Nuxe, Reve de Miel, Lip Moisturizing Stick (Pomadka do ust)

Nuxe, Reve de Miel, Lip Moisturizing Stick (Pomadka do ust)

Marka

Naprawcza, odżywcza i ochronna pomadka do ust z miodem i wyciągiem ze słonecznika. Do przesuszonych i popękanych ust. Ma właściwości naprawcze, intensywnie odżywcze i wygładzające, co zapewnia ustom znakomite samopoczucie. Jego skuteczność była testowana w ekstremalnych warunkach w Kanadzie.
Zalety:
- przyznanie pierwszeństwa naturalnym składnikom aktywnym,
- wykluczenie olejów mineralnych,
- wykluczenie sztucznych barwników,
- wykluczenie składników pochodzenia zwierzęcego,
- potwierdzenie skuteczności gotowych produktów w testach klinicznych pod kontrolą dermatologiczną,
- przeprowadzenie testów in vitro dla opatentowanych składników aktywnych w niezależnym laboratorium posiadającym akredytację francuskiego Ministerstwa Badań,
- dbanie o to, by konsystencja produktów była zawsze połączeniem intensywnego działania i przyjemności używania,
- stosowanie nowego opatentowanego systemu konserwacji - bez użycia parabenów i fenoksyetanolu,
- wyeliminowanie ewentualności powstawania zaskórników.

balsam do ust
regenerujące, wygładzające, ochronne
bez parabenów
w sztyfcie

Sama nie wiem

Pierwszą pomadkę kupiłam jakieś dwa lata temu i wydała mi się świetnym kosmetykiem. Ładny, lekko cytrynowy zapach, twardy, nie rozpływający się sztyft, dobre nawilżenie. Zauroczona, kupiłam dwupak. I nie wiem, czy ja się zmieniłam, czy formuła tych pomadek, bo już nie ma zachwytu. Owszem, zapach i konsystencja bez zmian, ale kompletnie nie czuję działania. Posmarowanie nią usta po chwili są soute, ona znika z prędkością światła. Ma dobre, solidne opakowanie, które nie pęka. Jest mega wydajna, ale przy tej cenie wymagam przede wszystkim skutecznej pielęgnacji.

Nie umywa się do wersji w słoiczku

Sztyft kupiłam jako zamiennik słynnego miodka Nuxe. Niestety jej działanie jest znacznie gorsze niż wersji w słoiczku. Krótko utrzymuje się na ustach, szybko się zjada. Jest miękka, szybko się kończy. Daje uczucie nawilżenia na krótko. Na rynku można znaleźć wiele pomadek o podobnym działaniu w niższej cenie.

Rozpieszczone usta!

Kocham zadbane usta, ale niestety często borykam się z problemem suchej skóry w tej delikatnej okolicy. Dlatego też postanowiłam wypróbować Nuxe Reve de Miel, Lip Moisturizing Stick. I muszę przyznać, że to była świetna decyzja!

Ta pomadka do ust ma wszystko, czego potrzebuję, aby moje usta czuły się piękne i nawilżone przez cały dzień. Jej formuła jest niezwykle bogata i odżywcza, zawiera miodowy zapach, który jest po prostu zmysłowy. Już sam zapach sprawia, że mam ochotę na przyjemne pielęgnacyjne rytuały.

Jedną z rzeczy, które uwielbiam w tej pomadce, jest jej konsystencja. Jest wystarczająco miękka, aby gładko się rozprowadzała na ustach, ale jednocześnie nie jest zbyt śliska ani klejąca. Po nałożeniu czuję, że skóra moich ust jest odżywiona i miękka, a to utrzymuje się przez długi czas. Nie muszę się martwić o suchość czy szorstkość - Nuxe Reve de Miel zawsze jest tam, aby je zmiękczyć i zahamować oznaki wysuszenia.

Cieszę się, że ta pomadka jest praktyczna i poręczna. Może być z łatwością noszona w torebce, kieszeni czy kosmetyczce, dzięki czemu mogę jej używać o każdej porze dnia. Niezależnie od tego, czy jestem w biurze, na spacerze czy w podróży, mogę zawsze polegać na tym małym cudzie.

