Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Sprawdź ceny produktu

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Tani , dajna szczoteczka i bardzo fajny pigment . Poleca go nawet moja makijażystka . Myśle ze powinie znaleźć się w każdej kosmetyczne bo to dobry produkt .

Tortura dla oka

Mam mieszane uczucia względem tego tuszu. Z jednej strony rzeczywiście muszę przyznać, że jak na ultratanią maskarę robi dobrą robotę: lekko podkręca i wydłuża rzęsy, nie osypuje się, otwiera spojrzenie. Czy można chcieć wiecej za tak śmieszne pieniądze?
Otóż myślę, że można. Bo aplikacja tego tuszu jest istną torturą. Szczoteczka jest bardzo twarda i kolczasta, przez co podczas próby wytuszowania rzęs od nasady dźgamy się w powiekę i robimy sobie krzywdę. To naprawdę boli, a ja nie chcę, by poranne nakładanie makijażu kojarzyło mi się z cierpieniem.

Z tanich tylko ten.

Jak na tę cenę jest naprawdę bardzo dobry. Lepszy od klasycznego tuszu z Max Factor. Naniesiony dwa razy solidnie uwidacznia rzęsy. Po kilku godzinach nie osypuje się ani nie mam "pandy" pod oczami.

Za taką cenę tylko brać

Tusz który spełnia wszystkie podane obietnice przez producenta. Nadaje się do użytkowania na co dzień, ale też na większe wyjścia dla osób które nie lubią przesadzać z ostrym makijażem. Jedyny minusik to lekkie kruszenie produktu w ciągu dnia, ale można mu to wybaczyć

Jest ok.

Dobry tusz do codziennego stosowania. Bardzo fajna szczoteczka, która rozdziela rzęsy, nie skleja ich i wydłuża. Naturalny efekt wytuszowanych rzęs. Jedynie do czego mogłabym sie przyczepić to tusz szybko wysycha. Jednak za te cene nie ma czego żalować!

Świetny :)

Lubie do niego wracać. Jest tani, super sobie radzi i "robi" robotę na moim oku. Podkreca, wydłuża i pogrubia. Ma sylikonowa szczoteczkę o krótkim wlosiu, więc nawet przy ostrym "wymachiwaniu" nie wybrudzimy się nim tak łatwo. Ładny czarny głęboki kolor.

jak na tusz za 9 zł nie jest zły

kupiłam, spodziewałam się hitu a dostałam klapę. może nie do końca, ale nie było to spełnienie marzeń, mimo naprawdę zaskakującemu pogrubieniu i wydłużeniu otrzymałam też całkiem solidne sklejenie rzęs. trwałość również zostawia wiele do życzenia, przy małej kropelce wody możecie się rozmazać. dawałam mu wiele szans, jednak nie, nie jest najlepszy- to na pewno, mam parę lepszych drogeryjnych tuszów i jednak wolę dopłacić 10 zł i mieć coś lepszego :/

Ideał

Tak tani produkt takiej jakości? Ideał! Używałam wiele razy i często spotykam się z brakiem w drogeri. Wcale mnie to nie dziwi bo jeśli ktoś szuka czegoś z niższej półki cenowej to tylko to!

Fajny tusz w przystępnej cenie

Tusz kupiłam po tym, jak zobaczyłam ile ma pozytywnych opinii ten tusz. Kupiłam go na promocji za psie pieniądze. Fajna jest tutaj szczoteczka, która rozdziela rzęsy i każdą maluje, a jednocześnie nie osadza się na niej aż tyle produktu. Czerń jest czernią, tusz nie kruszy się w ciągu dnia, ładnie wydłuża rzęsy. Opakowanie tandetne, ale tuszu nie można z tego powodu skreślać.

Inna formuła?

2 lata temu był to mój ulubiony tusz. Dawał piękny efekt przy minimalnym wysiłku, ale zaprzestałam jego stosowania po ostrzeżeniu znajomej, której bardzo osłabił rzęsy. Ostatnio z ciekawości zdecydowałam się na zakup. Niestety odnoszę wrażenie, że teraz jest to zupełnie inny produkt... Szczoteczka bardzo drażni oko, tusz skleił rzęsy i bardzo szybko się osypał. Na próżno szukać gwarantowanego przez producenta maksymalnego pogrubienia i wydłużenia.

bardzo fajny

Bardzo go lubie ,swietnie sie sprawdza,dobrze rozczesuje rzesy dzieki sylikonowej szczoteczce ,w dodatku jest bardzo tani .Mam juz 6 opakowanie i na pewno kupie ponownie !

Ok.

Witam.

Tusz jest dobrej jakości , chociaż ostatnio zauważyłam ,że pogorszył się troszkę.
Szczoteczka nabiera mniej tuszu, nie jest taki gęsty jak kiedyś.

Tanioszka

Tusz kupiłam zachwycona efektem jaki dawał u koleżanki - pięknie podkręcone, rozdzielone i wydłużone rzęsy. Szybko pobiegłam do Rossmanna i kupiłam za grosze.
Niestety, na moich rzęsach nie dawał spektakularnego efektu. Nieładnie je sklejał, bo szczoteczka nabierała zbyt dużo produktu. Aby uzyskać ładniejszy efekt, jak przy większości tuszów potrzebował kilkunastu dni, żeby "pooddychać". Trzeba nauczyć się z nim pracować, bo w przeciwnym razie nasze rzęsy będą wyglądać jak nóżki pająka.
Trwałość przyzwoita, nie zauważyłam na twarzy większego osypu. Dobrze sprawdzi się na rzęsach, które się nie "krzyżują".
Cena i dostępność - super, jednak dość szybko wysychał w opakowaniu.