Maybelline New York, Eye Studio, Master Precise Liquid Eyeliner [Master Drama] (Tusz do kresek w pisaku)

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Tusz do kresek w pisaku Maybelline Eye Studio, Master Precise Liquid Eyeliner Master Drama dla kobiet, które potrzebują ostrzejszej linii kreski. Precyzyjna aplikacja i wyrazisty kolor dzięki bogactwu pigmentów, zawartości nylonu oraz kremowej konsystencji. Idealną aplikację umożliwia bardzo cienka końcówka o grubości 0,4 mm. Efekt to dealnie zdefiniowane oko, widocznie podkreślone spojrzenie. Maybelline Eye Studio, Master Precise Liquid Eyeliner nie rozmazuje się, posiada 24 - godzinną trwałość.

w pisaku / flamastrze
o przedłużonej trwałości
Efekt
matowe

Nietrwały

Eyeliner ma ładne opakowanie i wygodny pisak. Nie jest on jednak precyzyjny i nie zawsze uda się nim wyrysować to co się chce. Czerń jest intensywna i matowa. Jednak dużym minusem produktu jest jego trwałość. Nie dość że długo schnie to już po kilku godzinach blednie. W takiej cenie lepiej już kupić eyeliner ze sztywnym pędzelkiem a nie flamastrem.

Całkiem fajny, ale po jakimś czasie traci intensywność

Eyeliner w pisaku to fajna opcja jeśli chodzi o precyzję. Bardzo wygodnie maluje się nim kreski. Kolor na początku jest bardzo intensywny, ale po jakimś czasie niestety traci ten efekt. Z daleko tego nie widać, ale z bliska można zauważyć, że po dłuższym czasie czerń traci intensywność. Eyeliner szybko wysycha i nie rozmazuje się co jest na plus. Forma pisaka jest moją ulubioną zarówno jak żelowa. Cena przystępna, ale trwałość koloru mogłaby się poprawić.

Moim zdaniem nie jest precyzyjny

Tego eyelinera nie nazwałabym tak jak jego producent ponieważ według mnie nie jest precyzyjny. Maluje dosyć grubo plus szybko się rozwarstwia i zaczyna pisać z przerwami albo wcale. Szybko poszedł do kosza bo nie mogłam go używać.

Idealny

Mój HIT! Polecam osobom, które mają problem z narysowaniem idealnej kreski. Ten eyeliner sam ją maluje.
Nie zacina się, koloryt i krycie jest bardzo dobre, poręczny, wszędzie się zmieści.
Jest idealny :)

Poprawny

Liner Maybelline Master Precise kupiłam zachęcona opinią znajomych z pracy i trochę się zawiodłam na jego jakości. Produkt jest zamknięty w wygodnym pisaku, dzięki któremu aplikacja jest prosta oraz szybką. Tusz posiada czarny kolor oraz matowe wykończenie. Jeżeli chodzi o ilość aplikowanego produktu - w moim odczuciu jest za mała. Do uzyskania ładnie napigmentowanej kreski, konieczna jest kilkukrotna aplikacja produktu. Liner po kilku godzinach nieznacznie się rozmazuje.

Fatalna trwałość

Na początku byłam nim zachwycona - łatwość precyzyjej aplikacji i brak rozmazywania podczas robienia kreski, ponieważ pisak zostawia "suchy" ślad. Do tego głęboka czerń i trwałość... ale tylko w przypadku kreski na połowie powieki. Gdy zrobiłam kreskę na całej powiece, zaczęła nieestetycznie się odbijać na górnej powiece ;/

Idealny na co dzień

Niezawodny, może nie idealnie precyzyjny, ale bardzo wygodny w użyciu.
Zastyga, ale niczym tusz na skórze. Końcówka jest trwała i łatwo się nią posługiwać. Nie przerywa, nie zostawia dziur, nie zastyga na skorupę i dozuje równą ilość produktu.

Bdb

Przeważnie kupowałam lunet w pisaku z Loreal i spisywał się super i muszę przyznać ze ten także jemu dorównuje. Kolor intensywny czarny, bardzo wydajny bo już go mam kilka miesięcy i chyba się nigdy nie skończy/a maluje się nim prawie codziennie. Świetnie rysuje kreskę na cieniach. W promocji można go kupic w naprawdę niskiej cenie około 10zl. Naprawdę polecam!

Porażka

Na pisak trafiłam przypadkiem, podczas promocji w Rosmannie. Mój dotychczasowy hit był niedostępny, więc postanowilam spróbować czegoś nowego. Bardzo szybko pożałowałam swojej decyzji. Używam eleinera do podkreślenia dolnej powieki oraz wykonania delikatnego cat eye na powiece górnej. Do pracy wykonuję jedynie delikatne kreski tuż przy linii rzęs, które dodają im optycznie objętości. W żadnym z wyżej wymienionych przypadków pisak nie sprawdził się. Tusz jakby nie dopływał do końcówki. Jedynym rozwiązaniem było dociskanie dalszej części pisaka dla uzyskania ciemnej, ale i niestety grubej (zdecydowanie za grubej) kreski. Odpuściłam zabawę z tym wynalazkiem po kilku dniach, zdecydowanie źle zainwestowane pieniądze.

Nie jest najgorszy

Dość precyzyjny, tuszu też starczyło na długo. Czerń też jak najbardziej ok. Za długo noszony po prostu się kruszy więc dobry na krótkie wyjścia.
Malowanie kresek łatwe, bezproblemowe.

Sprawdza się!

Eyeliner jest idealny do rysowania cienkich, precyzyjnych i bardzo starannych kresek, dzięki swojemu zakończeniu. Doskonale radzi sobie również z grubymi kreskami przy mocniejszym makijażu. Pomimo tego, że mam go już dłuższy czas nie zauważyłam, żeby wysychał. Jest bardzo trwały, kreski się nie rozmazują, a makijaż z jego użyciem wykonamy w błyskawicznym tempie.

Przyzwoity

Kupiłam go w zestawie z maskarą Lash Sensational. Jeżeli chodzi o eyeliner, nie mam zbyt dużej wprawy. Zazwyczaj szukam takich, które mają sztywny pędzelek. Dzięki temu lepiej i wygodniej robi mi się kreski na powiekach, przy tych miękkich zawsze gwarantuję sobie upaćkane oczy. Pisakami również nie pogardzę. Ten eyeliner dobrze się spisuje w swojej roli, mogę nim wygodnie zrobić cieniutkie czarne kreski lub też te nieco grubsze do większego podkreślenia makijażu. Jest dość trwały, ale bliskiego starcia z wodą czy łzami nie przeżyje (szczególnie przy tzw. "kocim oku", kiedy przy wewnętrznym kąciku oka praktycznie każdy eyeliner lubi się rozmazywać pod wpływem wody czy nawet lekkim przetarciu palcem). Używam już do dosyć długo i jeszcze mi nie wysechł - za to wielki plus!