Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Lancome, Teint Idole, Ultra Wear Foundation (Długotrwały podkład do twarzy)

Szukasz kryjącego podkładu, który będzie trwały nawet do 24h?
Podkład Teint Idole Ultra Wear zapewnia efekt perfekcyjnego makijażu nawet przez całą dobę. Dzięki Teint Idole Ultra Wear z technologią EternalSoft stawisz czoła swoim wyzwaniom.

Efekt? Utrzymuje się przez cały dzień, bez poprawek. Ujednolicony koloryt, bez świecenia się. 24 godziny komfortu.

Teint Idole Ultra Wear od Lancôme to podkład łatwy w aplikacji, pozostawia cerę gładką, aksamitną i matową, bez pudrowego efektu.

Dla ochrony skóry przed szkodliwym działaniem słońca, podkład zawiera także filtr SPF 15.

Uwielbiam ten efekt!

Długotrwały podkład, który nie znika z twarzy? Podchodzę sceptycznie do takich obietnic, w ciągu dnia często zdarza mi się dotykać twarzy i podkłady po prostu z niej znikają. Jestem więc idealną osobą, do testowania ich wytrzymałości :) Jak poradził sobie Lancome?
Już pierwsza próba koloru na dłoni dała mi do myślenia - swatch nie chciał się zmyć nawet mydłem. Na twarzy podobnie! Po aplikacji podkład pięknie stopia się ze skórą, nie podkreśla suchych skórek czy problematycznych miejsc i naprawdę łatwo daje się rozprowadzić. W strefę T wklepuję go gąbeczką, przypudrowuję dosłownie minimalną ilością pudru i gotowe! Utrzymuje się cały dzień, nie wymaga poprawek, ładnie współpracuje z korektorem, jeśli w ciągu dnia chcę przykryć cienie pod oczami. Czy wytrzymuje 24 godziny? Tego nie wiem, zmywam po 16 godzinach i nawet tuż przed demakijażem skóra jest jednolita, gładka. To, co absolutnie w nim uwielbiam to efekt - nie jest pudrowy, płaski (co w długotrwałych podkładach często stanowi wadę), ale bardzo naturalny i wielowymiarowy.

Na uwagę zasługuje NIESAMOWITY zapach podkładu, dzięki któremu cała aplikacja staje się cudownym, odprężającym rytuałem porannym. Opakowanie jest piękne, eleganckie, super wygląda na półce w łazience.

Myślę, że jeśli uda się odpowiednio dobrać odcień, ten podkład ma szansę stać się przysłowiową "drugą skórą"
(Kasia)

Wykorzystała: kilka próbek

Rewelacja

Takiego podkładu szukałam od dłuższego czasu. Delikatny zapach i to co najważniejsze- piękny efekt na twarzy. Podkład dobrze kryje i długo utrzymuje się na twarzy. Nie roluje się, nie ciastkuje ani nie tworzy efektu maski. Dobrze współgra z innymi produktami do makijażu. Nie wchodzi w pory ani zmarszczki. Dla mnie to podkład idealny. Twarz wygląda pięknie, promiennie i zdrowo. Podkład na większe wyjścia. Jestem pewna że sięgnę po pełnowymiarowe opakowanie i każdemu serdecznie polecam . HIT!!!

Bardzo fajny!

Podkład bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Łatwo się rozciera, jedynie krycie pozostawia wiele do życzenia, choć tworzy bardzo naturalny efekt, więc będzie idealny na co dzień. Bardzo ładnie matowi cerę. I ten zapach! Jest cudowny. Dostałam mała pojemność do przetestowania, ale wydaje się wydajny. Cena adekwatna do jakości.

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobry

Podkład dostałam do testowania, niestety odcień odrobinę za jasny. Bardzo dobrze się rozprowadza, jest wydajny. Świetnie matuje, nie wymaga poprawek w ciągu dnia. Mam bardzo problematyczną cerę, krycie oceniam na 4/5. duży plus za brak efektu maski.

Przyjemne zaskoczenie

Podkład miałam przyjemność otrzymać do testowania. Oceniam odcień 021 Beige Jasmin.
Jestem posiadaczką jasnej, chłodnej karnacji z drobnymi piegami na nosie, odrobiną rozszerzonych porów, kilkoma wypryskami, suchymi policzkami i przetłuszczająca się strefą T. Dodatkowo skóra jest wrażliwa i zdarza jej się reagować uczuleniowo.
Do testów podeszłam raczej sceptycznie, a zostałam mile zaskoczona (pomimo upałów, klimatyzacji w pracy i wiatru). Zimą będę musiała wybrać jaśniejszy odcień i chyba znalazłam swoj idealny podkład.

jest ok, ale nadal szukam ideału

Jestem posiadaczką cery mieszanej z tendencją do niedoskonałości, skończyłam buteleczkę Clinique 2 in 1 beyond perfecting foundation, który bardzo przypadł mi do gustu jednak nie radził sobie dobrze z kryciem zaczerwienień. Wybrałam się do drogerii Douglas i ekspedientka poleciła mi owy oceniany podkład akurat w promocyjnej cenie. Kolor 01. Zatem:
+konsystencja
+zapach (lekki, różany)
+średnio-mocne krycie
+żółty pigment, który ociepla moją ziemistą karnację i nie wygląda przy tym sztucznie
+dość wydajny
+nie ściera się z twarzy
+świetnie prezentuje się w każdym świetle

-dodałam żółty odcień jako plus, ale ciężko było dobrać kolor mimo wszystko
-cena (bez promocji nie skusiłabym się kolejny raz)
-po 3,4 h lekkie błyszczenie w strefie czoło, policzki

Używam tego produktu od: tygodnia

Genialny, kupię jeszcze nie raz pomomio ceny

Jak dla mnie świetny podkład.
+ nie robi mi krzywdy
+ mat cały dzień bez poprawki
+ fajna konsystencja
+ wydajny
+ moja cera wygląda po prostu bosko

Jestem w nim zakochana, tylko czemu on tyle kosztuje. :)

Idole :)

Po zużyciu trzech buteleczek, wreszcie mogę dodać opinię.

Kolor: 010

Podkład zapewnia ładne, średnie krycie. Nakładam go pędzlem Hakuro H50s i nie mam problemu z plamami, aczkolwiek, przy mocno przesuszonej cerze mogą owe powstać. Teint Idole daje różne wykończenie, raz jest satynowe, raz naturalno-matowe, zapewne zależy to od stopnia wchłonięcia kremu. Co najważniejsze- przy odpowiednim demakijażu i nawilżaniu twarzy, o dziwo, nie wysusza i nie zapycha, co jest niesamowite przy podkładach długotrwałych! Na mojej mieszanej cerze utrzymuje się naprawdę cały dzień, nawet bez pudru (Meteoryty), chociaż po prawie całym dniu wymaga zmatowienia bibułką i dalej wygląda cudownie.
Buteleczka ładna, estetyczna.

Do minusów zaliczam gamę odcieni- najjaśniejszy kolor jest i tak nieco za ciemny, bywa, że odcina się od szyi i w dodatku wpada w róż. Dwa jaśniejsze (007 i 005) są bardzo ciężko dostępne- raczej tylko za granicą.
Cena, jak to bywa, też nie jest zadowalająca, ale nigdy nie nabyłam go w cenie drogeryjnej ;). Proponuję intensywnie szukać w internecie, najpewniejszym pod względem ciągłości dostaw jest merlin.pl- w promocji 125zł :)

Podsumowując- warto spóbować, bo można się zakochać :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3, standardowe 30ml

Dla mnie - the best

Przetestowałam już wiele , bardzo wiele podkładów. Mam bardzo tłustą cerę - B.A.R.D.Z.O. i tylko ten podkład matowi mi ją na dłużej.
Plusy ;
- pięknie pachnie
-dobrze się rozprowadza
- nie zatyka
- bez efektu maski
- szklane opakowanie
- absorbuje nadmiar sebum
Minusy:
po paru godzinach zmienia kolor, ale to norma

Obskubałam pół gwiazdki bo jeszcze żaden podkład nie spełnia moich oczekiwań na pełną piąteczkę :/

świetny podkład

Jeśli chodzi o podkłady to bardzo wysoko stawiam poprzeczkę i muszę powiedzieć, że Teint Idole od Lancome mnie nie zawiódł.

Plusy:
* idealie stapia się z cerą nie tworząc efektu maski - efekt bardzo naturalny, pod warunkiem trafnego dobrania koloru
* krycie bardzo dobre - można uzyskać efekt idealnej cery
* optycznie ujednolica cerę
* daje lekki mat, ale nie taki płaski, cera wygląda naturalnie
* bardzo trwały
* nie czuje się go na twarzy, można zapomnieć, że się ma podkład
* bardzo dobrze się go rozprowadza - nie zostawia smug
* ma bardzo dobrą konsystencę - łatwo się nakłada
* niewielka ilość produktu wystarczy by pokryć twarz
* SPF 15 (według mnie we fluidzie wystarczające)
*jest mega wydajny (mi starczył na jakiś rok)
* dyskretny nienachalny zapach
*pomimo, że jest to long lasting a wiec podkład z gatunku troszkęc cięższych, to nie zapycha
* dobry skład jak na podkład

