Pat & Rub, Odżywka do włosów rudych i kasztanowych

Pat & Rub, Odżywka do włosów rudych i kasztanowych

Odżywka do włosów w odcieniach rudych i kasztanowych, naturalnych lub farbowanych. Pielęgnuje włosy, ułatwia rozczesanie i układanie. Włosy stają się rozświetlone, a kolor odświeżony. Maskuje też niewielkie odrosty (również siwe). Efekt rozświetlenia i ożywienia koloru kumuluje się po kilkukrotnych użyciach. Odświeżenie koloru zapewniają wyciąg z krameria triandra i likopen z pomidora. Fosfolipidy ze słonecznika pielęgnują i regenerują włosy. Odżywka przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów, poradzi sobie świetnie ze zniszczonymi i suchymi. Nie obciąża włosów.

już się z nią nie rozstanę

Odżywka rozplątuje włosy po myciu, nawilża, nadaje rudawy połysk <3, włosy ładnie po niej błyszczą, no i + za naturalny skład.

Już się z nią nie rozstanę :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe + w trakcie drugiego

puszystość+ochrona koloru

Używałam do moich ciemnobrązowych włosów zestawu szampon+odżywka dla włosów rudych. Zależało mi, aby nieco rozjaśnić włosy farbowane.

Odżywka ma kremową gestą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na mokrych włosach. Ja zwyczajnie wmasowywałam odżywkę w całe włosy i skórę głowy. Trzymałam ok. 5 minut i dopiero słukiwałam.

Efekty: O ile po samym umyciu szamponem moje długie włosy były splątane, to odżywka je błyskawicznie wygładzała i rozczesywałam je bez problemu. Włosy rzeczywiście są miękkie, lśniące i puszyste. Koloru jednak nie zmieniły, choć moje pierwsze &quot;siwulce&quot; już po 2-3 użyciach zamaskowały. Mam wrażenie, że zmienił się odcień włosów, teraz są w nieco cieplejszej tonacji. Dużym plusem jest to, że włosy, które po farbie miały jednolity kolor, szybko stały się mniej jednorodne kolorystycznie. Odżywka ma też chronić kolor włosów przed blaknięciem, ale tego nie mogę ocenić. Zimą noszę czapkę.

Generalnie wydaje mi się, że warto stosować taką ochronę, jeśli chcemy rzadziej farbować włosy. Moim zdaniem te kosmetyki na to pozwalają.

Używam tego produktu od: od ponad miesiąca