Jestem także wdzięczna za fakt, że Nuxe Reve de Miel jest naturalny i nie zawiera sztucznych substancji chemicznych. Moje usta są delikatne i zasługują na najwyższą jakość pielęgnacji, a ta pomadka dostarcza jej w pełni. Nie muszę się martwić o dodatkowe składniki, które mogłyby podrażniać moją skórę - to dla mnie duży plus.

Podsumowując, Nuxe Reve de Miel, Lip Moisturizing Stick to prawdziwy wybawiciel dla moich ust. Nawilża, odżywia i chroni moją skórę, dając mi pewność, że zawsze będą czuć się dobrze. Jeśli szukasz pomadki do ust, która spełni Twoje oczekiwania, polecam wypróbowanie tej. Odkryjesz, jakie to wspaniałe uczucie mieć rozpieszczone usta!

Bardzo duży średniak

Tę pomadkę znalazłam w kalendarzu adwentowym Nuxe. Miły zapach, ale działanie bardzo przeciętne. Bardzo szybko jej ubywa z buzi. I bardzo szybko się kończy w sztyfcie. Zdecydowanie niewarta 20zł.

Spodziewałam się czegoś więcej

W okresie jesienno-zimowym moje usta są wymagające, dlatego zawsze mam przy sobie pomadkę. Niestety, w tym przypadku nie czułam nawilżenia. Pomadka zamknięta w ładnym opakowaniu. Zapach dla mnie przyjemny, lekko cytrusowy. Tylko chwilę po nałożeniu już nic nie czuć. Przyjemna konsystencja - pomadka „topi” się pod wpływem ciepła ust. Wymaga jednak ciągłych aplikacji, które nie dają efektu nawilżenia czy odżywienia ust. Stosunek ceny do jakości wypada kiepsko. Niestety… zawód :(

Dla mało wymagających ust.

Pomadka ochronna firmy Nuxe z serii Rêve de miel odbiega zapachem od całej rodzinki miodowej, zdecydowanie wyczuwam nuty cytrusowe. Dla osób, które nie lubią miodu będzie to dobra wiadomość. Szata graficzna jest prosta, skromna w kolorze beżowym jak pozostałe produkty z serii miodowej. Gramatura 4g, sztyft z łatwością idzie wykręcić, pomadka ochronna sama się nie otworzy np. w torebce. Brawa za naturalny skład, moc składników odżywczych. Sama pomadka ochronna dobrze rozsmarowuje się na ustach, zostawia delikatny subtelny blask. Z łatwością można aplikować w każdej chwili, inaczej niż w przypadku kultowego już słoiczka. No i tu mamy schody... pomadka jest raczej średniej trwałości, odżywia i nawilża na zbyt krótki czas. Częste ponowne aplikacje skracają jej żywotność. Cena raczej zbyt wysoka w stosunku do jakości. Zdecydowanie lepiej sprawdza się jeśli wcześniej nałożyliśmy w domu balsam ze słoiczka, a pomadka tylko lekko go wspomaga poza domem. Czas na zużycie to 6 miesięcy od momentu pierwszego otwarcia.

Komfortowo się ją nosi na ustach, ale nie nawilża

Pomadka trafiła mi się w kalendarzu adwentowym marki Nuxe. Nie mam dużych problemów z ustami - od czasu do czasu na konturze warg pojawiają mi się suche skórki. Pomadka ma mięciutką konsystencję, lekko cytrynowy zapach i rozprowadza się na ustach jak masełko. Nie pozostawia lepiącej warstwy, czego nie znoszę. Ale nie spełnia swojej podstawowej funkcji - nie nawilża. Mimo wielokrotnych aplikacji suche skórki nadal mają się świetnie. Szkoda, bo pomadka jest naprawdę komfortowa w noszeniu - ale dalej będę szukała swojego ideału.