Minusy:
- cena (na szczęście wydajność rekompensuje cenę)
- niby duży wybór odcieni, ale dla jasnych karnacji znów nie ma idelanej kolorówki: ja używałam odcienia 02 LYS Rose i byłby całkiem dobry dla mojej jasnej cery, gdyby nie wpadał w róż oraz odcienia 010 beige porcelaine, który jest o ton za ciemny

Nie wiem czy to plus czy minus, ale podkład potrzebuje chwili by się stopić z naszą skórą, dla tego przed dołożeniem kolejnej warstwy warto chwile odczekać by zobaczyć efekt ujednolicenia. Może się okazać iż kolejna wartswa wcale nie jest potrzebna.

Skończyłam już jedno opakowanie i choć na lato przerzuciłam się na bb krem to kupiłam kolejne opakowanie na większe okazaje typu wesela, imprezy, a na jesień na pewno do niego powrócę, gdyż za pomocą tego produktu można uzyskać efekt idealnej cery.
Gdyby udało mi się lepiej dopasować odcień zostałby moim KWC.

Używam tego produktu od: ok roku

Prawie KCW!

Jakiś czas temu wpadłam w pułapkę szukania idealnego podkładu. Na pierwszy rzut (z wyższej półki) poszedł Lancome Photogenic, który choć pięknie krył (porcelanowa twarz) to niestety po kilku godzinach nie było po nim śladu. Dlatego zachęcona wielogodzinnym kryciem skusiłam się Lancome, Teint Idole Ultra 24H Foundation.

Plusy:

- bardzo dobrze matuje
- fajnie wtapia się w skórę
- trwały (w ciągu dnia nie muszę robić poprawek)
- idealne krycie (można nakładać kilka warstw, jedna idealnie wyrównuje koloryt)
- nie wysusza (ale bywa, że podkreśla suche skórki)
- estetyczne, mocne opakowanie
- podkład dobrze się dozuje (pompka)
- nie zauważyłam żeby zapychał
- idealna konsystencja (nie jest wodnisty, ani bardzo gęsty)
- filtr

Minusy:

- kiedy podkład jest na wykończeniu (nie leci przez pompkę) bardzo ciężko go wydobyć choć na ściankach jest go jeszcze mnóstwo

- jest dość mocno perfumowany (przyzwyczaiłam się już do tego, ale na początku był dla mnie zbyt intensywny)

- wysoka cena (w Sephorze płaciłam 160 zł, teraz chyba podrożał)

Choć podkład posiada trochę minusów, to mimo wszystko jakiś czas temu kupiłam drugie opakowanie. Przetestowałam już trochę podkładów (Dior, Lancome, Smashbox, Benefit, Givenchy, Pupa) i zdecydowanie to jeden z lepszych produktów. Stosowałam go wiosną, latem, a teraz jesienią i sprawdza się idealnie w każdych warunkach.

Ogólnie POLECAM! :)

Doskonaly

Dostalam probke w Sephorze, kolor 03, wyprobowalam i bylam w szoku!
Doskonale kryje, cera zrobila sie aksamitna i idealna, porcelanowa.
Jest dosc trwaly, choc przy 38°C na dworze ciezko by wytrzymal caly dzien na skorze, ale mimo wszystko zdaje swoj egzamin.
Slicznie pachnie. Latwo sie go naklada i rozprowadza po buzi. Idealnie wspolgra z kolorem cery tworzac naturalny efekt.

Jestem bardzo zadowolona. To moj KWC. Napewno jeszcze raz go kupie.

Używam tego produktu od: Miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

Rewelacja

Jestem dosyć wybredna w doborze podkładu,mam cerę wrażliwą, mieszaną, na której czasem pojawiają sie niedoskonałości, a jednocześnie łatwo ją przesuszyć. Wypróbowałam na prawdę wiele górnopółkowych podkładów. Jest to pierwszy podkład Lancome z którego jestem zadowolona i obecnie mój absolutny numer jeden.
Bardzo lubię naturalny makijaz i efekt na buzi jaki daje Tein Idole .Zalety:
lekki, delikatny
nawilża i matuje
nie obciąża cery, nie spływa z niej, nie ciemnieje
nie wchodzi w pory
naturalny i niewidoczny na twarzy
nie robi maski
nie zapycha porów
ładnie kryje ewentualne niespodzianki
naturalne odcienie 010-idealny dla jasnej cery
minus:
czasem troszkę podkreśla suche miejsca

Polecam ten podkład!