ViViean, Viv, Microdermabrasion (Mikrodermabrazja z mikrokryształkami tlenku glinu)

Intensywny peeling do mikrodermabrazji.
Doskonale wygładza skórę, polepsza koloryt i nadaje jej zdrowy wygląd. Stymuluje odnowę komórek i odblokowuje pory. Polecany dla każdego typu cery w przypadku występowania zmarszczek, cer problematycznych. Nałożyć na twarz omijając okolice oczu, masować około 1 - 2 minuty, zmyć wodą. Stosować 1 - 3 razy w tygodniu.Polecany także na dłonie, dekolt, łokcie. Zawiera mikrokryształki tlenku glinu oraz składniki łagodzące i regeneracyjne takie jak: olej z kiełków pszenicy, słonecznika i marchewki, wyciągi z dziurawca, marchewki oraz pantenol, retinol i witaminę E.

mechaniczne
oczyszczające, wygładzające
>100ml

Moje cudo na zawsze:*

Ten produkt spełnia wszystkie obietnice producenta.Świetnie ściera naskórek nie podrażniając przy tym skóry.Ja stosuję go do twarzy jak i ciała.Spisuje sie świetnie,skóra jest gładka jak u niemowlaka zarówno twarzy jak i ciała!Coś pięknego jak po gabinetowej mikrodermabrazji!Kosztuje sporo jak na peeling,ale jest w 100%wart tej ceny.Mi starcza na ponad 2 miesiące(stosuje raz w tygodniu).Zapach też cudowny tak jakby hmmm marchewkowy? taki naturalny.W 100% mogę polcić,bo naprawdę warto!

Używam tego produktu od: 6-miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3-150ml