Eveline, Art Scenic (Korektor w płynie 2 w 1 kryjąco - rozświetlający)

Eveline, Art Scenic (Korektor w płynie 2 w 1 kryjąco - rozświetlający)

Korektor w płynie Eveline Art Scenic 2 w 1 kryjąco - rozświetlający - preparat idealnie koryguje niedoskonałości, dając efekt nieskazitelnej i promiennej cery. Zapewnia ekstremalną trwałość i niezawodną odporność. Dzięki delikatnej konsystencji korektor precyzyjnie się rozprowadza, łącząc perfekcyjne krycie niedoskonałości z uczuciem lekkości i świeżości. Innowacyjna receptura z formułą Long Lasting Effect 24h gwarantuje perfekcyjny makijaż przez cały dzień. Innowacyjna receptura, oparta na naturalnych Bio komponentach: Mineralne naturalne pigmenty rozświetlające optycznie wygładzają zmarszczki i linie mimiczne, skutecznie maskują oznaki zmęczenia, nadając cerze nieskazitelny wygląd i młodzieńczy blask. Innowacyjna receptura Exclusive Bio Complex oparta jest na naturalnych wyselekcjonowanych składnikach i nie zawiera substancji zapachowych, często będących przyczyną alergii. Delikatna tekstura Korektora Art Scenic Eveline doskonale dostosowuje się do struktury skóry, sprawiając, że cera jest idealnie gładka i promienna, a makijaż wygląda perfekcyjnie i świeżo przez cały dzień.
Dostępny w 3 kolorach.

Mój hit.

Mam skórę szara i sucha, ten korektor to strzal w 10. Lubię naturalny look więc dla kobietek, które potrzebują większego krycia się nie sprawdzi. Ładnie rozjaśnia i rozświetla buzię kryjąc cienie pod oczami. Nie roluje się z kremami i innymi podkaladami. Jak dla mnie mój hit. Zdecydowanie polecam zwłaszcza na lato.

Dla mnie jak najbardziej ok!

Zużyłam niezliczoną ilość opakowań tego korektora. Był to chyba mój pierwszy korektor, z nim zaczynałam swoje przygody :) Chociaż jest łatwo dostępny, najczęściej kupuje go w Rossmannie. Starcza na dość długo, chociaż zazwyczaj korzystam z dwóch korektorów w tym samym czasie. Nie jest najbardziej kryjącym korektorem, nie obciąża okolic oczu. Mój odcień to 05-Nude.

Spoko

Przed urodzinami skończył mi się korektor, szybko jechałam do rosmanna byle szybko kupić. Za taka cenę korektor jest spoko, dobrze się go nakłada i fajnie kryje. Utrzymuje się przez wystarczający czas, nie sprawia efektu maski.

Pozytywne zaskoczenie

Nie spodziewałam się niczego nadzwyczajnego po tym korektorze, ale za namową koleżanki go kupiłam. I nie żałuję. Jest niedrogi, łatwo się nakłada i dobrze rozprowadza. Zależało mi najbardziej na przykryciu niedoskonałości. Świetnie je zamaskował i wtopił się w cerę stając się prawie niewidoczny. Takiego naturalnego efektu oczekiwałam. Nieskazitelna i promienna cera oraz mlodszy wygląd to jego największe zalety. Sprawdził się też pod oczami, kryje doskonale, nie uczula, rozświetla i wygładza. Ważne, że nie podkreśla zmarszczek i nie "wchodzi" w nie.

Rozświetlający - tak, kryjący - nie.

Korektor kupiłam podczas jednej z promocji w Rossmannie, zachęcona pozytywnymi opiniami. Na wstępie zaznaczę, że moje doświadczenie z korektorami nie jest zbyt duże. Przez długi czas w ogóle ich nie używałam. Nawet teraz wykorzystuję je w makijażu dość nieregularnie. Przypadł mi do gustu korektor z Lovely i to jego - jeśli już - głównie używam. Ostatnio wpadło mi do toaletki kilka nowości, więc może poszerzę swoje horyzonty :D. Korektor Eveline jest ze mną kilka miesięcy, ale jak wspomniałam wyżej - używałam go nieregularnie. Należy zużyć go w ciągu 6 miesięcy od otwarcia, u mnie ten czas dobiega końca, więc myślę, że to najwyższy czas na podzielenie się recenzją.

Korektor jest wyposażony w wąski, precyzyjny aplikator, lekko zwężony na końcu. Pracuje się nim bardzo dobrze, nie robi smug. Konsystencja korektora nie jest zbyt gęsta, ale też nielejąca. Dobrze się go nakłada. Zapach jest niezbyt przyjemny, trochę kojarzy mi się z zapachem jakiejś farby czy emulsji, ale na szczęście nie jest tak intensywny, da się go znieść. Wybrałam odcień 04 Light, natomiast są dostępne jeszcze trzy inne. W mojej ocenie nie jest to zbyt szeroka gama kolorystyczna.

