.64/5

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.93/5

cocolita.pl
Średnia ocena: 0.00/5

REKLAMA

Maskara maksymalnie pogrubia i rozdziela rzęsy, gwarantując niepowtarzalny efekt sztucznych rzęs. Wyjątkowa, elastyczna szczoteczka Perfect Brush, opatentowana przez Eveline Cosmetics, wykonana została z użyciem najnowszych materiałów w technologii DuPoint Hytrel. Zapewnia wykonanie perfekcyjnego makijażu oczu, precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając pokrycie wszystkich włosków nawet w kącikach oka. Tusz Extension Volume posiada wyjątkową kompozycję składników aktywnych, która wzmacnia i odbudowuje rzęsy od nasady aż po same końce. Zapobiega też ich wypadaniu podczas demakijażu. Rzęsy są wyraźnie odżywione i nawilżone.
Innowacyjna formuła zawiera:
- D - pantenol odbudowuje strukturę włosa, widocznie zagęszczając i pogrubiając rzęsy,
- najcenniejsze składniki z olejku jojoba bogatego w witaminy A, F i E dogłębnie nawilżają, uelastyczniają i wzmacniają rzęsy,
- mineralne pigmenty i naturalny wosk carnauba pobudzają rzęsy do wzrostu, zapobiegają wypadaniu i łamaniu się.

Dobry produkt do codziennych makijaży

Wiele jest pozytywnych opinii na temat tego tuszu i ja się do nich dołączam.
Przede wszystkim dużym plusem jest cena tego kosmetyku, bardzo korzystna. Proporcjonalna do jakości i marki.
Może nie daje dużego efektu pogrubienia, ale rzęsy są ładnie wyczesane. Tusz nie kruszy się nadmiernie przy klilku warstwach. Jest dosyć wydajny. Szczoteczka jest dobra, ale nie jest najlepszą wśród tuszów z Eveline.
Nakładanie nie sprawia większych problemów.
Podsumowując tusz idealny do codziennych, lekkich makijaży, gdy liczy się czas i nie oczekujemy spektakularnych rzęs.

Mega polecam ❤

Uwielbiam ten tusz, choć długo nie mogłam się przekonać by go kupić. Używałam wcześniej droższych marek, które i tak nie dawały zamierzonego efektu, a ten produkt przerósł moje oczekiwania! Ładnie wydłuża, podkreśla, pogrubia i to wszystko bez efektu sklejenia. Nie osypuje się i nie odbija. Naprawdę warto!

Tusz ideał

Używam tego tuszu już kilka lat i jest moim numerem 1.

- Idealna silikonowa szczoteczka
- Łatwo się zmywa
- Pogrubia i wydłuża rzęsy
- Jest wydajny
- Tani

Jeśli szukasz niedrogiego tuszu, który jest łatwo dostępny i posiada wyżej wymienione zalety, to z czystym sumieniem mogę polecić Ci tusz Eveline.

Kocham

Kupiłam ten tusz ze względu na cenę ale nie spodziewałam się takich efektów. Mam jasne i krótkie rzęsy których prawie nie widać a po użyciu tego tuszu są ciemne i wydłużone, nie sklejają się ani nie rozmazują. To już moje drugie opakowanie ale na pewno wrócę po kolejne.

Super produkt

Nie myślałam, że maskara za takie małe pieniążki będzie tak dobra. Bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie osypuje się nie odbija pod okiem,cały dzień się świetnie trzyma i nie podrażnia oczu( noszę soczewki)

Budżetowy średniaczek bez efektu wow.

Na co dzień się nie maluję, z wyjątkiem podkreślenia rzęs. Staram się kupować kosmetyki dobrych marek. Po operacji oczu zwracam jeszcze baczniejszą uwagę na produkty, które stosuję na buzi. Tusz wrzuciłam do koszyka zachęcona promocją w Rossmannie - często kupuję produkty Eveline. Kiedyś był to mój ulubiony budżetowy tusz, ale po przeanalizowaniu składu i reakcji mojej skóry musiałam go wyrzucić. Bez żalu, bo efektu wow i tak nie dawał. Wkurzało mnie w nim to, że w ciągu dnia musiałam sprawdzać w lustrze, czy nie osadził się pod oczami. Choć nie maluję dolnych rzęs, bo są długie i ciemne z natury, tusz co jakiś czas lądował tuż pod dolną linią rzęs - efekt śmiania się. Niestety, ten tusz ma w składzie alkohol i może podrażniać wrażliwe oczy. Wolę dorzucić kilka złotych i kupić lepszy produkt.

Fantastyczna!

Moje rzęsy są rzadkie, cienkie i słabe. Maskara, która użyję musi być wyjątkowa. Te "zwykłe" - z dolnych czy z górnych półek cenowych, nie rąbią na moich rzęsach nic. No a ta jest właśnie wyjątkowa!!!!
Po pierwsze szczoteczka - silikonowa, dobrze trzymająca się w dłoni. Rozdziela rzęsy, nie skleja...
Po drugie działanie masakry - u mnie robi efekt "wow". Rzęsy są mega czarne, pogrubione, nie posklejane. Maskara nie zostawia żadnych grudek.
Po trzecie - cena- wysoce konkurencyjna w stosunku do innych markowych tuszy.
A jak to się mówi - skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać....
Dziewczyny bardzo polecam!

Tusz na każdą kieszeń mój nr 1

Mam długie i dobrze podkreślone rzęsy, jednak brakuje im objętości i pogrubienia. I tego właśnie szukam w tuszach, a że moje oczy są raczej wrażliwe i większość tuszy powoduje podrażnienie i łzy, zdecydowałam się wypróbować ten od Eveline i jestem zachwycona.

Tusz ma małą wygodna szczoteczkę, która równomiernie rozprowadza tusz i dociera do najkrótszych włosków.

Czerń jest dość dobrze napigmentowane, tusz nie osypuje się, nie kruszy, nie odbija na powiece. Wytrzymuje cały dzień, a jednocześnie bardzo łatwo zmywa się płynem micelarnym.

Jedna warstwa daje u mnie bardzo dobry efekt. Rzęsy są wydłużone, podkręcone, pięknie rozdzielone i grubsze. Natomiast kolejna warstwa daje efekt wow, ale nie przerysowany. Spojrzenie jest cudownie podkreślone, rzęsy pięknie pokryte, rozdzielone, nie sklejone, sięgają brwi i widać ten efekt z daleka.

Poza tym tusz zawiera składniki pielęgnacyjne za co duży + i jest śmiesznie tani.

Pokonał w mojej ocenie tusz Lancome.
Wypróbujcie, bo naprawdę warto. Jeden z najlepszych drogeryjnych tuszy.

jeden z ulubionych

Przez moje zamiłowanie do testowania i dążenia do wymarzonych rzęs, moja kosmetyczka jest wypchana tuszami. Zawsze podczas zakupów, muszę zaopatrzyć się w jakiś tusz, który obiecuje efekt wow.
Kilka lat przedłużałam rzęsy co 2 tygodnie, i to największą dostępną metodą.
Pewnego dnia, stwierdziłam, że to szkoda kasy i je zdjęłam. Pierwsze dni to była tragedia. Miałam wrażenie że ja wogóle nie mam co tuszować, rzęsy były krótkie, słabe, przerzedzone. Wróciłam pamięcią do dawnych lat i przypominałam sobie o tym tuszu, że dawał fajny efekt, oczywiście kupiłam.
Tusz ten już od pierwszego użycia daje bardzo ładny efekt wydłużenia i pogrubienia rzęs.
Nie brudzi powiek, dość szybko wysycha na rzęsach, nie osypuje się, nie uczula, nie podrażnia oka,
Przy 3ch warstwach daje naprawdę ładny efekt. (więcej warstw nie nakładałam) nie skleja rzęs przy takiej ilości tuszu.
Jest średniej konsystencji, nie za wodnisty, nie gęsty.
Ma bardzo precyzyjną szczoteczkę.
Nic się z nim nie dzieje podczas deszczu, czy dużej wilgotności.
Cena w promocji ok 10 zł, to już w ogóle bajka.
Reasumując tusz dorównuje efektem wysoko półkowym tuszą, a niejednokrotnie jest od nich lepszy.

Idealny tusz pogrubiający

Tusz do rzęs, który idealnie spełnia zapewnienia producenta. Pogrubia i rozdziela rzęsy, dzięki czemu nadaje im efekt sztucznych rzęs. Nie osypuje się i nie pozostawia czarnych odciśnięć. Ma bardzo intensywny kolor, dzięki czemu jest w stanie pokryć nawet serum od Eveline Advance Volumiere.

świetny tusz, w dobrej cenie

Używam tego tuszu kilka lat. Idealna szczoteczka, którą można stworzyć ładny wachlarz rzęs. Nie skleja, nie odbija się na powiece, nie osypuje, robi ładny efekt. Po całym dniu nie podrażnia oka. Po nałożeniu kilku warstw nie skleja rzęs. Łatwo się zmywa. Mój ulubieniec, cena bardzo przystępna.

Nie mój typ

Bardzo jestem zdziwiona ,że wśród tylu naprawdę dobrych i bardzo dobrych mascar od eveline ta jest na pierwszym miejscu w rankingu.
Jak dla mnie ta mascara daje efekt średnio zadowalający. Rzęsy są lekko , naprawdę lekko pogrubione . Efektu 4D to ja sie tu nie dopatrzyłam niestety. No czarne bo czarne tak czarne jak przy innych mascarach .
Szczoteczka smukła, silikonowa bez udziwnień , łatwa w obsłudze i użyciu.
Producent zapewnia nas poza efektem sztucznych rzęs o aktywnych składnikach. pielęgnujących rzęsy.
Może i te składniki są , ale jak dla mnie efektu na rzęsach brak.
Poza tym to jeden z niewielu tuszy , którego dość szybko się pozbyłam bez żalu.
Już przy pierwszym użyciu wydawał mi sie po prostu za suchy. Niewiele to ma wspólnego z obiecywaną na elastyczności na rzęsach. Tusz może na początku dnia daje efekt przyzwoity to z końcem juz dobrze nie wygląda na rzęsach by nie powiedzieć ,że wygląda po prostu źle:(
Rzęsy są "zmęczone" , tusz jakby sie z nich ukruszył i pomimo że w nim nie spałam to tak wygląda pod wieczór ...jakbym w nim noc przespała.
Zdecydowanie trwałość tego tuszu , a w zasadzie jej brak go dyskwalifikuje w moich oczach.
O efekcie sztucznych rzęs w tym przypadku możecie pomarzyć jak dla mnie są lepsze tusze tej firmy.
Ja mu mówię zdecydowane nie , może dlatego że to już trochę "wiekowy" produkt.
Nie żałuję , że nie poznałam go wcześniej.