BioDermic, Hyaluronic mask (Maska hialuronowa)

BioDermic, Hyaluronic mask (Maska hialuronowa)

Profesjonalna maska oparta na wyselekcjonowanych naturalnych składnikach aktywnych. Kwas hialuronowy łączy włókna kolagenu i elastyny w skórze właściwej i wiąże cząsteczki wody, zapewniając jej blask. Nawilża i napina skórę, wygładza drobne zmarszczki i nierówności. Minimalizuje stany zapalne i usuwa wolne rodniki. Pozostawia skórę jędrną, nawilżoną i aksamitnie gładką.

Dobra maska w płachcie

Maska ma mocną, specjalistyczną tkaninę, której zadaniem jest zwiększenie penetracji składników odżywczych do skóry. Dlatego nie trzeba się bać, że ją uszkodzimy przy nakładaniu. Spokojnie można ją dopasować do twarzy. Choć mały minus za nie najlepiej dopasowane otwory na oczy. Płachta jest mocno nasączona, zapach przyjemny, nie nachalny, kojarzy mi się z jakimiś perfumami. Maskę trzymamy na twarzy 15 minut. Po jej zdjęciu należny dobrze wmasować pozostałość kosmetyku w szyję i dekolt.
Skóra po niej jest hiper odżywiona i nawilżona. Do tego naskórek ulega regeneracji, a wszelkie podrażnienia, stany zapalnej zostaną zminimalizowane.
Jak macie skórę. która wymaga solidnej dawki nawilżenia i odżywienia to jest ona dla WAS.

Dobra maseczka

Maseczka znajduję się papierowym,pięknie wyglądającym opakowaniu,ze złotymi napisami.No powiem Wam że samo opakowanie wygląda już mega ekskluzywnie .Maska jest w płacie,dobrze nasączona.Używałam maski leżąc,około 30 min ..Nadmiar płynu wklepałam w twarz.Skóra po maseczce była mega miła w dotyku,nabrała koloru ( wyrównał się koloryt skóry )
warz była miękka w dotyku,czysta,taka odświeżona.Dodatkowo plus za to że maseczka jest BIO.Nie uczula,nie podrażnia.Jestem zadowolona.Na pewno sobie zakupie tą maseczkę jak będę mieć gdzieś jakieś mega ważne wyjście.

Naprawdę nawilża!

Maska jest w płachcie. Masło maślane :D

Bardzo ładnie pachnie, tak elegancko. Maska jest dobrze nasączona, dla mnie za bardzo, dlatego lekko ją wycisnęłam przed użyciem, ale w sumie robię tak z każdą maską w płachcie.

Po nałożeniu na twarz nie piecze, nie szczypie. Dobrze przylega, więc śmiało mogłam chodzić.

Po ściągnięciu wklepałam pozostałości i cieszyłam się gładką i miękką skórą.
Skóra jest naprawdę nawilżona.

Niestety kosmetyk pozostawia taką ,,lepkość" na skórze, co nie jest fajnym uczuciem.

Świetna maska

Hej kochani dziś przychodzę do was z recenzją maski od firmy biodermic,kilka postów wcześniej pokazałam wam jaką piękną paczkę kosmetyków do pielęgnacji buzi dostałam od firmy biodermic. Maska znajduje się w pięknym i zgrabnym kartoniku łatwym do otwarcia jest bardzo dobrze nasączona serum hialuronowym A do tego jest wyselekcjonowana naturalnymi składnikami aktywnymi. Bardzo dobrze przylega do buzi i nie zjeżdża a po zdjęciu maseczki,zostaje nam sporo produktu na buzi co jest jednym wielkim plusem. Podczas noszenia unosił się ładny zapach kwiatowy i pojawiło się lekkie przyjemne mrowienie na buzi. Gdy już Zdjełam maskę resztę produktu zostawiłam na buzi by powoli się wchłonął w naszą skórę. Ja już nie nakladalam żadnego kremu bo efekty były zaskakujące. Nasza skóra po zdjęciu maski była bardzo dobrze nawilżona i świeża. Bardzo dobrze mi wygładziła kilka zmarszczek jakie mam na buzi i intensywnie zregenerowała naskórek. Rano w lustrze zauważyłam że moje pory się zmniejszyły i makijaż wyglądał o niebo lepiej. Ja na pewno jeszcze nie raz wrócę do tej maski bo efekty są na prawdę rewelacyjne i za taką cenę na prawdę się opłaca. Ja polecam w 100% .

Swietna maska

Swietna maska w płachcie. Daje uczucie natychmiastowego nawilzenia i napiacia skory. Skora staje sie gladka i aksamitna. Uzywajac tej maski jak i kosmetykow tej marki czuje sie jak w domowym spa. Skora nabrala blasku i stala sie promienna

Używa produktu od: próbka

Bomba odzywcza

Maska ma eleganckie opakowanie. Po wyjeciu plachty otulil mnie kwiatowy zapach, ktory towarzyszyl mi przez caly okres aplikacji. Plachta jest dobrze nasaczona esencja. Niestety, ma malutkie otwory na oczy. Przylega do twarzy bardzo dobrze.

Podczas noszenia pojawilo sie przyjemne uczucie mrowienia na twarzy.

