Balea, Inspirierendes Creme - Öl Dusch - Peeling Indian Chai (Peelingujący żel do ciała)

Żel do ciała z peelingiem zapewnia skórze niewiarygodną gładkość. Aromatyczna kompozycja zapachowa z indyjskiej herbaty Chai i wanilii koją zmysy. Mikrodrobinki usuwają obumarły naskórek. PH neutralne dla skóry.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Polyethylene, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates Copolymer, Almond Oil Glycereth-8 Esters, Sodium Lauroyl Glutamate, PEG-3 Distearate, Parfum, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Tocopherol, Linalool, Mica, CI 15510, CI 47005, CI 77891 (03.06.2012)

Jako peeling za słaby.

Nie poleciłabym tego produktu osobom lubiącym mocne zdzieraki. W tym peelingującym żelu drobinek jest dosyć dużo, jednak kiepsko złuszczają. Po użyciu skóry jest wygładzona, ale na pewno peeling nie radzi sobie z większymi "nierównościami" :) Jako żel pod prysznic jest dobry- ma przyjemny, jesienno-zimowy zapach. Nie kupię go ponownie, bo była to edycja limitowana, teraz na jego miejsce w DMie można znowu kupić wariant z maślanką i cytryną.

Używam tego produktu od: grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

świetny

Kosmetyki Balea kupuję w ciemno, tak też było z tym żelem. Jest świetny i na pewno będę go jeszcze kupować, ew. zmienię wersję zapachową. Ten peeling ma wszystko, co mieć powinien - dobrze peelinguje i masuje, drobiny nie są zbyt duże, ale są dość ostre, więc efekt jest. Ma składzie jakiś olejek, który nie dość, że przyjmenie pachnie, to jeszcze zostawia skórę przyjemną i gładką w dotyku, nie muszę się po jego użyciu balsamować, co zdarza się w przypadku niektórych peelingów. Szkoda, że zapach nie utrzymuje się po kąpieli, bo jest przyjemny, no ale nie można mieć wszystkiego w dodatku za taką cenę. Polecem wypróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 tuby

Zapach przywodzi mi na myśl bożonarodzeniowe smakołyki

Z największą przyjemnością podpisuję się pod recenzjami poprzedniczek. Ten żel peelingujący ma dla mnie same zalety:
- jak napisałam w podsumowaniu - zapach - dosyć intensywny podczas mycia, później, po kąpieli, dosyć szybko "umykający" (nie stanowi to jednak dla mnie problemu, zapach, jaki by nie był, i tak jest później "zagłuszany" przez balsam/mleczko do ciała), jednocześnie nie jest męczący, nachalny, ciężki, wręcz przeciwnie - relaksuje i odpręża,
- konsystencja - dosyć gęsta i treściwa, żel nie przelewa się przez palce. Drobinki peelingujące są niewielkie, jednak jest ich dużo. Nie należy spodziewać się po żelu gruntownego wygładzenia skóry i usunięcia martwego naskórka, żel ten nie ściera spektakularnie (i znowu nie stanowi to problemu - do gruntownego "speelingowania" ciała używam peelingów solnych),
- wydajność - duża - już niewielka ilość żelu pozwala na wytworzenie wystarczającej ilości piany, przy czym żel pieni się bardzo dobrze, zarówno w połączeniu z myjką, jak i rękawicą do peelingu. Żel nie jest przy tym ciężki, dobrze się spłukuje. Nie podrażnia i nie wysusza skóry. Trudno mówić o nawilżeniu, bo po prysznicu i tak zawsze używam mleczka/balsamu do ciała,
- tuba - wygodna, zamknięcie nie zacina, nie psuje się, żel otwiera się nawet mokrymi i śliskimi rękami. Plastik, z którego tuba jest wykonana, jest dosyć cienki, przez co może być ona podatna na uszkodzenia (z moją nic się jednak nie stało). Żel wygodnie się dozuje, nadmiar nie wylewa się z tuby. Tuba postawiona "do góry dnem" umożliwia zużycie żelu do końca.
Szkoda, że żel nie jest dostępny w Polsce. Nie widziałam go nawet w sklepie z niemiecką chemią. Na szczęście można kupić go na Allegro. Cena jest przystępna. Szkoda też, że to edycja limitowana. Jednak widziałam już kolejną - maślankowo-cytrynową. Na pewno spróbuję.

