Mrs. Potter's, Szampon do włosów suchych i zniszczonych z aloesem i jedwabiem

Mrs. Potter's, Szampon do włosów suchych i zniszczonych z aloesem i jedwabiem

Szampon do włosów suchych i zniszczonych. W nowej recepturze szamponu do włosów suchych i zniszczonych zastosowano ekstrakt z aloesu znany z silnych właściwości regenerujących i nawilżających oraz proteiny jedwabiu, które wygładzają włosy, nadają im elastyczność i połysk. W efekcie stosowania szamponu włosy są zregenerowane, gładkie o zdrowym wyglądzie.

Powinien mieć wyższą średnią

Nie rozumiem tak niskiej oceny tego produktu. Ja z tym szamponem bardzo się polubiłam i z pewnością wypróbuję też inne z tej samej firmy. Kosztuje grosze. Zapłaciłam 9zł. A jakością dorównuje dużo droższym szamponom. Więc nie widzę sensu przepłacać. Szkoda, że jest tak ciężko dostępny. Ja go kupiłam w sklepie osiedlowym (markecie) Euro czy jakoś tak.
Bardzo podoba mi się jego zapach. Świeży, przyjemny dla nosa. Konsystencja jest kremowo-jedwabista. Produkt świetnie myje i odświeża włosy. Bardzo dobrze się pieni. Jest wydajny. Włosy się po nim nie plączą, dość dobrze się rozczesują. Nie przetłuszcza ich, a nawilża. Naprawdę godny polecenia produkt.

Najlepszy

Jeden z moich ulubionych szamponów do włosów, bardzo dobrze nawilża włosy i regeneruje , dzięki temu ułatwia mi rozczesywanie :) tej marki produktów użwam około 15 lat są najlepsze !

świetny szampon ale nie do włosów zniszczonych ;)

Ten szampon doskonale się pieni, świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy, ma przyjemny zapach, ale nie jest bardzo intensywny - własciwie jak dla mnie mało wyczuwalny, duża butelka i niska cena t też plus. Niestety nie nawilża i nie ma co tez liczyć na wygładzenie. Mrs. Potter's świetnie oczyszcza, nic więcej.

Genialny i prawie za darmo!

Wcześnie testowałam odżywkę z tej samej linii poleconą mi przez koleżankę, a ponieważ okazała się jak dla mnie strzałem w 10-tkę, postanowiłam wypróbować również szampon.
I nie zawiodłam się!
Bardzo przyjemny, delikatny szampon, o znanym mi już (z wcześniej używanej odzywki) delikatnym i miłym aromacie.
Dobrze się pieni, łagodnie oczyszcza skórę i włosy, zostawia uczucie przyjemnej świeżości.
nie plącze włosów (jedwab!) i ich nie wysusza (aloes).
Kosztuje tyle co nic, a dostajemy dużą butelkę.
Dla mnie to hit!

Używam tego produktu od: 01/2016
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 butelki

Nie do cienkich włosów

Po entuzjazmie dla szamponu Mrs. Potter\'s z dziegciem kupiłam kolejny, dla polepszenia stanu moich włosów. Niestety ten nie odpowiadał moim potrzebom mimo cierpliwego oczekiwania na efekty.

Plusy kosmetyku:
- dobrze się pieni,
- jest wydajny,
- zmywa oleje,
- ma neutralny zapach.

Minusy:
- obciąża cienkie włosy, niestety na drugi dzień po myciu hełm na głowie gwarantowany. Nie da się myć włosów co drugi dzień, co jest tutaj moją główną bolączką i co dyskwalifikuje ten kosmetyk z mojej półki.

A więc remis - jeden kosmetyk świetny i jeden taki sobie z Mrs. Potter\'s. Zastanawiam się czy szukać dalej czegoś z tej firmy, czy dać sobie już spokój. Może jeszcze się na coś skuszę. Tego kosmetyku nie polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 500 ml

nie do suchych włosów

Tak jak w tytule, niestety szampon kompletnie nie nadaje się do suchych i zniszczonych włosów, gdyż jeszcze bardziej pogarsza ich stan... Nie działa w ogóle, sprawia że włosy się puszą, elektryzują, są sianowate i pozbijane w strąki. Jedynym plusem jest niska cena i wydajność, ale ja nie chce ani niskiej ceny ani takiej wydajności, jak mam tak zniszczyć włosy

Ilość zużytych opakowań: całe 1

do włosów suchych?

Chyba się producentowi pomyliło... To na pewno nie jest szampon przeznaczony do włosów suchych!

