Ziaja, Kozie Mleko, Kremowe mydło pod prysznic 'Mleczny kompres' (stara wersja)

Ziaja, Kozie Mleko, Kremowe mydło pod prysznic 'Mleczny kompres' (stara wersja)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Kremowe mydło pod prysznic. Odżywia, wygładza oraz uelastycznia skórę. Wykazuje działanie ochronne na naskórek. Nawilża i zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego. Działa łagodnie na skórę, nie wysusza jej i nie powoduje podrażnień. Nie narusza naturalnego pH i warstwy ochronnej naskórka.
Substancje aktywne:
- kompleks składników koziego mleka – zwiększa elastyczność skóry, zapobiega wiotczeniu, opóźnia procesy starzenia. Odżywia i doskonale nawilża naskórek,
- D - pantenol - trwale nawilża skórę oraz skutecznie łagodzi podrażnienia.

Kremowe i przyjemne dla skóry mleczko pod prysznic

Przypadkowy zakup mleczka pod prysznic z serii Kozie Mleko okazał się strzałem w 10-tkę. Tani, jak przysłowiowy barszcz, kosmetyk do codziennego mycia spełnił moje oczekiwania i podpasował wszystkim domownikom. Produkt jest łatwo dostępny, kosmetyki Ziaja znajdziemy w sieciowych drogeriach, hipermarketach, a nawet w mniejszych osiedlowych sklepikach z chemią i kosmetykami.

Mleczko ma biały matowy kolor, jest dosyć gęste i jedwabiste. Pachnie przyjemnie, przypominając swą wonią kremy do twarzy z okresu mojego dzieciństwa. Pieni się wystarczająco, pozostawiając skórę nawilżoną i w dobrej kondycji. Opakowanie- masywna butelka w białej tonacji, jak pozostałe produkty z tej serii. Elegancka, minimalistyczna, będzie pasować do wystroju każdej łazienki. Kosmetyk wylewamy z butelki przez małą dziurkę w szyjce. Ziaja mogłaby popracować nad lepszym pomysłem na dozowanie, np. nad pompką, gdyż sporych gabarytów butelka może wyślizgnąć się ze śliskiej dłoni pod prysznicem. Poza tym, czasem można wylać trochę za dużo produktu, co czyni tę metodę dozowania dość nieekonomiczną (za to odejmuję gwiazdki w ramach oceny wydajności i opakowania).

Mam skórę wrażliwą, z tendencją do alergii i podrażnień. Po długotrwałym stosowaniu mleczka (ok. 2 tyg.) nie zaobserwowałam żadnych negatywnych zmian na skórze, ani swędzenia. Podobnie mój małżonek. Zauważyliśmy delikatne działanie nawilżające tegoż produktu. Reasumując jesteśmy z niego zadowoleni i z pewnością będziemy do niego wracać po skończeniu obecnego opakowania.

najmniej ulubione

chyba przez to Kozie mleko ;p
jakoś zapach mi nie odpowiada. Tak jak mleczka pod prysznic lubię z tej firmy tak po to sięgnęłam raz i nigdy więcej. Choć powiem, że jest bardzo wydajny i pieni się przyjemnie.

Średniak

Hit !

Kupiłam go , mimo, że ogólnie moja skóra nie bardzo akceptuje produkty od tej firmy. Ale był na promocji, więc postanowiłam zaryzykować.
Okazało się, że się nie zawiodłam.
To mydło jest na prawdę super. Ma cudowny zapach, nawilża. Zauważyłam, że moja skóra już nie jest tak sucha i nawet nie potrzebowała codziennego "balsamowania". Produkt ma fajną kremową konsystencję, nie trzeba go nakładać dużo a mimo to dobrze się pieni i jest wydajny. Miałam go i miałam, nie mogłam skończyć.
Na pewno jeszcze go kupię.

Nie, pachnie proszkiem do prania

Żele od Ziaji kupuję od dawna i to bardzo często. Chyba tylko raz miałam naprawdę duże uwagi, więc to marka według mnie prawie niezawodna. Wcześniej miałam peeling z tej serii o bardzo neutralnym zapachu, więc uznałam to za dobry produkt unisex.