Ilość zużytych opakowań: 1 tuba 200 ml

Nie potrzeba nic więcej!

Od żelu z peelingiem wymagam wygładzania skóry, przyjemnego zapachu i drobinek, które ścierają, a nie zdzierają.

Ten żel spełnia wszystkie moje wymagania. Jest doskonały: bardzo tani, skuteczny i fantastycznie pachnie. Nie zauważyłam też żadnych nieprzyjemnych efektów (wysuszenie czy podrażnienie).

Szczerze polecam go każdemu, kto szuka po prostu żelu z peelingiem do ciała.

Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsze

Rewelacja :-)

Super żel peelingujący!

+ obłędny zapach
+ idealna konsystencja
+ drobinki są w sam raz, nie za małe i nie jest to też mocny ścierak - ja osobiście używam go co 2-3 dni
+ nie wysusza ani nie podrażnia
+ cena - tylko 1,45 €
+ dostępny w każdym DMie
+ wydajny
+ ładne opakowanie

+/- jest to edycja limitowana... Szkoda ze względu na zapach, ale generalnie nie jest to przecież jego wina ;-)

Jednak znając firmę BALEA na wiosnę bądź lato zafunduje nam peeling o takich samych właściwościach, tylko o innym zapachu (ostatnio był grapefruit - bardzo przyjemny!)

- opakowanie, a konkretnie jego wykonanie... BALEA jest bardzo korzystna cenowo, ponieważ producent "nie pieści się" tak bardzo z opakowaniami, szczególnie tymi tubkowymi i plastik jest dosyć cienki, niezbyt solidny. Zdarzyło mi się niestety, że tubka peelingu mi pękła... Potem to samo stało się z kremem do rąk...

Ale mimo wszystko nie odejmę za to gwiazdek - to tylko taka forma "ostrzeżenia", by ewentualnie nie stosować zbyt dużej siły przy korzystaniu z kosmetyku :-)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania tego zapachu i 3 grejfrutowego :-)

aaach :)

To nie jest typowy peeling, wiec nie nalezy sie nastawiac na niewiarygodne wygladzenie skory czy usuniecie drobnych niedoskonalosci. To zel z peelingiem, czyli:

+ dziala jak aromaterapia: ma piekny zimowy zapach, lekko slodki, od razu czuc wanilie zmieszana z czyms swiezym a la zielona herbata. Zapach jest nienachalny, czuc go jedynie pod prysznicem, niestety nie pachnie nim po uzyciu cala lazienka
+ sprawia, ze skora staje sie odrobine gladsza w dotyku, pobudza krazenie, daje takie przyjemne uczucie podczas masazu
+ drobinki nie sa ostre, nie podrazniaja skory
+ nie wysusza! w ogole. Skora mojego ciala jest czesto bardzo sucha, od 2 miesiecy nie uzywam zadnego peelingu. Balea spokojnie mi go zastepuje
+ ladne opakowanie, lubie taki design: niby wakacyjny, ale jednoczesnie swiateczny, dodatkowo kojarzy mi sie z Bali. Poza tym wygodna tubka: stoi na zakretce/zatyczce
+ cena: 1,45 euro

- edycja limitowana ;( szukalam nawet fajnego odpowiednika tego produktu wsrod standardowych kosmetykow tej marki i nie ma. Mam wielka nadzieje, ze wejdzie do stalej oferty :prosi:.
Na szczescie jest wciaz dostepny w dm, wiec mozna go w kazdej chwili kupic.

Polecam ;)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 cale, tydzien temu zaczelam 2 (mam jeszcze 1 w zapasie)