Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

HIT!

Mój ulubiony tusz, do tej pory nie znalazłam lepszego. Poza świetnym działaniem cena również jest bardzo atrakcyjna. Polecam gorąco, mój must have! Na pewno kupię ponownie.

Porządny tusz za niską cenę

Od dawna planowałam go kupić, po drodze testując same niewypały z wyższej półki cenowej. Nadeszła propocja no i mam, to czego szukałam od dawna, mimo że czytałam o nim same superlatywy dopiero teraz został przeze mnie przetestowany. Do rzeczy. Tusz świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy, nie kruszy się, utrzymuje się na moich rzęsach bez szwanku cały dzień. Jako że mam z natury długie i dosyć gęste rzęsy, daje fajny efekt sztucznych rzęs. Polecam, to mój drugi tani tuszowy ulubieniec i pewnie nie prędko coś go zastąpi.

Super

Super jest ta maskara dużo dobrych opinii słyszałam o niej i zachęcona tak pozytywnymi opiniami kupiłam ją i się nie zawiodłam. Idealna jakość do ceny.

Świetna jest ta maskara. Słyszałam o niej dużo dobrego, więc postanowiłam ją kupić i się nie zawiodłam. Silikonowa, lekko wygięta szczoteczka, czyli taka którą najbardziej lubię.

tusz lovely

Tusz kupiłam w rossmanie za grosze naprawde dawno temu. Z racji ze nakladam sztuczne rzęsy to nie zwracam uwagi na efekty jakie daje tusz aczkolwiek dla wyrównania swoich rzes ze sztucznymi uzywam własnie jego i dobrze sie sprawdza, nie nakłada sie na szczoteczke za duzo, nie osypuje sie i w dodatku jest mega tani.

Okropny

Słyszałam o nim sporo, był w pewnym momencie hitem
Jednak nie jest tego wart, skleja rzęsy a co najważniejsze strasznie się kruszy przez co nie mogę pomalowac się bez poprawek

Dobry

Tego tuszu używałam przez dłuższy okres czasu i nie mogę powiedzieć o nim nic złego. Bardzo ładnie podkreśla rzęsy nie sklejając ich. Jest wydajny i nie wysycha. Polecam

Wykorzystała: kilka próbek

Super

Tusz za tak małą kwotę działa cuda :) Rzęsy są pięknie podkręcone nie skleja nie kruszy się ;) mam bardzo wrażliwe oczy a tutaj zero łzawien czy jakichkolwiek innych podrażnień :) Jedyne co do końca mnie nie przekonuje to silikonowa szczoteczka ale w tym akurat tuszu nie przeszkadza mi to tak bardzo gdyż praca z nim jest łatwa :) polecam ten produkt dla każdej Pani która chce mieć pięknie oddzielone wydłużone i podkręcone rzęsy :)

Nie dla mnie

Słyszałam wiele dobrego, na temat tego produktu, więc postanowiłam sama go przetestować. Nie wiem, może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, ale zupełnie mi się nie sprawdza. Mam wrażenie, że jest dość suchy, wykrusza się w ciągu dnia, zdarza się, że praktycznie znika po paru godzinach. Niestety, z moimi rzęsami nie robi zupełnie nic :(

Najlepszy :o

nie chciałam uwierzyć że taki tani tusz może działać cuda ale przekonał mnie ;) kupiłam na promocji w Rossie za śmieszną cenę, lepszy od mojego dotychczasowego ulubieńca Volume Milion Lashes, CZARNY, super szczotka silikonowa z odpwiednią ilością tuszu, rzęsy po nim są mega długie i rozdzielone

Sredni

tusz na za zadanie pogruniać rzęsy jednak tego nie robi jedynie lekko je wydłuża. Dobry dla osób które mają piekne dlugie rzęsy aby bardziej je uwydatnić i lekko podkreslić.

Jest spoko :)

Nie myślałam, że niskobudżetowy tusz do rzęs może być taki dobry :) robi wszystko to czego oczekujemy od tuszu za tak małe pieniądze . Nie kruszy się i nie odbija sie na powiece. Fajny czarny kolor

Za tą cene warto

Tusz fajnie wydłuża, szczoteczka jak najbardziej mi odpowiada, sylikonowa z nie za długim włoskiem. Niestety nie pogrubia rzęs, bardzo szybko się wysusza co skutkuje sklejaniem i osypywaniem. Ze względu na jego cene można go często wymieniać .