Neutrogena, Formuła Norweska, Fast Absorbing Hand Cream (Szybko wchłaniający się krem do rąk o lekkiej konsystencji)

Średnia ocena: 3.64/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.61/5

zobacz więcej ofertzwiń

Natychmiast nawilża skórę dłoni, sprawiając, że odzyskuje ona miękkość i elastyczność. Krem ma lekką, nietłustą konsystencję, dzięki czemu szybko się wchłania przynosząc natychmiastowe uczucie komfortu. Odpowiedni do codziennego stosowania. Natychmiast się wchłania. O lekkiej, nietłustej konsystencji. Testowany dermatologicznie.

nawilżające, wygładzające
zapachowa
w tubce, z pompką
lekkie
sucha
kremy do rąk

Świetny

Oczywiście krem nie zawiódł moich oczekiwań. Ma bardzo delikatny i przyjemny zapach i cudowną, lekką konsystencję. Zaledwie odrobina kremu jest w stanie nawilżyć całe dłonie. Szybko się wchłania, a ręce są po nim miękkie i miłe w dotyku. Bardzo polecam!

Zostaje ze mną :)

Krem ma fajną,lekką konsystencję, szybko się wchłania i nie zostawia tłustej,lepkiej warstwy na skórze. Koi przesuszoną skórę dłoni i ma delikatny nienachalny zapach.Jest mega wydajny.Aktualnie mój numer 1.

Najlepszy, jakiego używałam!

Krem ma bardzo wygodne i poręczne opakowanie, idealne do torebki. Ma dość gęstą konsystencję, ale jednocześnie łatwo się rozprowadza. Szybciutko się wchłania, nie pozostawia na skórze śliskiej warstwy. Od razu po użyciu tego kremu można wrócić do codziennych obowiązków.
Krem bardzo dobrze nawilża skórę. Przy dłuższym używaniu pozbyłam się całkowicie suchych skórek.
Ma też neutralny zapach, który nikomu nie będzie przeszkadzał.

Cudowny!

Po pierwsze prześlicznie, przyjemnie i bardzo łagodnie pachnie. Po drugie jego treść jest na prawdę lekka, świetnie się rozsmarowuje na skórze. Po trzecie szybko się wchłania, nie zostawia po sobie tłustego filtru. Kremu użyłam po południu i przed snem a moje dłonie do tej pory fajnie świecą, są delikatne a skóra gładka. Nie spodziewałam się, że ten kosmetyk tak bardzo przypadnie mi do gustu. Chętnie sprawdziłabym inne ich kosmetyki bo krem jest na 6 .
Na dodatek tubka jest poręczna, łatwo się z niej korzysta a zamknięcie dość mocne .
Polecam serdecznie

Świetnie nawilżający krem

Krem znajduje się w wygodnym opakowaniu.
Zapach - pachnie jak taki typowy, zwykły krem/balsam. Brakowało mi w nim jakiegoś zapachu, np kokosu.
Jest on delikatny, wygodnie się rozsmarowuje, niestety nie wchłania się aż tak szybko :( po posmarowaniu na rękach pozostaje tłusta warstwa. Z jednej strony to też plus - daje to uczucie lepszego nawilżenia, skóra jest miękka, elastyczna. Po kilku minutach gdy już się wchłonie ręce są naprawdę dobrze nawilżone. Idealny do damskiej torebki :)

Rewelacyjny cud

Polecam krem Neutrogeny, jest to bardzo wydajny i praktyczny krem, o ładnym zapachu. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy na dłoniach. Ma ładne opakowanie dzięki czemu przykuje uwagę. Zauważyłam już po kilku aplikachach, że skóra moich dłoni jest gladsza A także suchość i podrażnienia zniknęły.
Polecam :)

Świetny

Krem jest idealny. Bardzo szybko się wchłania, nie ma mocnego zapachu. Dłonie są dobrze nawilżone, skóra miękka.Zdecydowanie poleca, zwłaszcza jeśli ktoś boryka się z naprawdę suchą skórą dłoni.

bardzo dobry

Krem otrzymałam do przetestowania z klubu recenzentki. Bardzo się ucieszyłam, bo zużywam dużo kremów do rąk i zwyczajnie przydał mi się kolejny i mam tutaj także porównanie do innych produktów z tej kategorii. Krem od neutrogeny wypada w tym teście bardzo dobrze. Posiada wygodne, poręczne opakowanie z estetyczną szatą graficzną. Ma fajną, treściwą konsystencję, która dobrze się rozprowadza i w miarę szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy, co jest dużym plusem. Moja skóra po użyciu tego kremu była długotrwale nawilżona i przyjemnie ukojona. Produkt jest wydajny i zdecydowanie spełnia obietnice producenta. Godny polecenia!

niezawodny produkt

Krem doskonale spełnia swoje funkcje.Odpowiada mi jego zapach, nie jest drażniący. Szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy, czego nie lubię. Skóra po użyciu jest miękka i gładka.

Liczyłam na więcej

Idealne pierwsze wrażenie, fajne opakowanie, świetna konsystencja, po nałożeniu skóra staje się delikatna, miękka i elastyczna. Cud, miód i orzeszki ale tylko przez chwilę. Po 30 minutach skóra dłoni wraca do stanu pierwotnego, i niestety większego efektu, różniącego go od innych kremów nie widzę. Skóra dłoni co prawda jest trochę jaśniejsza, trochę bardziej elastyczna ale efektu wow nie doświadczyłam.

Zimowy przyjaciel

Neutrogena to doskonały zimowy przyjaciel! Doskonale radzi sobie z problemem przesuszonej i pękające skóry, z którym inne kremy sobie nie poradziły. Dzięki temu, że szybko się wchłania nie odczuwam dyskomfortu wilgotnej skóry w zimnym pomieszczeniu. Zapach odpowiada mi bo jest neutralny i nie dominuje.

Rewelacja

Krem idealny. Szybko się wchłania i natychmiast przynosi ukojenie suchej skórze. Po zastosowaniu pozostawia długie uczucie nawilżenia. Lekka konsystencja, przyjemny zapach i poręczne opakowanie to dodatkowe plusy. Zdecydowanie polecan.