L'Oreal Paris, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

L'Oreal Paris, Lumi Magique Fond de Teint (Podkład rozświetlający)

Pierwszy rozświetlający podkład, który natychmiastowo rozświetla cerę oraz jednolicie pokrywa skórę wydobywając jej naturalne światło! Technologia płynnego światła zastosowana w pokładzie Lumi Magique od L'Oreal Paris sprawia, że skóra zyskuje nawet 30% więcej blasku, a błyszczenie jest w pełni zredukowane. Lumi Magique Fond de Teint to również nawilżanie, idealne krycie oraz 12 godzin magicznej trwałości

dla niewymagajacych cer

Kupiłam kolor n4 bo Pani mi taki dobrala, jednak to nie byl dobry wybor

PLusy:
-jak zwykle ciekawe opakowanie
-teraz jest w promocji prawie w kazdej drogerii wiec cena w porzadku
-ładnie rozświetla (bez brokatu i drobin)
-odswieża twarz

MINUS
-zero krycia
-lejąca wręcz wodnista konsystencja
-kolor dla mnie za ciemny ale fakt dobierany przez ekspedientke wiec nie moge sie czepiac bo nie wypróbowalam innych
-dla mnie to bardziej efekt rozświetlającego kremu tonujacego niż podkladu

Ilość zużytych opakowań: troszeczke z 1

super

Nie byłam zadowolona z innych podkładów tej firmy jednak zaryzykowałam zakup tej nowości ponieważ potrzebuję podkładu dającego naturalny delikatny efekt. Byłam miło zaskoczona gdyż podkład nie podkreśla skórek, daje bardzo naturalny efekt. Skóra jest rozświetlona ale nie błyszczy. Trwałość super. W zasadzie jak na razie nie mam zastrzeżeń. Za tą cenę to produkt doskonały.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

No odmładza !!!!

Od pewnego czasu szukałam podkładu, z wiekiem cera coraz więcej mankamentów. No cóż trzeba się przyznać chciałam się odmłodzić- ale w taki sposób subtelny z klasą. Nie chodziło mi o tandetne błyszczenie, ani o lifting , tylko o takie lekkie krycie, połysk, makijaż miał wyglądać naturalnie. Wszystkie podkłady jakie używałam,albo wysuszały mi cerę, powodowały nienaturalny wygląd, podkreślały suche skórki, zmarszczki.
Mam dość jasna cerę- dobrać kolor podkładu jest nie lada wyzwaniem.
Zastanawia mnie fakt,że nasze rodzime firmy nie produkują podkładów w tonacjach jasno różowej- w zimie przynajmniej wyglądało by się trochę zdrowiej. Najczęściej są to podkłady żółte, lub beżowe- a w nich wyglądałam dość dziwacznie- nienaturalnie.
Ale powróciwszy do tematu, otóż ten podkład zakupiłam w Rossmanie i miałam kupić zupełnie inny, ale roztarłam go sobie na ręce i już byłam zachwycona. Kolor- wreszcie taki jaki chciałam C2 - Rose Porcelain kolor różowy stapiający się ze skórą, nie tandetny- nie odcinającego się od szyi. Nie widać go na twarzy nie tworzy maski, rozświetla i odmładza, no nie, jestem pod wrażeniem....

Uwielbiam L\'oreala

Zachęcona reklamą nowego podkładu, pobiegłam do Rossmana i natychmiast go kupiłam. Często i chętnie używam podkładów L\'oreal ufam tej firmie i wiem że na jej produktach się nie zawiodę. I tak było w tym przypadku. Podkład jest super najlepszy jaki do tej pory miałam przebił nawet mój ulubiony Revlon Photoready. Buzia po nim jest gładka i odrazu odzyskuje młodzieńczą swieżość. Dla mnie idealny chociaż troche słabo kryje. Ja nie mam większych problemów z cerą więc mi pasuje.Polecam.

Tak! Tak!

Na taki właśnie podkład czekałam. To, co robi z moją twarzą, to coś niezwykłego. Z roświetlających podkładów próbowałam już chyba wszystkich i dotychczas Clarins był bliski ideału, ale L\\\'oreal bije go totalnie. Mam odcień N4, który idealnie stapia się z kolorytem mojej buzi. Nie tworzy efektu maski, twarz jest promienna i rozświetlona. Nie błyszczy się. Trwałość bardzo dobra. Cena śmieszna w stosunku do jakości produktu.
Brawo, L\\\'oreal!

nice

mam możliwość testować produkt od zeszłego tygodnia (bonus pracy w dużej drogerii). Mam jeden z najjaśniejszych odcieni rose porcelin, wbrew nazwie nie jest bardzo różowy, taki jasny beż. Opakowanie ładne i proste, szklany flakon z pompką, bez udziwnień.
Podkład kryje zdecydowanie lepiej niż true match, w przypadku zadbanej cery korektor nie będzie potrzebny. Świetnie stapia się z cerą, jest niemal niewidoczny, a twarz wyglada piękniej. Nie zawiera żadnych drobinek, a rozświetla bez połysku. Faktycznie cera nabiera zdrowego blasku, gładkości. Przy mieszanej cerze, w sezonie zimowym, nie wymaga już pudru. Z resztą szkoda zasłaniać pudrem taki piękny efekt.
Trwałość dobra, przeciętny 12h dzień pracy wytrzymuje w bardzo dobrym stanie, z jedną małą poprawką sypkim pudrem guerlain. Jak dla mnie to bardzo dobry wynik, bo nie siedzę za biurkiem, tylko pracuję w\' ruchu\' =)
po zmyciu makijażu skóra wygląda dobrze, nie jest podrażniona, podkład może nie pielęgnuje, ale na pewno też nie obciążka skóry.
cena też bardzo przyjazna dla funduszy, ok 56zł w pramocji nawet mniej niż 50.

bez dwóch zdań teraz to najlepszy podkład l\'oreal

Używam tego produktu od: około tygodnia, codziennie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Mój hit

Mam ten podkład i jestem nim zachwycona, i to nie dlatego że dostałam go do testowania.
*Fajnie wygładza skóre,
*nie robi maski,
*idealnie stapia się ze skórą,
*długo trzyma sie na buzi
* skóra się nie błyszczy a jest roswietlona
* nie posiada żadnych drobinek\\
* jest wspaniały:)
Wad nie ma jak narazie i dorzucam foto jak wyglada na skórze:)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie