Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Uwielbiam tą maskare

Kupiłam ją za grosze w ciemno nie słysząc o niej żadnych opinii i nawet nie zdawałam sobie sprawy, że jest tak bardzo popularna. Używam ją codziennie i nie mogę się z nią rozstać. Piękna czerń pogrubia i wydłuża rzęsy. Za te cene jestem naprawdę w szoku. Nigdy wcześniej nie używalam ruszy z tego typu szczoteczka. Zawsze kierowałam się tym, że musi być gruba żeby był efekt wow i się bardzo zdziwiłam po użyciu Lovely :) jestem jak najbardziej na TAK :)

Mój pierwszy tusz do rzęs

Ładnie, naturalnie podkreśla rzęsy, nie kruszy się po 7-8 godz, daję tylko dwie warstwy. Rzeczywiście podkręca i nie skleja rzęsy :-) Jest niedrogi i fajny na codzień, na przykład do szkoły

Genialny, zdecydowanie polecam

PLUSY:
+ cena
+ wydajność
+ nie skleja rzęs
+ nadaje im ładny kształt, pogrubia
+ wygodna szczoteczka
+ rzęsy nie wyglądają sztucznie
+ nie tworzy grudek

WADY:
brak :)

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny tusz

Tusz znakomicie podkręca i rozdziela rzęsy. Tusz dość szybko zasycha (co pomaga, jeśli trzeba za moment założyć okulary). Jedna warstwa daje naturalny efekt, dołożenie kolejnych ładnie wzmacnia efekt.

Świetny

Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu wspaniale rozdziela rzęsy ma super silikonową szczoteczkę extra konsystencji nie wysycha (bynajmniej tak było w moim przypadku na pewno kupię go ponownie wspaniały ma super cenę pięknie rozdziela rzęsy), Na pewno kupię ponownie!

Jest w porządku

Na pewno nie żałuję pieniędzy wydanych na ten tusz. Cena bardzo niska, początkowo tusz daje bardzo ladny i subtelny efekt. Rozdziela rzęsy, pogrubia i wydluza. Efekt jest taki jaki oczekiwalam, czyli nadający sie do codziennych wyjsc. Kolor to głęboka czern, za co również należy się pochwala. Nie podoba mi sie opakowanie, wyglada bardzo tandetnie. Po jakims czasie uzytkowania (jakis miesiac) tusz zasycha i nie daje tak ladnego efektu, jak na poczatku, co uważam za duzy minus.

Nie polecam

Na początku super wydłużał rzęsy. Już dwie wartswy mi spokojnie wystarczyły. Byłam bardzo zadowolona. Niestety po jakichś niecałych dwóch tygodniach, tusz stracił swoje właściwości, wysechł i ledwo co dało się nim malować. Nie wiem dlaczego, przecież był porządnie zamknięty... Nie kupię ponownie

Nie rozczarował mnie

Zachęcony opiniami kupiłam tusz na przecenie w drogerii. Jestem nim zachwycona. Szczoteczka idealnie wyczesuje rzęsy. Tusz nadaje grubości, objętości i wydłuża rzęsy. Nie potrzeba nakładać kilku warstw bo można przesadzić jak z każdym tuszem. Na moim oku po nałożeniu wygląda jak delikatne sztuczne rzęsy. Używałam produktów droższych i porównując najbardziej zadowlonona jestem właśnie z niego.

Średni produkt

Kupiłam po wielu pozytywnych recenzjach. Tusz niestety nie daje efekty "wow" o jakim czytałam. Dobrze rozczesuje i lekko pogrubia. Używam w parze z jakimś innym tuszem.

Najlepszy

Dla mnie numer jeden wśród tuszy do rzęs. Mimo że szczotkuję tylko wtedy gdy mam przerwę od sztucznych rzęs to sięgam właśnie po niego.
Plusy:
* wydłuża
* troszkę pogrubia
* dosyć trwały
* tani

Strzał w dziesiątkę!

Jeden z lepszych, drogeryjnych tuszów jaki miałam możliwość testować. Został mi polecony przez koleżankę i został w mojej kosmetyczce do tej pory. Świetnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Nie skleja rzęs i długo się utrzymuje.

Dobry, tani tusz

Nie potrafię zliczyć, ile opakowań tego tuszu już zużyłam. Bardzo go lubię i często do niego wracam.
Czerń jest głęboka, ładnie podkręca, wydłuża i pogrubia rzęsy. Szczoteczka jest dobrze wyprofilowana, tusz spokojnie wytrzymuje cały dzień bez osypywania.
Cena jak za taką jakość jest śmiesznie niska.