Dove, Nutritive Solution, Nourishing Oil Care Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych (nowa wersja))

Szampon do włosów suchych i puszących się Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care został stworzony, aby umożliwić natychmiastowe wygładzenie puszących się, niesfornych włosów, a także zapewnić stopniowe, dogłębne odżywienie tak, aby z każdym myciem włosy wyglądały bardziej zdrowo. Ten odżywczy szampon z olejkami Weightless Nutri-Oils delikatnie oczyszcza włosy, sprawia, że są gładsze w dotyku a także głęboko odżywia je od wewnątrz. Włosy są miękkie i łatwo się układają już od pierwszego mycia, a następnie stają się zdrowsze przy ciągłym stosowaniu. Ponadto formuła niezawierająca tłuszczu nie obciąża włosów.

Po prostu nanieś go na wilgotne włosy, spień i spłucz.
*Aby uzyskać lepsze efekty stosuj z odżywką do włosów suchych i puszących się Dove Nutritive Solutions Nourishing Oil Care.

regenerujące, nawilżające
do włosów suchych i zniszczonych
bez parabenów

Zawsze do niego wracam

Od dłuższego czasu poszukuję czegoś do moich puszących się, lekko kręconych włosów i takim sposobem trafiłam na szampon od Dove.

Opakowanie jest poręczne, z szatą graficzną typową dla tej marki, a pojemność spora, dzięki czemu szampon jest wydajny. Polubiłam go od pierwszego użycia - ma fajną, gęstą konsystencję, która nie przecieka pomiędzy palcami, dobrze się pieni i już podczas mycia włosy stają się bardziej miękkie i gładkie w dotyku.

Zgodnie z opisem na opakowaniu nieco ujarzmia moje włosy, hamuje ich puszenie i w dodatku sprawia, że są lśniące, choć mam wrażenie, że na początku stosowania efekt był lepszy, a obecnie włosy chyba przyzwyczaiły się do tego szamponu. Co jakiś czas zatem robię przerwę w stosowaniu i sięgam po inne produkty, ale do tego zawsze chętnie wracam.

Pięknie pachnie

Szampon Dove kupiłam na promocji w drogerii, ma mała buteleczkę, zamykana na zatrzask.
Szampon po nałożeniu bardzo mocno się pieni, a do tego przeeepieknie pachnie. Szampon ma gęsta konsystencje

Włosy po użyciu są nawilżone i uniesione u nasady. Mam wrażenie, że lekko się puszą, ale po zastosowaniu odżywki, można łatwo ten efekt ujarzmić. Generalnie, szampon bardzo fajny, miałam już kilka opakowań, i zawsze zima chętnie do niego wracam, ze względu na jego piękny zapach.

Zmiękcza, nawilża, a nie przetłuszcza

Szampon kupiony z ciekawości do mycia jedynie długości włosów (aby je nawilżyć), ale okazało się, że na skórę głowy też działa OK. Sprawdził się zaskakująco dobrze, chociaż sądziłam, że ze względu na obietnice "oil care" będzie okropnie obciążał i wzmagał przetłuszczanie. Zaskoczenie. Nie przetłuszcza włosów, nie strączkuje, nadaje im miękkości. Bez względu na to jakiej odżywki się użyje, włosy super się rozczesują, są miękkie i gładkie, faktycznie mniej się puszą.
Zużyłam chyba ze 3 butelki, ale ponieważ lubię eksperymenty, na razie pożegnałam Dove i wypróbowuję inne produkty.

Mam zdrowsze włosy, pielęgnuje i nawilża.

Moje włosy stały się mniej zniszczone. Po kilku użyciach zauważyłam nawilżenie włosów, są miękkie, nawilżone, odżywione. Szampon pięknie pachnie, mam zdrowsze włosy, pielęgnuje i nawilża włosy, nie wysusza .

Doskonały

Ta linia nadała moim włosom naturalny połysk i powiew świeżości, bardzo mi się podobało.
Zacząłem widzieć zmianę blasku, przyjemniejszą teksturę moich włosów, nie wyglądały już na suche.

Bardzo dobry szampon

Testowałam już wiele szamponów do mich zniszczonych włosów z różnymi skutkami. Jedne dawały jakieś efekty, inne żadnych.
Szampon Dove wrzuciłam do koszyka podczas zakupów w Rossmann.
już po pierwszym użyciu zauważyłam nawilżenie włosów. Z łatwością dało je się rozczesać przestały się puszyć i elektryzować.
Po regularnym stosowaniu zauważyłam poprawę w ich wyglądzie, stały się miękkie, nawilżone, odżywione, łatwo poddawały się stylizacji.

Piękny zapach i działanie.

Szampon pięknie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach.
Wystarczy odrobina na moje średniej długości włosy i już są całe w pianie. Wygładza, nie obciąża, sprawia, że włosy są lejące i lekkie.
Wyglądają na zdrowsze, a ja mam poczucie pięknych i zadbanych włosów.

Delikatny

Naprawdę pielęgnuje i nawilża włosy. Nie wysusza ale nie jest też tak, że zbytnio natłuszcza. Według mnie jest, w sam raz. Lubię zapachy dove, więc tym bardziej to przyjemność myć nim włosy. W duecie z odżywką spisuje się najlepiej

przetłuszcza włosy

Moje włosy są zniszczone i farbowane.
Po pierwszych zastosowaniach byłam bardzo zadowolona z efektów.
Włosy były miękkie, odżywione, mniej się łamały.
Niestety po regularnym stosowaniu zauważyłam że włosy bardzo szybko się przetłuszczały.
Osobiście preferuję stosować ten szampon raz w tygodniu, naprzemiennie z innymi produktami które nie obciążają włosów.
Szampon jest wydajny, bardzo dobrze się pieni przy użyciu niewielkiej ilości produktu.

Jestem fanką kosmetyków Dove

Bardzo fajny szampon mam włosy rozjaśniane, suche, łamliwe i poprostu zniszczone. Szampon nawilża je stają się miękkie lśniące i przestają się w końcu elektryzować. Do tego ten śliczny zapach który pozostaje na długo po umyciu. Włosy bardzo fajnie się rozczesują, są lśniące i sprawiają wrażenie zdrowych mocnych. Jestem na tak dodatkowo można kupić go w wielu drogeriach i sklepach. Polecam

Nie dla mnie

Dove, Nutritive Solution, Nourishing Oil Care Shampoo . Szampon do włosów suchych i zniszczonych to jego nowa wersja. Włosy faktycznie są mocno nawilżone i nie puszą się tak mocno. Jednak mi osobiście nie przypadł do gustu zapach, który po myciu długo zostaje na włosach.

Bardzo dobry szampon

Szampon w miarę wygodnym opakowaniu o bardzo przyjemnym zapachu. Konsystencja jest kremowa ale nie lejąca się przez ręce. Świetnie się rozprowadza oraz dobrze się pieni. Nie plącze włosów podczas mycia. Szampon dobrze się spłukuje. Po zastosowaniu włosy zdecydowanie miękkie oraz nawilżone. Zauważyłam, również że mniej się puszą. Produkt wydajny . Nie obciąża włosów.