Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Lovely, Curling Pump Up Mascara (Tusz do rzęs)

Maskara pogrubiająca i unosząca rzęsy. Gwarantuje efekt maksymalnie pogrubionych i wydłużonych rzęs.

Świetna jakoś do ceny

Tusz poleciła mi koleżanka. Wcześniej kupowałam droższe maskary, które dawały podobny efekt. Przede wszystkim wydłuża rzęsy ale pogrubienie też jest widoczne przy nałożeniu grubszej warsty. Często słyszę komplementy na temat moich długich rzęs i czasami koleżanki pytają, czy mam je doczepiane.

Tania perełka w kosmetyczce

Tusz do rzęs "Pump up" marki Lovely jest w mojej kosmetycze od dawna. Chyba każdy zna tą maskarę przynajmniej ze względu na liczne recenzje oraz jej charakterystyczne żółte opakowanie. Jakości tuszu przewyższa jego cenę. Rzęsy są ciemniejsze, lekko wydłużone i pogrubione. Tusz idealny na co dzień.
Nie skleja rzęs, nie pozostawia grudek nie osypuje się i nie odbija się.
Jest wydajny, tani a jego dużą zaletą jest jego dostępność.
Szczoteczka sylikonowa, wąska.

Jedna z najlepszych drogeryjnych mascar

Próbowałam wielu mascar z drogerii. Moim zdaniem ta jest jedną z najlepszych. Ma wyjątkową szczoteczkę, która sprawia, że łatwo się nią posługuje. Daje rzęskom wydłużenie i pogrubienie. Jest trwała

Genialny jak na ten przedział cenowy!

Bardzo dobry tusz, nie rozmazuje się , jest w super cenie i naprawdę jest lepszy od wielu tuszy sławnych marek i to 10 razy droższych . Fajnie wydłuża i pogrubia rzęsy.

Idealny

Po ten tusz osobiście skusiłam się dopiero po namowach koleżanek, bo nie byłam do niego przekonana. Jednak, gdy go kupiłam okazał się rewelacyjny!!! Nawet na krok nie odchodzi jakością od droższych kosmetyków. Bardzo go lubię ze względu na szczoteczkę, która doskonale rozczesuje rzęsy, kolor jest trwały, nie osypuje się. Wystarcza na długo.

Bez szału

Tusz do rzęs marki Lovely jest w mojej kosmetycze od dawna. Chyba każdy zna tą maskarę przynajmniej ze względu na jej charakterystyczne żółte opakowanie. Co do jakości tuszu to ani nie powala, ani nie zniechęca - rzęsy są po niej ciemniejsze, lekko wydłużone i pogrubione. Efekt nie jest spektakularny, ale jako tusz na co dzień wystarczy.
Co najważniejsze nie skleja rzęs, nie pozostawia grudek nie osypuje się i nie odbija się.
Tusz jest wydajny, starcza na długo. Jego dużą zaletą jest jego cena i dostępność.
Szczoteczka sylikonowa, wąska - mnie osobiście nie odpowiada jej kształt.

Kilka opakowań

Ten tusz zauroczył mnie, jest jednym z lepszych jakich używałam. W ładnym opakowaniu. Jest bardzo wydajny, u mnie spokojnie wystarcza na pół roku. Niestety, zaraz po otwarciu bardzo skleja moje rzęsy i źle wygląda. Dlatego odczekuje około 2 tyg i wtedy maskara prezentuje się świetnie, nie skleja rzęs, wydłuża je i pogrubia. Podczas mrozów również nie sprawia problemów, nie odbija się na skórze.

Mój ulubiony

Od kiedy pamietam szukałam tuszu idelane , przetestowalam chyba wszytskie z mozliwych i ten jako jedyny został ze mna na dłużej niz jedno opakowanie . Wydlyza nie skleja nie pozostawia grudek. Jak dla mnie SUPER

Dobra a tanie

Maskara dobrze się rozprowadza, nie robi grudek. Dobrze tuszuje rzęsy, nie wyglądają po nałożeniu tuszu na posklejane. Tusz nie odbija się na powiece. Silikonowa szczoteczka doskonale je rozczesuje. Wydłuża rzęsy, które po nałożeniu wyglądają świetnie. Nie potrzeba używać zalotki do podkręcenia tusz zrobi to za nas. Bez problemu zmywa się za pomocą płynu micelarnego. Nie ustępuje w niczym drogim markom na rynku. Dobra jakość w niskiej cenie.

Dobry tusz w super cenie. Fajne jest to że jest dostępny wszędzie. Dobrze sobie radzi. Dość długo utrzymuje na rzesach. Nie kruszy się. Jest czarny co oddaje na rzesach. Jestem z niego mega zadowolona. Uzywam go chyba już z 5 lat... I nigdy mi się nie nudzi.

Niestety nie dla mnie

Skuszona wieloma pozytywnymi opiniami, postanowiłam produkt przetestować na własnych rzęsach.
Ładnie tuszował, nie sklejał rzęs. Każdy włosek był ładnie zaczerniony. Zadowolona z efektu wyszłam z domu. Jednak po kilku godzinach gdy zajrzalam do lusterka okazało się, że niestety okropnie się odciska na dolnej powiece. Wyglądałam jakbym oberwała w oczy.

Zużyłam go tylko na bardzo krótkie wyjścia z domu.

Genialny!

Na wstępie zaznaczę, że wole tusze do rzęs z silikonowymi szczoteczkami, jednak do tej mascary długo się nie mogłam przekonać; m.in. ze względu na kształt jej szczoteczki. W końcu wszędzie było jej tak pełno i z tyloma dobrymi opiniami, wręcz zachwytami, że i ja uległam. Kupiłam tusz na wiosennej promocji w Rossmannie (2019r.) i do teraz zużyłam już kilka opakowań.

Z natury mam długie rzęsy, choć czasem miewają gorsze "czasy" lubią wypadać. Natomiast ta mascara jeszcze bardziej je podkreśla, rzęsy są wydłużone, rozdzielone, a po nałożeniu kilku warstw można uzyskać efekt sztucznych rzęs. Jest trwała i wydajna. Dodatkowo jest tania; bez promocji można ją kupić za ok. 15 zł. Myślę, że to mega cena jak za tak świetną maskarę!

Uważam, że zostanie ze mną jeszcze na długo i mam nadzieję, iż jej nie wycofają. Cieszę się, że przekonałam się do tej "bananowej" szczoteczki i zakupiłam tusz od Lovely.