BioDermic, Aloe Mask (Maska aloesowa)

BioDermic, Aloe Mask (Maska aloesowa)

Maska aloesowa to produkt o wyjątkowych właściwościach. Aloes jako podstawowy składnik maseczki ma zdolność do syntezy elastyny i kolagenu. Zawiera niezbędne dla skóry witaminy A, C i E, które dzięki swoim właściwościom nawilżają, uelastyczniają i nadają jędrność skórze. Alantoina zawarta w maseczce optymalnie łagodzi podrażnienia nadając jej zdrowy wygląd.

całkiem ok

Maseczka sama w sobie działa, ale ciężko ją dopasować do twarzy, zsuwa się i szybko wysycha. Serum ma dziwny zapach. Jednak po ściągnięciu widać, że skóra jest nawilżona, gładka i rozjaśniona. Mimo kilku wad jest godna polecenia za samo działanie.

Przyjemna maska

Maska sprawia pozytywne wrażenie. Szkoda, że serum aloesowe, którym jest nasączona, nie jest produkowane oddzielnie, ponieważ chętnie bym się na nie skusiła. Działanie: używałam jej podczas kąpieli, jest bardzo mocno nasączona serum, co pomijając tradycyjne użycie, pozwoliło mi użyć jej również jako łagodzącej chusteczki do ciała po kąpieli - spisała się znakomicie - zero podrażnień. Rzeczywiście mocno nawilża, daje uczucie złagodzenia, ukojenia, poradziła sobie ze zmęczoną cerą. Zapach: typowo aloesowy, roślinny, nie perfumowany, na plus również solidne opakowanie. Minusem jest rozmiar maski - nie mam wyjątkowo drobnej twarzy, aczkolwiek miałam problem z dopasowaniem jej, szczególnie w okolicy ust (zbyt duża przestrzeń) oraz szyji, z którą w ogóle nie potrafiłam sobie poradzić. Podsumowując - polecam, daje naprawdę zadowalające efekty, aczkolwiek mimo rzeczywiście pomocnych wycięć dobrym pomysłem byłaby reforma i wprowadzenie kilku rozmiarów ;)

Bardzo dobra

Zalety:

-tkanina jest bardzo mocno nasączona serum

-fenomenalnie nawilża

-odświeża

-łagodzi podrażnienia

-przyjemny, roślinny zapach

-maseczka ma nacięcia ułatwiaj,ące dopasowanie do kształtu twarzy i szyi

Wady:

-mam drobną twarz i miałam problem z poprawną aplikacją maseczki, często mi się odklejała

-cena

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Absolutne must have!

Fenomenalna maska w postaci tkaniny bogato nasączonej serum aloesowym. Nawilża skórę o niebo lepiej niż apteczne kremy pielęgnacyjne. Działa cuda na mojej bardzo suchej cerze:

- nieprawdopodobnie nawilża i odżywia
- przywraca miękkość
- wygładza
- ujednolica koloryt skóry
- przywraca promienny wygląd

Kilka uwag technicznych:

- maska jest bardzo mocno nasączona, co pozwala na równomierne pokrycie serum każdego fragmentu twarzy i szyi;
- serum aloesowe ma postać upłynnionego żelu o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, typowo roślinnym zapachu;
- kosmetyk w żadnym razie nie spływa ze skóry twarzy i szyi;
-wielkość tkaniny określiłabym jako uniwersalną
- dzięki rozcięciom po bokach materiału, możliwe jest optymalne dopasowanie maski do każdej wielkości i kształtu twarzy
- maska trzyma się na tyle dobrze, że w trakcie jej noszenia można swobodnie wędrować po domu :)

Dawno nie spotkałam równie skutecznego kosmetyku. Wielka szkoda, że firma BioDermic nie wypuściła na rynek serum aloesowego w wersji solo, bez towarzystwa maski.

Najserdeczniej polecam. Doskonały produkt!