Według producenta korektor jest kryjąco-rozświetlający, natomiast ja uważam, że stopień krycia nie jest nawet średni... Co prawda dla mnie nie jest to kłopotliwe, ponieważ nie zmagam się z większymi problemami skóry pod oczami, typu cienie czy opuchnięcie. Ale skoro producent określił korektor jako kryjąco- rozświetlający, to mam prawo oczekiwać, że będzie i kryjący, i rozświetlający. Gdyby był bardziej kryjący, mogłabym nakładać go na niedoskonałości. Zrobiłam to kilka razy, ale efekt był taki, jakbym żadnego korektora nie nałożyła... Jeśli natomiast chodzi o rozświetlenie to faktycznie produkt taki jest. I muszę przyznać, że bardzo mi się ten efekt podoba. To jest takie delikatne, naturalne glow, nie świecimy jak choinka.

Korektor ładnie wygląda na skórze, nie wchodzi w załamania, nie waży się, nie roluje, nie przesusza skóry, nie wygląda "ciężko" pod oczami. Dobrze współpracuje z pudrami. Jest trwały - nawet przez cały dzień wygląda nienagannie. W tej kwestii absolutnie nic nie mogę mu zarzucić, zwłaszcza, że jego cena nie jest wygórowana. Baaa, powiedziałabym, że jest niska, tym bardziej, że korektor często można znaleźć w promocji i wówczas cena nie przekracza 10 złotych.

Podsumowując, korektor bardzo ładnie wygląda na skórze i jest niesamowicie trwały. Ze względu na mały stopień krycia polecam go osobom, które nie zmagają się z większymi problemami pod oczami. Czy ja kupię ponownie? Raczej nie, chciałabym przetestować coś nowego, bo w kwestii korektorów mam spore zaległości :D.

Niedrogi i dość dobry

Korektor jest naprawdę niedrogi. Kupiłam go za około 13 zł. Kolor jest dość jasny, idealnie odpowiada odcieniowi podkładu Bourjois Healthy Mix 51. Jest to ładny beż z żółtymi tonami. Na zdjęciu zestawienie Healthy Mixa 52, którego używam aktualnie oraz korektora od Eveline w odcieniu nr 1. Od razu widać, że podkład nr 52 jest o ton ciemniejszy od tego korektora. Jednak pod oczy jest super, bo niweluje cienie i rozświetla spojrzenie. Niweluje, ale nie kryje zupełnie. Trzeba użyć również delikatnego pudru, aby korektor jakoś się trzymał. Po 3-4 godzinach już go nie ma - zwyczajnie znika. Wytrzymuje kilka godzin dłużej nałożony na bazę pod makijaż (pod oczy nakładam tylko bazę nawilżającą!). Wtedy wytrzymuje około 6 godzin. Myślę, że za taką cenę warto! Nie jest to korektor na mur beton i taki, którego użyłabym na wielkie wyjście. Żadne tam "art", ani tym bardziej "scenic. Taki raczej "everyday", ale nie "all day". O takim efekcie warto zapomnieć. Ale za kwotę paru złotych warto wrzucić go do koszyka podczas zakupów.

Lekki korektor pod oczy

Zużyłam kilka opakowań korektora z Eveline. Bardzo lekka formuła, ładnie rozświetla okolicę pod oczami. Lekkie krycie. Nie sprawdzi się u osób z dużymi zasinieniami. Produkt dobrze łączy się z innymi kosmetykami. Poręczne opakowanie, korzystna cena, to dodatkowe atuty produktu.

NAJLEPSZY korektor pod oczy

Zużyłam już ponad 4 opakowania tego korektora, a 2 kolejne mam w domu. Po przetestowaniu wielu korektorów i tańszych i droższych znalazłam tego jedynego. Najbardziej lubię go za jego lekką konsystencję, która idelanie sprawdza się właśnie pod oczy. Jest rozświetlający i nadaje taki zdrowy wygląd skórze. Oprócz tego ma bardzo dobre krycie , więc nakładam go również na niedoskonałości i po przypudrowaniu długo wytrzymuje na mojej tłustej cerze. Do tego cena... zawsze kupuje go na jakiejś promocji ( za 8-10 zł) i zaopatruje się w 2 sztuki mojego ulubieńca.

Silnie zbiera się w załamaniach

Korektor ma nawilżającą formułę, więc nadaje się raczej do okolic pod oczami. Daje mocno rozświetlający efekt, przez co w widoczny sposób rozjaśnia. Całkiem dobrze kryje, ale masakrycznie zbiera się w załamaniach. Nie byłam w stanie ujarzmić go żadnym pudrem.

Dla mnie bomba

To korektor, który naprawdę daje efekt rozświetlenia. Nie wiem jak to się dzieje, że przykrywa niedoskonałości, a zarazem daje efekt pięknego, świeżego i lekkiego rozświetlenia. Można przy jego użyciu stworzyć naprawdę wyjątkowy makijaż
Promienny, jasny, ciepły, rześki. Pełen blasku i wdzięku. Sam produkt także ma lekką formułę przez co nie tworzy się. Efekt maski lub prześwietlonej twarzy
Jestem bardzo zadolowona i naprawdę polecam.

