Sprawdź ceny produktu

Dermokosmetyk usuwa zanieczyszczenia i nadmiar sebum. Delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek, działa antybakteryjnie i odblokowuje pory. Posiada neutralne pH i nie wywołuje podrażnień. Wygładza i odświeża skórę. Może być stosowany codziennie.
Składniki aktywne: torf Tołpa, piasek korundowy, kwas salicylowy, ekstrakt z kory cynamonowca, cynk - PCA, ekstrakt z mirry, betaina.

Cera
tłusta
w tubie
żel
>100ml

Mieszane uczucia

Żel z Tołpy kupiłam głównie dlatego, że używałam juz produktów z tej firmy, a że mam skórę wrażliwą to postanowiłam go przetestować. Zaczęłam go stosować zgodnie z zaleceniami na opakowaniu, czyli codziennie i wieczorem. Niestety nie wiem, czy jest to wina produktu, czy wina mojej skóry ale po kilku dniach stosowania, kiedy go uzywałam, zaczynalam czuć pieczenie skóry na twarzy. Przerwałam stosowanie i zaczęłam używać innego produktu, pieczenia nie było. Także dla mnie się nie sprawdził i nie kupię go ponownie.

Nie dla mnie - a szkoda..

Mikrozłuszczający żel peelingujący od Tołpy w moim przypadku się nie sprawdził. Ale od początku. Zapach - jakby cytrynowy płyn do naczyń? Jeśli chodzi o konsystencję, jest jak najbardziej na tak - używanie peelingu z mikrodrobinkami to jak dla mnie czysta przyjemność, ponieważ nie masakruje mojej trądzikowej cery. Działanie - na początku wszystko było w porządku, jednak po zmyciu produktu letnią wodą, zobaczyłam czerwone placki na mojej twarzy. Nie ukrywam, nie wyglądało to za dobrze. Jednak przy drugim użyciu obyło się bez nich. Ale mimo wszystko mam obawy co do dalszego stosowania tego żelu, a moja skóra nie jest szczególnie wrażliwa. Pomimo wad, peeling dobrze oczyszcza i złuszcza martwy naskórek. Do tego jest wydajny, a cena adekwatna do działania. Myślę, że warto go wypróbować.

Idealny na wyjazdy

Tołpa, Dermo Face, Sebio, Mikrozłuszczający żel peelingujący do mycia twarzy
jest moim kosmetykiem wyjazdowym - nie stosuje go w codziennej pielęgnacji, a raz na jakiś czas, szczególnie, gdy wybieram się w zakurzone górskie trasy i potrzebuję mocnego oczyszczenia po całym dniu.

Bardzo przyzwoity

Produkt okazał się być bardzo dobry, spisuje się wręcz na medal i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Dobrze spełnia swoje zadanie i usuwa to co niepotrzebne nie wysuszając jednocześnie skóry. Oprócz tego jest dość wydajny. Mogę polecić z ręką na sercu

Delikatnie spełnia swoje zadanie

Produkt ładnie wygląda, uwielbiam wszystkienapisy, jakimi raczy nas Tłpa na opakowaniach., jest też dosyć wygodne, widać ile produktu nam zostało do końca. Ale zamknięcie mogłoby być bardziej solidne. Konsystencja jest w porządku, ale ja wole mocno złuszczające i gruboziarniste peelingi, ten jest bardzo łagodny i drobny.
Oczyszcza skórę z wszelkich zanieczyszczeń oaz sebum. Sprawia, że niedoskonałości rzadziej się pojawiają. Fajnie wygładza skórę i sprawia, że jest miękka, gładka i miła w dotyku.
Poza tym, nie podrażnia i nie uczula, jest super delikatny. Ma też lekko wyczuwalny zapach. Wydajny.

Mój ulubieniec

Linia Sebio jest idealna do mojej cery, zarówno wrażliwej jak i mieszanej. Ogólnie jestem fanką produktów do oczyszczania z Tołpy, czego niestety nie powiem o kremach. Ten żel z peelingiem świetnie się u mnie sprawdził, super oczyszcza twarz, zostawia skórę delikatną i miekką. Do tego zapach, w którym się zakochałam i również dla niego będę zawsze sięgać po ten produkt.

Wykorzystała: kilka próbek

Delikatny peeling

Peeling zakupiłam z racji tego, iż uwielbiam kosmetyki o składzie sprawdzonym, naturalnym. Peeling od Tołpy to dermokosmetyk dla skóry wrażliwej, która potrzebuje delikatnego oczyszczenia, złuszczenia i odblokowania porów skóry. U mnie efekt było widać bardzo szybko. Skóra jest oczyszczona, ale nie podrażniona. Uczucie świeżości utrzymuje się dość długo.. Zaletą peelingu jest to, iż można go stosować praktycznie codziennie, co jest bardzo przydatne dla kobiet nakładających makijaż każdego dnia. Bez silikonów czy sztucznych barwników to kolejny plus. Kosmetyk jest wydajny, opakowanie estetyczne i cena- dostępny na każdą kieszeń :)

Oczyszczanie

Żel o fajnej konsysencji i rewelacyjnym zaopachu. Delikatnie złuszcza naskórek oraz super oczyszcza skórę twarzy. Odblokowuje pory oraz znacznie redukuje powstawanie noeych zaskorników. Po miesiącu używania znacznie zauważyłam poprawę mojej cery.

Moja rzecz

Absolutnie pomocny - po pierwszym użyciu twarz mnie piekła (mam wrażliwą skórę), po spłukaniu żelu twarz niemal od razu się świeci. Polecam użyć na noc, wówczas skóra się odświeży podczas snu i nie będziesz jej 'przepychać' przez dzień na siłę tuż po kuracji :) Faktycznie czyści pory, wygładza powierzchnię skóry. Ma dziwny słodkawy zapaszek który nie do końca mi pasuje, ale siłą tego żelu jest jego działanie i to mi dziś przychodzi chwalić. Na stałe na mojej półeczce.

Mam raczej suchą skórę, jednak problemem są wypryski i grudki na brodzie. Używam żelu wieczorem i fajnie odświeża skórę, zmniejsza widoczność grudek. Po użyciu żelu skóra jest taka "lekka i czysta", żel się ładnie pieni i dokładnie oczyszcza po całym dniu. Drobinki pilingujące są delikatne ale też skutecznie złuszczają martwy naskórek.

Tak, tak, tak !

Rewelacja ! W końcu żel, który zadowala mnie w 100%.
Wydajny, stosunkowo tani, o przyjemnym, świeżym zapachu.
Doskonale oczyszcza, usuwa suche skórki i zmniejsza pory i, co najważniejsze, matowi ! Naprawdę matowi !
Używam codziennie wieczorem i muszę przyznać że kondycja mojej cery bardzo się poprawiła. Do tej pory, w okresie wiosenno - letnim , moja skóra pokryta była wypryskami i zaskórnikami. Teraz ? Nie ma tego problemu !

sredni

jak dla mnie żel ten był średni. Nie umiałam go wręcz wykończyć. Z jednej strony byłam nim wręcz znudzona i zmęczona, z drugiej strony świadczy to o jego wydajności. Cząstki peelingujące drobne i delikatne. Efekt taki sobie. Nie kupię ponownie