Kosmetyk kupiłam zachęcona opiniami tutaj. Myślę sobie, spróbować warto, bo i tani i dość wydajny i mój ukochany aloes w składzie, a tu takie ogromne rozczarowanie.

Szampon niesamowicie przesusza moje i tak już dość suche włosy. Strasznie się po nim plączą i puszą. Nawet odżywki/maski, z których działania zawsze byłam zadowolona, nie potrafią sobie poradzić w duecie z tym szamponem.

Odradzam zakupu.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Wielkie rozczarowanie

Szampon poleciła mi przyjaciółka, pochlebne opinie na tej stronie również zachęciły mnie do kupna tego szamponu. Z wielką determinacją ruszyłam do sklepu.

+wydajność (ale nie dokończyłam nawet pierwszej butelki, wywaliłam go czym prędzej.)
+zapach
+cena
+pozornie odżywione włosy

-straszny łupież
-wypadanie włosów
-po kilku myciach wysuszone i obciążone włosy

Używam tego produktu od: już nie używam, umyłam nim włosy ok. 10 razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół

szampon idealny

Dla mnie szampon idealny.

Doskonale się pieni, jest mega wydajny.
Stosuję już od dawna a dopiero leci 2 butelka.
Radzi sobie ze zmywaniem olejów, a po umyciu i wraz z maską z tej samej serii włosy są śliskie i dobrze się układają.

Używa go także mój TŻ i męskiej skórze głowy i włosom też służy a i do golenia się też nadaje i co lepsze, sprawdza się! ;)

Ja stosuję do częstego mycia i lubię zmieniać szampony, więc myślę, że będzie w użyciu jako co drugi szampon. :)

W stosunku ceny do jakości i ilości wypada bardzo korzystnie i jest to wydatek równy prawie zeru:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe, drugie na wykończeniu

szampon idealny :)

Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam swój typ :)
mam włosy suche, mimo stosowania odżywek nie czuję za wielkiej różnicy w ich stanie.
Wiem że szampon nie ma spełniać funkcji nawilżania, jednak ten szampon robi to idealnie!
Włosy są zauważalnie gładsze.
Nie mam problemów z przetłuszczaniem się włosów ale po tym szamponie włosy są zauważalnie dłużej świeższe, wolniej się przetłuszczają, co mnie bardzo cieszy :)
Poza tym ma piękny zapach, duża butelka w niskiej cenie oraz wydajność mówią same za siebie :)
Polecam!

Używam tego produktu od: 1miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2 duze

dobry

Na razie daję 4 gwiazki. Na pewno kupię ponownie i być może podwyższę ocenę.

Szampon ten nabyłam w sumie przez przypadek. Bardzo często go mijałam,ale nie mogłam się zdecydowac na jego kupno. Zawsze natomiast kupowałam odżywkę z tej aloesowej serii i będąc w Kauflandzie w pośpiechu zamiast odżywki ,to wzięłam ten szampon,bo stały koło siebie i dopiero w domu się zorientowałam;p

+cena ok.8 zł za 500 ml
+ładny zapach
+lubię kosmetyki z aloesem
+kremowa konsystencja
+dobrze się pieni
+dobrze oczyszcza włosy,nawet z olejów
+łatwo się spłukuje
+włosy są bardziej błyszczące i gładkie
+nie przetłuszcza włosów,nie powoduje łupieżu,itp.
+nadaje się do codziennego użytku

-trzeba mocno przyciskac butelkę,żeby szampon wylatywał, nie jest to dla mnie zbyt wygodne,ale nie jest też az tak istostne bym odejmowała za to gwiazdkę

-oczywiście moje włosy jak po prawie każdym myciu są poplątane (długie,kręcące się) ale też takiej tragedii nie ma

-nie zauważyłam by ten szampon poprawił kondycje włosów,ale nie sądze by szampon mógł coś takiego zdziałąć,jedynie wizualnie,poprzez oblepienie włosów silikonami, za to także nie odejmuje gwiazdki

Uważam,że JAK NA RAZIE zasługuje na mocne 4. Muszę kupić go ponownie i wypróbować z odżywką z tej serii.

Używam tego produktu od: 3 tyg. (używam codziennie)
Ilość zużytych opakowań: kończe powoli pierwsze

bez zastrzeżeń

Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń do tego szamponu, idealnie spełnia swoje zadanie, czyli po prostu włosy MYJE, nie przesuszając i nie obciążając ich przy tym. Cena, dostępność, zapach, pojemność, wydajność - wszystko na plus. Jestem jak najbardziej zadowolona i polecam :) Razem z odżywką do kompletu sprawuje się u mnie świetnie.

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego