Ingrid Cosmetics, No Limits Beauty Maxi Precision Eye Liner (Eyeliner w pisaku)

Ingrid Cosmetics, No Limits Beauty Maxi Precision Eye Liner (Eyeliner w pisaku)

Eyeliner No Limits INGRID Cosmetics to liner w pisaku, który w prosty sposób pozwala na precyzyjne wykonanie kreski. Dzięki swojej szybkoschnącej formule nie rozmazuje i nie ściera gwarantując efektowny makijaż przez cały dzień.

Zawiedziona

Niestety ale jestem zawiedziona, jednocześnie wściekła. Skuszona niska cena 9.99 zakupiłam odrazu dwa linery. Oba były fabrycznie zapakowane, w folii, a mimo to po otwarciu zarówno jednego jak i drugiego nie byłam w stanie namalować kreski - poprostu były kompletnie suche. Nigdy wcześniej mi się to nie zdazylo, gdyby jeszcze sytuacja suchego eyelinera dotyczyła jednego pisaka, przymknęła bym oko, ale żeby oba nie nadawały się do użytku mnie zaskoczyło. Podsumowując jestem w plecy 19.98zl.

słaby

Eyeliner przede wszystkim w świetnej cenie. Efekt wow kilka dni a potem totalna klapa. Kolor już nie był tak głęboki jak na początku. Rozmazywał kreski - tutaj dodam że używam nacodzień eyelinera w takiej formie i potrafię malować kreski lecz ten produkt po kilku dniach nie dawał rady. Szczerze to można kupić w niskiej cenie eyeliner który naprawdę się sprawdza na długo ale ten niestety nie warto. Opakowanie jest ok.

Bubel

Kupiłam ze względu na cenę. Skusiłam się, bo swatch na ręku wyszedł całkiem ładnie i jednolicie. Jednak na oku nie da się z nim współpracować. Nie da sie nim narysować jednolitej linie, bo nie chce sunąć po powiece i się zacina, ma słaby pigment, którego ja nie jestem w stanie nabudować bo ta gąbeczka zmazuje kreskę, która była pod spodem.

Nie.

Niestety nie mam szczęścia do tej marki. Pisak nie był wyjątkiem. Fajny efekt dawał przy pierwszych użyciach, po tygodniu jakby zasechł, zmieniła się konsystencja i kolor. Sam aplikator zaczął się rozwarstwiać. W dodatku zupełnie nie trwały na oku. Kompletne nieporozumienie.

Nie polecam

Nie polecam ponieważ produkt jest niewygodny w stosowaniu. Daje brzydki efekt. Za słaby pigment. Źle się nakłada. Plusem jest to że nie podrażnia :) ale mimo to są lepsze produkty w podobnej cenie i nie warto się z tym męczyć.

Zawiedziona =(

Na początku było fajnie- pisak się sprawdzał. Rysował porządną kreskę w kolorze głębokiej, lśniącej czerni. Utrzymywał się na oku dość długo.
Już się cieszyłam, że znalazłam kolejne cudeńko za grosze...

Ale tak pięknie było tylko przy 4-5 użyciach. Dosłownie!

Szybko zaczęły się odzywać jego mankamenty.

Kreska przestała być "porządna", słabo kryła, była wodnista i się rozmywała (musiałam poprawiać swoim starym, nieco podeschniętym pisakiem z Meybelline- co za paradoks, stary, zużyty maluje lepiej).
A w dodatku końcówka aplikatora się rozwarstwiła.

Więcej nie kupię =(

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Najlepszy za taką cenę

Używałam już różnych eyelinerów w pisaku-płynnym nie umiem się umalować tak, żeby nie skończyć z tuszem na gałce ocznej- jednakże do tej pory nie mogłam znaleźć nic trwałego, co utrzymało by się na powiece przynajmniej do wczesnego wieczora. Zawsze po jakimś czasie robił się szary :P. Potem znalazłam bardzo fajny i trwały liner w Oriflame, jednak poza promocją jest on za drogi- w promocji ok 20 zł, normalnie dwa razy tyle. Veronę znalazłam w Hebe przy kasie mając zamiar kupić inny pisak, ale Pani ekspedientka poleciła mi ten. 6 zł? Biorę ^^. Myślałam, że będzie średni ze względu na cenę, ale czekał mnie mały szok. Świetnie i szybko się nim maluje, czerń jest głęboka i co najważniejsze trwała!!! Spokojnie wytrzymuje do wieczora. Nie uczula.
Plusy:
+ cena
+ głęboki, trwały kolor
+ przyjemny w użytkowaniu aplikator
+ nie uczula
Minusów nie widzę ;).

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bez rewelacji :/

Robił dobre kreski tylko przez kilka pierwszych razy, a później lipa :(
Intensywna czerń, która na początku sprawiła, że byłam naprawdę zachwycona tym produktem, szybko przeobraziła się w szary, niewyraźny odcień, a kilka dni później stała się niewidoczna... Po około dwóch tygodniach użytkowania eyeliner całkowicie się wypisał, wysechł, czy też stało się z nim coś innego, czego nie umiem wyjaśnić, jednak dla mnie to niedorzeczne, by nie przetrwał nawet miesiąca...
Pędzelek szybko się rozwarstwił, przez co mogłam zapomnieć o idealnej kresce...
Nie polecam!

Świetny!

Oceniam kolor brązowy.

Plusy:
- cena
- wydajność
- wytrzymałość
- kolor

Minusy
- brak :)

Mimo że mam wrażliwe oczy nie uczula mnie, trzyma się cały dzień (!), lecz trzeba uważać, ponieważ wystarczy niewielka ilość wody i może się rozetrzeć. Używam od pół roku a on się nie kończy, polecam.

miękki i precyzyjny liner

Używam brązowego eyelinera.
Bardzo dobra jakość, świetnie się rozprowadza, nie rozmazuje i długo się utrzymuje, świetny produkt w świetnej cenie jest bardzo dobrym uzupełnieniem kredki. Ma mięciutką końcówkę, która nie podrażnia powieki (z innymi linerami miałam problem bo były za twarde i ostre) jednak pomimo miękkości - kreskę robi się łatwo i precyzyjnie.
Zdecydowanie polecam!

lubie

Jeden z moich ulubionych eyelinerow. dosc miekka koncowka dobrze nasaczony pisak latwo i przyjemnie sunie po powiece:) kolor intensywny czarny. utrzymuje sie caly dzien na powiece. nie sciera sie i szybko wysycha na powiece. cena rowniez niska jak za taki fajny produkt. pisak mam juz dosc dlugo i nadal robi piekne intensywne kreski wiec napewno nie wysycha po pol miesiaca.

Bubel!

Najgorszy eyeliner, jaki kiedykolwiek miałam!

<b>Zalety:</b>
- wygoda w stosowaniu,
- cena.

<b>Wady:</b>
- zacina się, tusz raz jest, raz nie,
- nie można nałożyć drugiej warstwy, ponieważ się rozciera i pojawiają się prześwity,
- z początku głęboka czerń, później kolor traci intensywność,
- nietrwały,
- po paru dniach do niego wróciłam, a tusz jakby się skończył, albo zasechł, chociaż miał być ważny jeszcze do dwóch lat,
- słaba dostępność.

Używam tego produktu od: wiosna 2011 r.