Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Moj hit od lat

To był jeden z moich pierwszych tuszy do rzęs, który kupiłam sama za swoje pieniadze !
Nigdy się nie kruszy, zawsze na swoim miejscu, plus za szczoteczkę - silikonowa ale jest okey ! Piekna czerń, nie rozmazuje się, podkreśla oko, podkręca rzęsy i tak fajnie unosi.

Tusz warty swojej ceny

Zaskoczona jestem bardzo że można mieć fajny tusz za niewielkie pieniądze. Bardzo dobrze maluję, nie sklejka rzęs, a dwa nałożenia wystarczą by uzyskać pełne rzęsy. Jedno śmiało wystarczy na codzień. Kupiłam do pierwszy, ale na pewno nie ostatni raz.

Bardzo fajny tani tusz!

Biorąc pod uwagę cenę - jest super! Z natury mam długie rzęsy, natomiast tusz świetnie je podkreślił. Potrafi przetrwać cały dzień bez większego problemu. Nie jest on wodoodporny, natomiast ulewę przetrwał :). Jest bardzo łatwo dostępny. Szczoteczka bardzo przyjemna w używaniu.

HIT!

ta maskara jest zniewalająca! Nie dosyć, że nadaje rzęsą głębokiej czerni to jeszcze pięknie je rozdziela i podkręca. jestem zachwycona. Ponad to cena tego produktu do jakości jest jak najbardziej poprawna. Bardzo polecam ten produkt.

Najlepszy

To najlepszy tusz jaki miałam, Kupiony już po raz 5. Lepszego jeszcze nie znalazłam. Podkręca, wydłuża, nie skleja, czyli wszystko to czego wymagam od dobrego tuszu do rzęs.

Opakowanie przyciaga wzrok

Opakowanie przyciąga wzrok ale dla mnie to tyle niestety krótko mówiąc bardzo się klei nie wiem czy to mi trafił się taki bubel ale naprawdę ja zostawiłam sobie szczoteczkę bo jest mega naprawdę lubię silikonowe szczoteczki ale tusz jest bardzo lepiący bardzo zaklejał mi rzęsy katastrofa jak dla mnie . Szczoteczka super kolor opakowania mega i to tyle ....

hmmm słaba maskara

Maskara bardzo szybko się osypała do tego tworzyła grudki na rzęsach. Formuła jest oleista lecz bardzo szybko wysycha tusz w opakowaniu. Nie polecam, lepiej kupić tusz złoty z Eveline, podobna cena a jakość o wiele lepsza.

Tylko ok,nic wiecej

Zdecydowanie wole tusze Eveline, ten bardzo szybko sie osypał i słabo utrzymał na oku. Faktycznie wydłuża, ale jeśli chce sie uzyskać lepszy efekt i dokłada sie wiecej warstw to potrafi skleić mocno rzesy i stworzyć nogi pająka. Za tą cene nie jest zły, lecz mam lepsze opcje i nawet tańsze.

Fajny i tani

Tusz fajnie podkręca rzęsy i wydłuża. Nie skleja ich. Super się sprawdza przy codziennym makijażu. Często do niego wracam, polecam osobom, które zaczynają z makijażem, z pewnością się sprawdzi i nie kosztuje dużo.

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam..

Mój number one w tuszach do rzęs. Kosztuje stosunkowo niewiele, bo ok 10-12 złotych, ale z tak perfekcyjnym działaniem nie spotkałam się nigdzie. Rozdziela rzęsy, nie klei, nie robi grudek. Zawsze muszę go mieć w mojej kosmetyczce!

Moje rzęsy!

Moje rzęsy po tym produkcie zaczęły okropnie wypadać! Miałam łyse miejsca na linii rzęs, dodatkowo moje oczy po stosowaniu tego produktu zaczęły łzawić i miałam okropne podrażnienie oka, które musiałam leczyć przez miesiąc kroplami. Wylądował w koszu, nikomu nie polecam. Nawet nie wiem co mnie podkusiło.

Spoko mascara

Tusz Lovely Pump Up kupiłam po zobaczeniu wielu świetnych recenzji, lecz ja nie do końca byłam z niego zadowolona.
Tusz pięknie wydłuża i podkręca rzęsy, ale ma też jeden wyraźny minus, a mianowicie: kiedy zaczęłam go używać moje naturalne rzęsy zaczęły dość widocznie wypadać. Po innych tuszach tego nie doświadczyłam, ten problem pojawił się tylko przy tej mascarze.

polecam

Jeden z lepszych tuszy do rzęs
Pogrubia, wydłuża, podkręca.
Ma szeroką szczoteczkę co nie przeszkadza w jego aplikacji.
Nie kruszy się co jest bardzo istotne.
Dla Mnie numer 1