Eveline, Hydra Expert, Ekstremalnie nawilżający płyn micelarny

Eveline, Hydra Expert, Ekstremalnie nawilżający płyn micelarny

Sprawdź ceny produktu

Oczyszczanie i demakijaż oczu, twarzy i szyi. Doskonale zastępuje mleczko i tonik. Płyn micelarny, dzięki lekkiej formule bogatej w składniki nawilżające i łagodzące, daje uczucie natychmiastowego ukojenia skóry.
Aktywne składniki:
- micele - skutecznie usuwają zanieczyszczenia i makijaż (nawet wodoodporny) z powierzchni skóry,
- kwas hialuronowy - silnie nawilża, nadaje skórze miękkość, elastyczność i jedwabistą gładkość,
- algi laminaria - zawierają sole mineralne wzmacniające strukturę szkieletu skóry, czyniąc ją sprężystą i jędrną,
- kompleks witamin A+E+F - głęboko odżywia i regeneruje skórę, zapewniając jej elastyczność,
- d - pantenol - wpływa na prawidłowy proces regeneracji komórek skóry; działa łagodząco i przeciwzapalnie,
- ekstrakt z orchidei - jest naturalnym źródłem energii dla komórek skóry, zapewnia witalność, jędrność i blask.

Eveline płyn micelarny - nie nawilża

Zalety:
- ma dużą skuteczność w usuwaniu nawet wodoodpornego makijażu
- ma wygodne opakowanie
- delikatnie wygładza skórę
- zwęża pory, sprawia że są mniej widoczne

Wady:
- niestety mnei podrażnia i wysusza bardzo mocno, nie spełnia obietnicy producenta o ekstremalnym nawilżeniu skóry u mnie skóra jest bardzo przesuszona i szczypie - produkt dobrze usuwa makijaż ale jest za mocny

średniak

Miałam go jakiś czas, nie zagościł jednak u mnie za długo.
Bardzo słabo oczyszcza twarz, Z ciężkim makijażem sobie po prostu nie radzi.
+ jest wydajny
+ niedrogi

Porażka!

Jeden z najgorszych jakie stosowałam, zaraz obok ziaji zwykłej. Trzeba się tyle natrzeć żeby zmyć nim makijaż... masakra jakaś. Niewydajny bardzo... Nie polecam, zdecydowanie odradzam, szkoda się denerwować...;/

Bubel

Produkt jak dla mnie jest niewydajny, nie każdy makijaż zmywa, nie nawilża ( co obiecuje producent ) za tą cenę dwufazowa ziaja jest o wiele wiele lepsza.

Plusy:
-zmywa makijaż ale lekki

Minusy:
-wydajność
-nie każdy makijaż zmywa
-nie nawilża

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Nie powalił mnie na kolana

PLUSY:
- cena
- dostępność
- jest hipoalergiczny, więc nie uczula i nie podrażnia
- łagodzi

MINUSY:
- wydajność
- nie zauważyłam nawilżenia
- nie każdy makijaż jest w stanie zmyć ; czasami po prostu rozmazuje go po twarzy ; na pewno nie zmyje makijażu wodooodpornego

najgorszy jakiego używałam

Miniaturkę płynu dostałam w zestawie. Produkt kompletnie nie spełnia swojej roli. Trzeba trzeć, trzeć i jeszcze raz trzeć żeby zmyć chociaż odrobinę tuszu to rzęs. Po czym przy myciu twarzy żelem dookoła oczu robiła się panda ... Nie polecam.

Używam tego produktu od: chyba od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania 100ml

Absolutnie nie

Nie zmywa niczego. Podrażnia, muszę mocno trzeć oczy, żeby usunąć kosmetyki. W dodatku jest taki jakby "suchy". Nie miałam czasu iść do biedronki po swój ulubiony płyn i wzięłam ten, ze względu na cenę. Nigdy więcej.

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

A ja go lubię!

Ten micel zawsze kupuję w wersji 100ml, jest doskonała bo zajmuje mało miejsca, do tego łatwo ją zabrać w podróż, zmieści się do każdej kosmetyczki.

