KWC LogobyWIZAŻ logo

malaaa91
    3 lutego 2012 o 19:30
    5 / 5
    Dobra sprawa
    Kupiłam tą paletke głównie ze względu na moją słabość do kosmetyków Benefita... ;) Niestety ale nie potrafie przejść obok ich kosmetyków obojętnie. Do zakupu przekonała mnie też cena, za rozsądną kwote otrzymujemy kilka miniaturek, które mogą wprowadzić do naszego makijażu ożywienie i świeżość :) Co do samych kosmetyków, które są w zestawie: 1. Rozświetlacz girl meets pearl. Fajnie dodaje blasku zmęczonej cerze, odświeża makijaż. Jest to subtelny, delikatny rozświetlacz w odcieniu delikatnego złota. Połysk jest nienachlany, lekki. Nie ma mowy o tandetnym brokacie, jedynie maleńkie, lekko iskrzące drobinki. Fajnie wygląda zarówno zimą jak i latem, gdy cera jest przybrązowiona. Nakładam go na kości policzkowe, są podkreślone i uwydatnione. Makijaż nie wygląda płasko. Trwałość zadowalająca, od rana do wieczora wystarczy ewentualnie jedna poprawka i to też nie koniecznie. Zapach przepiękny- poziomkowy, dzięki temu używanie jest bardzo przyjemne :) Znałam ten kosmetyk już wcześniej, dzięki temu zestawowi mam miniaturke, którą moge zabrać w podróż nie bojąc się o nadbagaż :) 2. Zestaw poczwórnych cieni. Odcienie fajnie ze sobą współgrają, powieke można ładnie wycieniować. Oko jest fajnie podkreślone, kolorki perłowe, bez brokatu, jedynie z subtelnym połyskiem. PINK FANCY- delikatny, podkładowy cień w kolorze skóry z bardzo lekkimi drobinkami rozświetlającymi. Solo idelany na dzień. ICY LILAC- kolorku srebrnego, perłowy. POSH AMETHYST- ciemny fiolet wpadający w szarość, bardzo fajny odcień. Świetnie można nim wycieniować powieke. Perłowy połysk jest delikatny, nadaje subtelne rozświetlenie. PRECIOUS PEWTER- jest najmniej perłowy ze wszystkich czterech odcieni. Kolorek to typowy grafit ale odcień jest fajnie wyważony- nie za ciemny i nie za jasny. Mnie słóży do cieniowania i czasami do robienia kresek. Dodatkowo dołączony jest podwójny gąbkowy aplikator, całkiem wygodny. Ogromną zaletą tych ceini jest ich kolorystyka, która fajnie się uzupełnia. Są trwałe, nie sypią się i nie rozmazują po całej twarzy. 3. Róż/ rozświetlający puder do twarzy GLAMMING FACE POWDER. Wg mnie jest to raczej róż, ale co kto lubi :) Odceiń delikatny, opalona brzoskwinia do delikatnego podkreślenia kości policzkowych. Zawera rozśwetlająe drobinki, które dodatkowo modelują twarz. Odcień wmojej opini jest całkiem fajny, tym bardziej, że w mojej kosmetyczce zawsze brakowało takiego naturalnego różu. Raczej dla fanek naturalnego uwydatnienia policzków. Trwałość jak najbardziej na tak. Apliaktor dołączony do różu... porażka. Lepiej go odstawić, można sobie nim tylko zrobić krzywdę ;) 4. Błyszczyk LIP GLOSS w odcieniu Life on the a list. Kolrek jasny, troche brzoskwiniowy, troszke wpadający w kolor nude. Na ustach jest bardzo jasny, więc tylko dla bladych cer. Na lato na pewno go odstawie. Błyszczyk jest taki sobie, wygląda pięknie ale niestety jest nietrwały. Nadaje fajny efekt mokrych ust, nie zasycha w brzydki sposób jak niektóre błyszczyki, tu wielki plus. Odcień bardzo łądnie komponuje się z różem i cieniami z zestawu. 5. Miniaturka BAGgal lash. Znana mi już wcześniej, kiedyś kupowałam ją nagminnie :) Po drodze było jednak wiele lepszych tuszy. Mimo to tusz ten ładnie podkręca i wydłuża rzęsy. Zaletą jest też idealna separacja rzęs. Szczoteczka jest ogromna ale maluje się nią błyskawicznie i wygodnie. Wg mnie można nim wyczarować zarówno lekki naturalny look jak i mocniejsze podkreślenie rzęs. Do teatralnego makijażu jednak raczej się nie przyda, jest na to za słaby. Trwałość jest natomiast śwetna, od rana do wieczora nic nam się nie sypie i nie rozmazuje. Całościowo zestaw oceniam bardzo wysoko, na 4,5 gwiazdki. Jest jak przystało na Benefita zapawnie upakowany w całkiem wygodne pudełeczko z lusterkiem. Do zestawu dołączona jest lekcja, która pokazuje jak krok po kroku wykonać olśniewający makijaż. Osobiście jeszcze nie przetestowałam makijazu z lekcji. Sama dobieram poszczególne kolorki i eksperymentuje łącząc zestaw również z innymi kosmetykami. Polecam bo w dobrej cenie otzrymujemy kilka kosmetyków, które urozmaicą nasz makijaż. Po za tym jest to śwetna sprawa podczas podróży, wszystko w jednym miejscu i w dodatku z lusterkiem :))) Używam tego produktu od: 1,5 msc Ilość zużytych opakowań: w trakice pierwszego
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

2 osób uznało tą opinię za pomocną