Produkt bardzo popularny- do kupienia niemal wszędzie, zarówno w drogeriach, jak i marketach. Jak to u Ziaji, okazyjna jest przede wszystkim cena. Za pół litra zaledwie 7 złotych. Dodatkowo również wydajność też nie jest najgorsza, spokojnie starcza na jakiś miesiąc. Opakowanie proste z ubogą szatą graficzną, ale poręczna. Na tyle butelki informacje na temat składu, do którego można mieć wiele uwag- przede wszystkim drugi w składzie SLS i naprawdę bardzo daleko cokolwiek z mlekiem. Pieni się całkiem nieźle, ale niestety mam jedną poważną uwagę- zapach. Nie wiem, co tutaj się stało, ponieważ peeling z tej serii pachniał delikatnie, lekko mlecznie, tutaj bardziej kojarzy mi się to z proszkiem do prania. Zabiera to absolutnie przyjemność z używania.

Jeśli chodzi o wartości pielęgnacyjne, też cudów nie ma. Wiadomo, produkt całkiem dobrze oczyszcza. Moja skóra nie jest jakoś specjalnie wymagająca, jeśli chodzi o żele pod prysznic. Po każdym umyciu porządnie nawilżam skórę, więc problemu nie ma. Tutaj jednak przesuszyło mi kolana i łokcie. Rzadko mi się to zdarza, a tutaj taka niemiła niespodzianka. Żadnego łagodzenia i odżywienia nie widzę.

Naprawdę rzadko daję tak niskie oceny Ziaji, ale tutaj, mimo niskich wymagań, ten produkt w ogóle do mnie nie przemawia. Na pewno nie kupię ponownie.

Mleczna pielęgnacja

Bardzo dobry żel pod prysznic. Super się pieni, świetnie pachnie. Za tak niska cenę otrzymujemy ogromną butlę produktu. Moim ulubionym aspektem tego kosmetyku jest fakt, iż po spłukaniu i osuszeniu ciała zapach utrzymuje się przez kilka następnych godzin. Uważam, że trzeba wspierać polskie marki :)

Bardzo dobre mydło pod prysznic

Kremowego mydła kozie mleko z ziaji używałam razem z balsamem z tej samej serii.

OPAKOWANIE
Mydło zamknięte jest w dużej, wygodnej białej tubie, zamykanej od góry. Bardzo łatwo wydobywa się produkt, szata graficzna jest minimalistyczna, a wszystkie informacje widoczne na opakowaniu są czytelne.

KONSYSTENCJA
Bardzo kremowa, dość gęsta, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze. Swietnie się pieni.

Dzięki gęstej konsystencji produkt jest bardzo wydajny i starcza na długi czas

DZIAŁANIE
Działanie produktu jest bardzo poprawne. Robi wszystko co do niego należy. Myję skórę w bardzo delikatny sposób jednocześnie nie podrażniając jej.

Pozostawia skórę miękką i gładką.

Nieprzyjemny śmierdziuch, z którym nie potrafię się polubić

Dobrej jakości żel pod prysznic to obowiązkowy punkt chyba u każdego w domu. Ja bardzo lubię testować nowości w tej kategorii, ale także bardzo często decyduje się na popularne już hity czy klasyki z tego rodzaju produktów. Kosmetyki od marki Ziaja przez dłuższy czas uchodziły dla mnie jako coś, czego w ogólne nie chcę używać. Byłam do nich mocno sceptycznie nastawiona, naczytałam się bowiem dużo o ich składach, które niestety nie są najlepsze i do tej pory jestem tego świadoma. Zdaję sobie jednak sprawę, że firma się rozwija i wypuszcza na rynek co raz to nowsze i bardziej przyjazne dla naszego ciała, twarzy czy włosów kosmetyki, które bardzo pozytywnie zaskakują.

Ostatnimi czasy zaczęłam coraz to bardziej otwierać się na produkty od polskiej marki i Ziaja co raz częściej gości w mojej łazience. Co prawda nie mam jeszcze stuprocentowego przekonania do rzeczy przeznaczonych do pielęgnacji buzi, miałam jeden kosmetyk z tej kategorii i było mocno ok, ale jakiś mini strach pozostał, ale te do ciała są nienajgorszą opcją. Tym razem padło na kremowy żel pod prysznic, który zachęcił mnie przede wszystkim obecnością koziego mleka w składzie. Co prawda znajduje się ono gdzieś na samym końcu, ale zawsze mogło być gorzej. Mleko to ma świetnie właściwości odmładzające naszą skórę, ale także nadające jej niebywałej gładkości, miękkości i elastyczności, a także dosadnie ją nawilżając. Fajnym składnikiem jest tutaj także olej sojowy, który tworzy na naszej skórze tłusty, ochronny film i najczęściej jest stosowany w kremach do rąk czy do stóp. Tak samo jak kozie mleko działa odmładzająco na naszą skórę. Składnikiem myjącym jest tutaj mocny SLS, który faktycznie dosadnie i porządnie oczyszcza, ale niektórzy tego składnika unikają, także zdecydowanie nie będzie to żel do mycia dla nich.