Lekki, nie wysuszający, świetny pod oczy

Bardzo chciałabym podać na początku mojej recenzji numer odcienia, ale niestety za pisanie opinii zabrałam się dopiero pod koniec opakowania, gdy napisy całkiem się starły, a numeru sobie wcześniej nie zapisałam :/ W każdym razie - udało mi się z dostępnych odcieni wybrać idealny, jasny, o lekko żółtawym zabarwieniu. Ze względu na kolor świetnie sprawdzał mi się pod oczami, dzięki tej ciepłej tonacji lepiej kamuflując cienie.

Zaznaczyć muszę, że korektora używam zwykle tylko pod oczami i do rozjaśniania stref typu skrzydełka nosa etc. Nie stosuję na wypryski, bo tych nie miewam, więc nie ocenię go pod tym kątem.

Korektor ma lekką konsystencję, co nie oznacza, że jest wodnisty czy rzadki - ale to, że nie jest ciężki, tępy, świetnie się rozprowadza i nie obciąża delikatnej skóry pod oczami. Bardzo lekko się blenduje, stapia ze skórą, nie zostawia ciężkiego czy suchego efektu. Naprawdę przyjemnie mi się go używało.

Krycie - to nie jest korektor z tych najmocniej kryjących, określiłabym, go jako średnio kryjący, co oznacza że sprawdzi się u większości osób. Dawniej wybierałam mocniej kryjąc korektory, ale odeszłam od nich na rzecz tych o mniejszym kryciu, dlatego że mocno kryjące zwykle wyglądały sucho w okolicy pod oczami, gdzie mam bardzo suchą skórę. W efekcie cała ta okolica wyglądała starzej. Teraz zdecydowanie stawiam na takie jak ten z Eveline właśnie - jego krycie jest dobre, kryje cienie na takim poziomie, z jakiego jestem zadowolona, a zarazem nie przesusza strefy pod okiem i po prostu ładnie tam wygląda.
Dobrze się stopniuje, jeśli potrzebujemy większego krycia, można go dołożyć i formuła bezproblemowo się temu poddaje.

Efekt rozświetlenia - myślę że coś w tym jest, obszar pod oczami wydawał mi się przy nim zawsze rozjaśniony, zdrowiej wyglądający. To pewnie też kwestia dobranego odcienia, ale najwyraźniej efekt optycznego rozświetlenia też działa (trzeba zaznaczyć, że nie ma tu żadnych widocznych drobinek, jeśli ktoś się tego obawia).

Jest delikatny dla skóry, nigdy nie wywołał u mnie żadnych podrażnień czy uczuleń.

Trwałość - oceniam na plus, nie zaobserwowałam nigdy ścierania się w ciągu dnia, zmiany koloru etc. Dobrze utrzymuje się pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki mimiczne, co jest jego niewątpliwą zaletą.

Opakowanie jest małe i zgrabne, wąskie, klasyczna wersja z aplikatorem. Jedyne, co mi się nie podobało, to wielkość aplikatora właśnie - jest mały i wąski, a ja przyzwyczaiłam się do dużych aplikatorów na wzór Tarte Shape Tape, czy L'Oreal Infallible More Than Concealer. Tymi dużymi dużo sprawniej nakłada się produkt. Ten z Eveline wydawał mi się też dość twardy, przez co czasem miejscowo podczas nakładania "zdrapywał" produkt zamiast go dokładać.

Cena - według mnie ok, w tej cenie jest to moim zdaniem jedna z najlepszych drogeryjnych opcji o tym poziomie krycia.

Bardzo polubiłam ten korektor i na pewno będę do niego wracać, jeśli szukacie czegoś odpowiedniego pod oczy, to warto wziąć go pod uwagę. Polecam!

Ten korektor to mój osobisty hit

Ten korektor to mój osobisty hit. W ostatnim czasie poszukiwałam korektora na lato, by móc używać go zamiast podkładu w ciepłe dni. Mam dość widoczne cienie pod oczami z widocznymi fioletowymi żyłkami. Wybrałam kolor Nude. Zazwyczaj kupowałam jaśniejsze korektory niż moja skóra, ale to nie rozwiązywało problemu i jeszcze bardziej uzyskiwałam podbicie moich podkrążonych oczu, dlatego postawiłam na coś ciemniejszego. Korektor pięknie rozświetla okolice oczu i ujednolica kolor skóry. Nie jest to mocno kryjący korektor i nie zapewni mocnego wyrównania koloru, ale daje delikatny efekt. Skóra po nim wydaje się zdrowa, piękna, świetlista. Przy dużych cieniach sobie nie poradzi, ale jeśli zależy nam na naturalnym efekcie, to ten produkt daje radę. Nie zbiera się w załamaniach, potrafi utrzymać się na skórze mieszanej, na czole,nawet bez przypudrowania, w cieplejsze dni jednak warto utrwalić go pudrem. Co ważne, nie wysusza okolic oczu i nie daje efektu maski. Jest dobry przy makijażach typu make up no make up.