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

U mnie się nie sprawdziła

Kupiłam tę pomadkę w drogerii na lotnisku za namową sprzedawczyni, który wychwalała pomadkę pod niebiosa. Niestety u mnie pomadka się nie sprawdziła. Odniosłam wrażenie, że wysuszała usta i po każdym następnym nałożeniu usta wołały o jeszcze więcej kosmetyku. Raczej jej już nie kupię.

Nuxe, Reve de Miel - pomadka do ust

Pomadka nawilżająca Nuxe w pełni spełniła moje oczekiwania, nie tylko nawilża ale regenereuje usta. Bardzo dobrze sprawdza się teraz w trakcie zimy i mrozu.

Klapa, która apetycznie pachnie

Pomadka jest zdradziecka, otóż obłędnie pachnie. Ale niestety nie działa u mnie jako nawilżenie, za każdym razem moje usta są coraz bardziej tłuste, a zarazem coraz bardziej wysuszone. Przez co po całym dniu stosowania co parę godziny, zaczęła mi skóra z usta odpadać.
Niestety nie mogę jej całej testować, bo efekt po niej jest dla mnie zbyt bolesny.
Wydaję mi się, że ma dobrą wydajność. Ale opakowanie nie jest dobre, bo po paru tygodniach trzymania jej na biurku zaczął mi się środek wychylać i chyba nie jest już przyklejona do opakowania.

Dla podtrzymania zdrowych ust

Kupować ochronne pomadki czy nawet szminki matowe, satynowe jakiekolwiek - Uwielbiam! Gorzej jednak zawsze z ich stosowaniem.

Pomadki ochronne najczęściej można u mnie znaleźć w okresie jesienno - zimowym. Wtedy moje usta potrzebują pomocy. Nie są popękane, jednak ich struktura jest naruszona przez co czuje dyskomfort kiedy jakaś skórka się zadrze czy po prostu są suche.

Ochronna pomadka była w kalendarzu NUXE i gdyby nie to prawdopodobnie nigdy bym jej nie kupiła.

Pomadka posiada przyjemny zapach i typowy sztyft. Po aplikacji na ustach czuje delikatne nawilżenie. W momencie kiedy moje usta wymagają czegoś mocniejszego, odżywczego i naprawczego ta pomadka niczemu nie pomoże. Jeśli usta są już w dobrej kondycji pomadka podtrzymuje ich stan ale tylko kiedy będąc na powietrzu sięgam po nią regularnie.

Pomadka jest Ok ale bardziej dla ochrony a nie jako pomadka naprawcza.

Miodowa, rozkoszna pielęgnacja – na wynos

Roztkliwiałam się w odrębnej opinii na Portalu Wizaż, nad skutecznością oraz zapachem i smakiem miodowo-grejpfrutowego balsamu do ust Reve de Miel Nuxe w słoiczku, natomiast owo opakowanie – choć eleganckie – stanowi poniekąd wadę specyfiku, jako bardzo niehigieniczne, i nie nadające się do używania poza domem.
Do kieszeni, torebki i szuflady biurka w pracy, polecam zatem inny dermokosmetyk z tej samej – "miodowej" linii marki Nuxe, słynącej z doskonałych gatunkowo i luksusowo wonnych dermokosmetyków, ale w formie tradycyjnej pomadki pielęgnacyjno-ochronnej.

Jasny sztyft w ładnej, estetycznej i skromnej oprawce, nieco różni się składem od wersji w słoiczku. Zawiera miód i ekstrakt ze słonecznika, w związku z tym jest także aromatyczny i kremowo apetyczny, choć delikatniejszy w zapachu i smaku.

Jest dość twardy, co ma swoje plusy, bo nie połamie się w trakcie stosowania, a wspaniale odżywia i pielęgnuje usta, sycąc je lekko "maślanym" nawilżeniem, bogatymi substancjami odżywczymi jego naturalnych, wspomnianych składników, a do tego delikatnym blaskiem (balsam w słoiczku daje wykończenie matowe).
Świetny balsam – serdecznie polecam.