I dla skóry wrażliwej, i dla skóry wymagającej oczyszczenia :)

Maska Aloesowa, BioDermic
cena: 17,99 zł
pojemność: 30 ml

Maska znajduję się w ładnym, eleganckim opakowaniu, które zawiera kolejne opakowanie z nasączoną tkaniną. Jest ona koloru białego, pachnie bardzo delikatnie, niedrażniąco. Po rozwinięciu jej z łatwością nakłada się na twarz, idealnie przylega, nie odkleja się.
Można swobodnie chodzić z maseczką na twarzy,
bez obaw, że tkanina nagle odpadnie.
Moment nadkładania jej na twarz, jest wyjątkowo przyjemny dla skóry. Otula ją nieco chłodna, wilgotna konsystencja.
Odprężenie gwarantowane :)

Tkaninę należy zdjąć z twarzy po 15 minutach. Raz dostosowałam się do tego czasu, raz przedłużyłam go o 5 minut. Efekt jest taki sam, nie działa to ani w pozytywny, ani negatywny sposób na skórę.
Maskę zastosowałam 3 razy w tygodniu. Miło wspominam te aplikacje, a działaniem cieszę się do dziś.

Aloesowa maska jest przede wszystkim dla osób ze skórą taką jak ja, czyli z wrażliwą, jednak wymagającą porządnego oczyszczenia. Nie wywołuje żadnych podrażnień. (przez przypadek dostała się do moich oczu i nie szczypały/łzawiły, co jest dla mnie zaskoczeniem ;))
Pozostawia twarz i szyję już po pierwszej aplikacji miękką, genialnie nawilżoną i oczyszczoną. Dodatkowo muszę powiedzieć, że maska wyrównała nieco koloryt mojej skóry.

Podsumowując:
+ aplikacja jest wyjątkowo przyjemna
+ maska nie podrażnia, nie wywołała u mnie reakcji alergicznych
+ nie ma drażniącego zapachu
+ jest szczelnie zapakowana
+ odpowiednio wykonana; idealnie przylega do skóry
+ świetnie nawilża, odżywia
+ wyrównuje koloryt skóry
+ pozostawia buzię miękką i zregenerowaną
+ porządnie oczyszcza
+ maska jest dostępna w sklepie internetowym i w drogeriach

Produkt z pewnością zadowoli kobiety,
które mają problem z suchą skórą!
Warto wypróbować :)

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Aloes jest dobry na wszystko.

Aloes jest święta rośliną w hinduizmie, wyznawcy Śiwy uważają, że rytuał z użyciem aloesowego soku i drewna sandałowego umożliwia osiągnięcie jednego z rodzajów raju. Ja też osiągam coś na kształt wniebowstąpienia gdy widzę efekty działania aloesu na moją skórę.
Stosuję aloesowe koncentraty i żele dostępne w internetowych sklepach z półproduktami kosmetycznymi już od dość dawna- z tym większym zainteresowaniem więc testowałam aloesową maskę BioDermic.
Sama formuła maski jest ciekawa i bardzo dosłowna, opakowanie zawiera nie krem czy żel a jeden kawałek materiału nasączony serum z wyciętymi anatomicznie dopasowanymi otworami, który nakłada się na twarz i szyję.
Takie rozwiązanie ma tyle samo plusów co minusów. Materiał nasączony jest faktycznie obficie w związku z tym maseczka nawet długo trzymana na twarzy nie wysycha i trzyma się doskonale- ale z moją twarzą jest, zdaje się, coś nie tak bo nie mogłam dopasować materiału tak by otwory na oczy, nos i usta były na właściwych miejscach a materiał pasował do kształtu twarzy. Tu było coś za dużo, tu za mało, z jednej strony maseczka kończyła się w połowie policzka, z drugiej zachodziła na ucho i włosy...
Za nic nie mogłam dojść z nią do ładu.

Ale efekty warte były wysiłku. Maska miała być ratunkiem dla mojej podrażnionej, zaczerwienionej wiatrem i zimnem cery, miała ją doprowadzić do jakiego takiego wyglądu przed wieczornym wyjściem. I udało jej się to znakomicie. Nie zauważyłam co prawda żadnego oczyszczenia skóry niewątpliwie jednak po pół godzinie maska ukoiła moją skórę, zaczerwienienia znikły, twarz wygładziła się, rozjaśniła, znikła szorstkość naskórka a ja sama wyglądałam tak jakbym przespała kilka godzin snem sprawiedliwego.
Słowem- aloes sprawdził się jak zawsze znakomicie. Dokładnie takie same efekty uzyskuję samodzielnie tworząc maseczki na bazie aloesowych koncentratów, hydrolatów i żeli- a cena takich chałupniczo wykonanych preparatów jest mniej więcej dziesięć razy niższa niż produktu BioDermic- przy nich więc pozostanę.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: Jedno