Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Rewelacyjny!

Plusy:
- Ładnie wydłuża i podkręca rzęsy
- Nie sypie się
- Długo się trzyma
- Ładne opakowanie
- Wygodny i praktyczny pędzelek
- Wydajny
- Cena

Minusy:
- Trochę skleja rzęsy

Polecam wszystkim ten tusz z czystym sercem! ; >

Używam tego produktu od: Tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1-ego.

świetny.

dokładnie rozdziela i wydłuża. gdy się go nałoży, wydaje się, że ma się 2x więcej rzęs. :) nie obsypuje się, łatwy do zmycia. plusik za ładne opakowanie. minusów się nie dopatrzyłam.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Rewelacja

Kupując ten tusz szukałam najtańszego jaki był dostępny w Rossmanie, gdyż swój właściwy zostawiłam w domu, a był mi potrzebny jakikolwiek. Po pomalowaniu rzęs muszę powiedzieć, że byłam bardzo pozytywne zaskoczona. Pogrubił, wydłużył i co najważniejsze, podkręcił moje wyjątkowo "płaskie" i oporne rzęsy, co bardzo często graniczy z cudem. Dodatkowym plusem jest szczoteczka, ponieważ zdecydowanie lepiej według mnie maluje się rzęsy tymi silikonowymi, niż tradycyjnymi. Co więcej, tusz się nie kruszy, nie rozmazuje i w zasadzie pozostaje na rzęsach przez cały dzień. Zdecydowanie mogę go polecić osobom, które nie chcą zbyt dużo wydać na maskarę.

Używam tego produktu od: tygodnia

Wspaniała

Rewelacyjny tusz! Nie mam do czego się przyczepić. Świetnie się rozprowadza, ma fajną, silikonową szczoteczkę a\'la grzebyk. Wydłuża i pogrubia rzęsy za jednym pociągnięciem. Moje podkręcone zalotką rzęsy wyglądają po nim jak doklejone. Trzyma się cały dzień, nie kruszy i nie osypuje (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!). Dla mnie to ważne bo mam głeboko osadzone oczy i większośc tuszów w końcu robiła mi "pandę", a ten nie. Dobrze się zmywa. Tusz na 5+