Kremowe mydło zamknięte zostało w dość prostej graficznie plastikowej butelce o pojemności 500 ml, czyli całkiem sporo. Na białym opakowaniu znajduje się przedstawione za pomocą czarnej czcionki logo marki Ziaja, niżej nazwa produktu, grafika trzech kóz czy nazwa serii, z jakiej ten kosmetyk pochodzi. Z tyłu napisany został nam skład i opis produktu i to wszystko. Sam żel ma mlecznobiały odcień i faktycznie fajną, kremową konsystencję. Bardzo nie podobał mi się jego zapach, wiem, że jest to kwestia indywidualna i dyskusyjna, ale dla mnie była to bardzo dusząca, nieprzyjemna woń.

Żelu używałam codziennie przez ok. miesiąc. Wydajność jest ok, taka na porządku dziennym. Produkt słabo się pieni, ale mi to nie przeszkadza. Dobrze oczyszcza skórę z potu czy innych zabrudzeń, pozostawią ją czystą i świeżą, nie ma tutaj mowy o uczuciu niedomycia. Nie ma tutaj niestety żadnego działania pielęgnacyjnego, jakim mogłoby się pochwalić tytułowe kozie mleko czy olej sojowy. Co więcej, miałam wrażenie, że mydełko trochę nawet wysuszało moją skórę, a to bardzo nieprzyjemne uczucie i wymagało ode mnie mocniejszej pielęgnacji. Dla mnie ostatecznie jest to dosyć nieprzyjemny żel.

Zdecydowanie nie mogę powiedzieć, że jestem z tego kosmetyku zadowolona. Niby domywa, ale ma trochę wad i wypada dosyć słabo. Zwyczajnie go nie lubię i na pewno nie wrócę do niego z własnej woli. Nie skreślam jednak przez niego całej Ziaji, z przyjemnością będę dalej testować ich produkty, ale już raczej nie z tej serii z kozim mlekiem.

Przyjemny relaks pod prysznicem

Kremowe mydło pod prysznic ma bardzo przyjemny zapach. Konsystencja również sprawia, że łatwo i przyjemnie się je aplikuje na skórę. Opakowanie wygodne w użyciu i bardzo wydajne, wystarcza na naprawdę długi czas, ponieważ niewielka ilość produktu wystarcza na całe mycie. Delikatnie się pieni. Po umyciu skóra pozostaje otulona bardzo delikatnym zapachem i jest delikatnie nawilżona.

Bardzo lubię!

Przyjemne mydło pod prysznic jak i do kąpieli ładnie pachnie dobrze się pieni i faktycznie nawilża skórę.
Niestety nie jest zbyt wydajne starcza mi maksymalnie na miesiąc a nie używam w jakiś wielkich ilościach!
Ale i tak zawsze do niego wracam z racji miękkości mojej skóry po tym kosmetyku daje natychmiastowe ukojenie skórze i nie potrzebuję już dodatkowo żadnego balsamu nawilżającego!

bardzo fajny żel

Lubię do niego wracać... Zapach delikatny i zostaje na długo w pamięci - kto raz go użył ten wie jak pachnie ;) Skóra po myciu jest nawilżona, gładka i pięknie pachnie. Sama aplikacja żelu też jest przyjemna - dosyć szybko się pieni, nie spływa, nie rozlewa. Opakowanie wygodne, spokojnei można nabrać taką ilość jaką się chce bez zalewania butelki. Cena adekwatna do działania.

Warto kupić

Kremowe mydło kozie mleko sprawia że kąpiel staje sie przyjemna.

Opakowanie to plastikowa duża butelka, która sprawia że produkt starcza nam na długo. Nawilża i pielęgnuje skórę.
Nadaje się do kąpieli jak i pod prysznic.
Zapach niezwykle delikatny.

Warto spróbować

Mydło to warto spróbować zarówno do kąpieli jak również tylko do mycia dłoni. Zapach jest klasyczny dla serii Kozie mleko. Jest delikatny ale dobrze oczyszcza skórę. Jest łatwo dostępny i całkiem wydajny. Raczej nie wysusza skory choć ja i tak prawie zawsze po kapieli nakładam balsam.