Micel świetnie zmywa makijaż twarzy i oczu, nie ma problemu ze zmyciem tuszu (nie używam wodoodpornych, ale podejrzewam, że i te by świetnie rozpuścił), nie wymaga pocierania, nie ma też mowy o podrażnieniach, szczypaniu. Rano nie budzę się z ciemnymi obwódkami wokół oczu.

Usuwa zanieczyszczenia, odświeża, koi skórę. Równocześnie pozostawia ją miękką, przyjemną w dotyku. Sprawia, że skóra wprost „oddycha”. Jest bardzo dobry dla skóry wrażliwej, to produkt, który z powodzeniem dopełnia resztę kosmetyków nawilżających – zupełnie jak tonik. Z powodzeniem może być stosowany jako pierwszy krok pielęgnacji rano. Dla skóry jest bardzo delikatny, nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienienia. Dzięki niemu skóra jest idealnie czysta, zadbana, odświeżona. Micel zachowuje się jak woda – nie pozostawia lepkiej czy tłustej powłoczki. Pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Oczywiście nie jest to nawilżenie porównywalne do tego, jakie daje nam krem, ale jak na micel jest naprawdę na wysokim poziomie.

Opakowanie wygodne, poręczne, dozuje idealną ilość kosmetyku. Pomimo niewielkiej ilości produkt jest bardzo wydajny.

Minusem jest trudna dostępność płynu micelarnego, szczególnie w mniejszej pojemności.
Cena jest bardzo korzystna.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo kiepski

Kupiłam ten płyn do demakijażu na jednej z drogeryjnych promocji. Nie wiązałam z nich jakichś zachwytów. Chciałam aby po prostu spełniał swoje zadanie.
I co sie okazało ?
Ten płyn to kompletna klapa, totalnie nie radzi sobie ze zmyciem zwykłego tuszu do rzęs, zawsze pozostaje po nim pandzie oko i trzeba poprawiać czymś. Do tego podrażnia. Nie zauważyłam w nim żadnych pozytywów. Bardzo mnie rozczarował bo tak kiepskiego produktu do demakijażu jeszcze nie miałam..

bardzo słaby

Płyn nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie zmywa makijażu. Zwykle płynem micelarnym zmywam przede wszystkim tusz do rzęs, resztę twarzy domywam jeszcze żelem. Tu musiałam domyć również okolice oczu, czego nie lubię, bo muszę bardzo uważać na szczypanie. Jednak nie mogłam iść spać z taką pandą... Płyn Eveline rozmazywał tusz wokół oczu, bardzo przy tym utrudniając jego późniejsze usunięcie.Co najlepsze, nie używam tuszu wodoodpornego, a zwykłego, który na dodatek osypuje się z rzęs i pod koniec dnia nie ma go już zbyt dużo na rzęsach. Dla mnie to dyskwalifikacja niezależnie od plusów. Fakt, że nie podrażnia, ale to akurat nie tyle "zaleta", co raczej minimum, które musi płyn mic. spełnić.

Jak dla mnie - nietrafiony zakup.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opak. 200 ml

Niezbyt dobry

Zaczne od minusów bo one bardzo rażą mnie w oczy:
- NIE ZMYWA makijażu, nie usunie dokładnie nawet resztek(tusze i eyelinery zmywa fatalnie)
-mało wydajny i dobrze, bo chciałam go jaknajszybciej skończyć
- nie nawilża

Plusy:
+ delikatny zapach
+ nie ściąga, nie wysusza
+fajne opakowanie

W końcu coś porządnego do demakijażu

Nigdy nie byłam przekonana do płynów micelarnych, jednak któregoś dnia z samej ciekawości kupiłam właśnie ten w promocji.
Byłam zaskoczona jak szybko i dokładnie usuwa cały makijaż a poza tym matuje skórę. Używam rano i wieczorem. Codziennie.
Uzależniłam się od niego ;)

Ilość zużytych opakowań: 2x200ml