Garnier, Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry

Gdy ręce narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, ich skóra szybciej się starzeje: jest odwodniona, pęka, marszczy się, pojawiają się ciemne plamy. Krem do rąk przeciw starzeniu się skóry to kompletna pielęgnacja przeciwdziałająca oznakom starzenia, aktywnie chroniąca przed wysuszaniem naskórka i przed szkodliwym działaniem promieni UV.
Wyjątkowa formuła:
Kompleks nawilżający i odżywczy na bazie gliceryny, olejku z palmy i kolendry odżywia skóre rąk i opóźnia powstawanie zmarszczek.
Łagodne kwasy owocowe AHA i filtry UVA i UVB rozjaśniają ciemne plamy i zapobiegają ich powstawaniu.
Witamina E chroni ręce przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Skóra rąk jest nawilżona, odżywiona i doskonale chroniona. Dłonie są młode, delikatne i gładkie.

lubie

nie lepi się, choć nie wchłania się wbłyskawicznie. gęsty. czuję, że jest na dłoniach. nie natłuszcza, ani nie nawilża specjalnie, a jednak skóra jest elastyczna. miło pachnie, dobre opakowanie, duża tubka. faktycznie odżywia i chroni.

słaby

pierwszą tubkę zużyłam niecały rok temu, a teraz przypomniałam
sobie dlaczego ten krem uznałam za co najwyżej przeciętny

krem jest lekki, w miarę szybko się wchłania, ale pozostawia leciutki film na skórze,
nawilża i pielęgnuje słabo, nie wystarcza posmarowanie rąk
jednokrotne, dłonie wciąż i wciąż pozostają suche
żeby osiągnąć w miarę znośny efekt należy go użyć w większej ilości albo aplikować kilkakrotnie a i tak działa krótko
lekko zmiękcza i wygładza

bardzo dobry

Jeden z najlepszych kremów do rąk jakie ostatnio przetestowalam.
Blyskawicznie sie wchlania, jest bardzo wydajny, ma mily zapach, nie pozostawia uczucia "lepkich rak".
Cudownie wygladzil szorstka skore dloni.
Jestem z niego bardzo zadowolona:)

świetny

Bardzo mi przypadł do gustu, to jeden z lepszych kremów do rąk, jakich ostatnio używałam. Nawilża, odzywia, wchłania się błyskawicznie, łądnie pachnie, wydajny, duża tubka... I tak dalej :) Duuuży plus za filtry - wciąż za mało kremów do rąk uwzględnia tą kwestię.
Jeden z niewielu kosmetyków, po których nie mam wrażenia wysuszonych rąk, a jestem maniakiem kremów do łapek, są mi zupełnie niezbędne. Kupiła go moja Mama, niestety, nie zauważyłyśmy wielkiego działania przeciwstarzeniowego (a Mama ma minimalne, ledwo zauważalne plamki), ale i tak to bardzo dobry krem.

średniak!

Ma delikatny, przyjemny zapach, łatwo się wsmarowuje i wchłania, pozostawia delikatny film, nie wybiela tak, jak potrafia to robić wszelkie kremiki z gatunku glicerynowo-cytrynowych, choć, ze względu na obecność kwasów owocowych, trochę na to liczyłam(mimo, iż producent nie podaje takiego działania, ale jednak liczyłam ;))Plus za fitry :) Ogólnie bardzo przyjemny w użyciu, ale...Ten kremik ma dla mnie poważną wadę-zdecydowanie za słabo nawilża, wciąż, nawet po kilku posmarowaniach, mam uczucie suchej skóry i nieodpartą ochotę nałożyć go kolejny raz...tak, jakby moje dłonie odczuwały ciagły niedosyt :( z tego względu tylko trzy gwiazdencje-miewałam dużo lepsze mazidełka do łapek... Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego, ale nie wiem, czy się skuszę drugi raz...

przyjemny

Szczególnie w okresie letnim i jesienno-zimowym dłonie są narażone na szczególne niebezpieczenstwo promienie słoneczne i mróz dlatego trzeba je chronić.Wiele osób zapomina o pielegncji że mycie naczyć pranie tez szkodzi mnie to doprowadziło do przesuszenia a w następstwie do rozdwajania sie płytki paznokcia.Naszczescie dzieki rególarnemu stosowania kremów do łapek powoli paznokcie wracają do formy.Ten krem ejst jeden z lepszych.Ma bardzo dobrą konsystencję, na długo nawilża i wygładza dłonie,czuć że pomaga,pozatym jest wydajny i ma dużą tubke.Ma delikatny przyjemny zapach.Przypuszczam że w zimie tez sie świetnie sprawdzi... :)

przyjemny

Gęsty, śliski, ładnie pachnie. Dobrze się rozprowadza i wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, tylko lekki, niewyczuwalny film ochronny. Dobrze nawilża, wygładza, lekko wyrównuje koloryt skóry. Dłonie są gładkie, miękkie, przyjemne w dotyku. Efektu przeciwstarzeniowego nie jestem w stanie stwierdzić, to może za kilka lat i po kilku latach używania, a wątpię, żeby ktoś tyle wytrwał przy jednym kremie. Plus za filtry, one też przeciwdziałają starzeniu, tu nie muszę czekać kilku lat, żeby to stwierdzić. Wydajny. Bardzo przyjemny w i skuteczny.