Po zdjeciu zostaje duzo produktu, ktory latwo wnasowac w skore, ktora po zabiegu jest wyraznie zregenerowana i nawilzona. Efekt utrzymuje sie jeszcze kolejnego dnia.

Minusem jest fakt, ze skora po uzyciu jest lepka, co nie jest przyjemne.

Porządna maska

Zalety:

-wspaniale nawilża

-wygładza

-nadaje skórze miękkość

-ujędrnia

Wady:

- podobne jak w przypadku maseczki aloesowej:) problem z aplikacją

-cena

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

SUper na chwilkę relaksu

Maskę trzymałam na twarzy 20minut. Na początku czułam leciuteńkie szczypanie. Nie było one dyskomfortowe - spokojnie dało się wytrzymać. Pod koniec czułam na twarzy ... przeciąg ;) Po prostu płyn z tkaniny zmienił temperaturę i stał się zimny tym samym czułam jakby zimny wiaterek na twarzy. Ciężko to opisać, ale wówczas poczułam, że porostu czas ją zdjąć.
Skóra twarzy pozostawała jeszcze mocno mokra (podobnie, jak sama maska), więc nadmiar pozostawiłam na twarzy by sobie w swoim tempie wchłonął. Tego wieczora nie aplikowałam już na twarz żadnego kremu, toniku itp. by tego co dobre od razu nie ścierać.

Efekty? Na pewno skóra zaraz po zdjęciu maski była świeża i ładna. Najbardziej rzucił mi się w oczy wyrównany koloryt cery - nie było widać żadnych przebarwień itp. Po całkowitym wchłonięciu serum było czuć lekkie ściągnięcie skóry i tym samym stwierdziłam, że lekko zwężyły się moje porątka.
Następnego dnia po przebudzeniu skóra okazała się był bardzo gładka, miękka i przyjemna w dotyku.

Używam tego produktu od: 1 raz
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

SOS dla suchej skóry

Bardzo dobra maska w postaci tkaniny bogato nasączonej serum hialuronowym:

- błyskawicznie nawilża
- zmiękcza i wygładza
- ujednolica koloryt skóry
- pojędrnia

Kilka uwag technicznych:
- maska jest bardzo mocno nasączona, co pozwala na równomierne pokrycie serum każdego fragmentu twarzy i szyi;
- serum hialuronowe ma postać upłynnionego żelu o aksamitnej konsystencji i przyjemnym, typowo delikatnym zapachu;
- kosmetyk w żadnym razie nie spływa ze skóry twarzy i szyi;
-wielkość tkaniny określiłabym jako uniwersalną
- dzięki rozcięciom po bokach materiału, możliwe jest optymalne dopasowanie maski do każdej wielkości i kształtu twarzy
- maska trzyma się na tyle dobrze, że w trakcie jej noszenia można swobodnie wędrować po domu :)

Polecam!

Używam tego produktu od: luty 2012
Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki

Błyskawiczne ukojenie

Do produktów BioDermic mam stosunek ambiwalentny. Wszystkie, które testowałam do tej pory są znakomite jakościowo i wywierają świetny efekt nawilżając, odświeżając i kojąc skórę- ale dokładnie taki sam efekt, znacznie taniej można uzyskać analogicznymi substancjami ukręconymi do postaci maseczki czy serum w zaciszu domowym. Poza tym nie odpowiada mi postać maski- kawałek tkaniny nasączony serum, wciąż nie potrafię dopasować go do twarzy a jeśli już mi się to jakimś cudem uda materiał roluje się i ściąga. Może dlatego że nie umiem leżeć z maseczką udając nieboszczkę- zazwyczaj wtedy coś czytam.

Maska hialuronowa zaskoczyła mnie na plus- choć po niej w sumie spodziewałam się najmniej, kwas hialuronowy bowiem stosuję od dawna tak solo w postaci miksu kwasu mało- i wielkocząsteczkowego jak i jako składnik kremów, balsamów, maseczek, serum.
Pewnie w zaskoczeniu tym udział mają okoliczności- wrzuciłam maseczkę do walizki pakowanej na sylwestrowy wojaż. Na podróż trudno brać ze sobą całe domowe laboratorium biochemiczne, opakowanie BioDermic jest zaś poręczne i nie zajmuje dużo miejsca w bagażach.
Przed sylwestrowym wieczorem, po dniu spędzonym na śnieżnym szaleństwie moja skóra była w fatalnym stanie. Zaczerwieniona od zimna, podrażniona, wysuszona, szorstka. Maska hialuronowa okazała się być wybawieniem. W dziesięć minut, bo tylko tyle trwałą nieobecność mojego Miłego- nie będę się Mu przecież pokazywała ucharakteryzowana na mumię, maska ukoiła moją skórę, zredukowała zaczerwienienia, nawilżyła i wygładziła naskórek. Sprawiła też że znikło gdzieś pieczenie podrażnionej cery a ja poczułam się na powrót dobrze we własnej skórze.

Do domowego użytku pewnie maski tej nie zakupię- ale gdy będę wybierała się w podróż -i owszem.

Używam tego produktu od: Sylwestra
Ilość zużytych opakowań: Jedno