Anatomicals, Help the Paw Vitamin Rich Hand Cream (Krem do rąk)

Anatomicals, Help the Paw Vitamin Rich Hand Cream (Krem do rąk)

Gdyby Twoje dłonie potrafiły mówić, wygarnęłyby Ci całą prawdę: że ciągle tylko zmywanie i chłody, że są suche, spierzchnięte i cierpią. Twoje łapki błagają Cię o odpowiedni poziomu nawilżenia! Chyba nie pozostaniesz głucha na ich prośby? Nasz krem z dodatkiem witaminy E przywróci Twoim dłoniom spokój ducha, a jedyne na co będą mogły narzekać to ten nieszczęsny zwyczaj całowania kobiet w rękę.

kremy do rąk
nawilżające
w tubce
krem
100 – 250ml, 50 - 100ml
Skóra
sucha

fioletowy bubel

Znam wiele lepszych kremów w równie niskiej cenie.
Nie powalił mnie ten krem.

Plusy:
-zapach
-cena
-wydajność
-duży

Minusy:
-nie wchłania się całkowicie zostawia takie dziwnie uczucie na rękach, niby film coś takiego
-mimo długiego stosowania żadnych oznak poprawy stanu skóry

Dobry krem w przystępnej cenie

Dobrze nawilża, nie jest tłusty, szybko sie wchłania. Krem jest niedrogi, opakowanie ciekAwe. Dłonie pozostają miękkie i nawilżone - radzi sobie nawet z moją wymagającą atopową skórą

Używam tego produktu od: pol roku

Gdyby był tańczy

Produkt dobry, ale nie bardzo dobry. Za tą cenę na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki. Przyznałabym mu tyle gdyby kosztował 4-5 zł, ale nie 10. \\\\nNawilża i zabezpiecza ręce dzięki olejowi mineralnemu. Jest to dość dobry protektor. Stopień nawilżenia określiłabym jako dobry, ale nie bardzo dobry. Krem jest dość gęsty, ale rozsmarowanie go na rękach nie jest problemem. Nie pozostawia tłustej warstwy co jest dość dużym plusem. Wydajność średnia. Sprawdza się również jako krem do stóp. \\\\nMożna wypróbować.

Daje rade

Moim zdaniem to dobry krem. Przynosi natychmiastową ulgę. Pozostawia dłonie gładkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Nawilża, odżywia. Bardzo dobrze regeneruje suche dłonie. Pielęgnuje na długi czas.

Pozostawia na dłoniach lekki ochronny płaszczyk. Nie lepi się, ani nie tłuści. Pachnie bardzo subtelnie i przyjemnie.

Nie wiem czy dałby radę przy mrozach, ale przy dodatnich temperaturach spisuje się znakomicie.

Używam tego produktu od: Misiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Średniaczek

Zacznę od zapachu, czyli tego na co zwracam największą uwagę. Jest lekko cytrusowy, ale coś jeszcze w nim drzemie ciężkiego do określenia i kompletnie nie pasuje mi do zimy, a ja raczej wtedy staram się używać czegoś "cieplejszego". Konsystencja jest dość lekka i dobrze się wsmarowuje, wchłaniając się dość szybko i nie zostawiając żadnej tłustej warstwy, co dla mnie jest dużym plusem. W oko rzuca się kolorowe opakowanie i mnie się strasznie podoba, chyba najbardziej z tego całego kremu ;) Bo niestety samo działanie jest średnie w jego przypadku.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

nie wypał

Dostałam ten krem w którymś shiny boxie, niestety u mnie się zupełnie nie sprawdza, jak dla mnie to totalny nie wypał, mam dość suche dłonie, a po myciu jeszcze bardziej, stosując ten krem nie zauważyłam żadnej róznicy, a stosuję go po każdym myciu, owszem daje efekt nawilżenia ale tylko chwilowy, nie polecam go, pół gwiazdki daje za zapach bo nawet dość przyjemny

Używam tego produktu od: ok. miesiąca