Kozłowski, Pędzel do eyelinera EB 504

Kozłowski, Pędzel do eyelinera EB 504

Bardzo delikatny i precyzyjny, czyste włosie kuny (włosie naturalne najwyższej jakości) umożliwia dokładne narysowanie kreski.

Wykonanie
naturalne włosie
pędzle
do eyelinera

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Trwałość i precyzja

Używałam rozmiarów 1 i 0. Oba pędzle oceniam bardzo wysoko - najlepsze pędzle do eyelinera, z którymi kiedykolwiek pracowałam, a ozdabiam powieki kreskami od ponad dziesięciu lat.

MEGA PRECYZYJNY

Kupiłam 2 sztuki, są boskie.
Mega cienkie, mega precyzyjne.

Największą zaletą jest cena, bardzo taniutki pędzel.

Polecam każdemu, zdecydowanie warto.
Posiadam już 7 lat i bardzo często używam, nie stracił swojego kształtu.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Wolę inne do eyelinera

Mam pędzel w rozmiarze 1.

PLUSY:
- brak

MINUSY:
- włosie szybko się rozczapierza
- włosie jest zbyt miękkie, giętkie ; bardzo trudno narysować tym pędzelkiem równą, ładną, precyzyjną kreskę na górnej powiece

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Słaby produkt...

Pędzel niestety okazał się bublem. Mam tutaj na myśli pędzel numer EB 504 (1). Pędzel całkiem dobrze się sprawował podczas użytkowania, ale po kilkunastu myciach się rozwarstwił i teraz zrobienie nim kreski jest praktycznie niemożliwe. W zasadzie mogę powiedzieć, że służył mi zaledwie półtora miesiąca i padł...

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

To jakaś pomyłka, a nie pędzel!

Pędzel EB 504 to mój pierwszy (i raczej ostatni) pędzel marki Kozłowski. W życiu nie miałam gorszego pędzelka - w zasadzie to nie wiem, co mam z nim począć. Do niczego się nie nadaje.

Nie jestem zapaloną fanką kresek eyelinerem, ale oczywiście robię sobie i takie makijaże, w których kreska się pojawia. Pędzel do rysowania kresek trzeba więc mieć - wiadomo. Czaiłam się na pędzel Zoeva, niestety w danym momencie nie było go w drogerii, w której robiłam zakupy. Poszperałam, obadałam Internety i stwierdziłam, że ten Kozłowski to na pewno będzie fajny - cienki, zgrabny, tani no i jeszcze kuna. Kunę warto mieć. Niestety, pędzelek nie nadaje się do żadnych makijażowych czynności. Jego największe wady to długi trzonek, rozcapierzone włosie i szybkie niszczenie w trakcie kąpieli.

MINUSY:
- długi trzonek, który jest strasznie nieporęczny. Nie wiem jak zwinnym trzeba być, żeby stanąć wystarczająco blisko lustra, w celu namalowania kreski i jednocześnie nie walić trzonkiem pędzla w lustro;
- bardzo dziwne włosie, które do rysowania kresek eyelinerem jest za mało zbite, zbyt giętkie;
- włosie w trakcie mycia strasznie się rozcapierza, pędzelek wygląda fatalnie z tymi sterczącymi na bok włoskami, które uniemożliwiają zrobienie kreski linerem w żelu.

PLUSY:
+ na plus można zaliczyć chyba tylko cenę, chociaż i tak nie do końca. Pędzel będzie leżał nieużywany, wolałabym te 10 zł dołożyć do lepszego pędzla.

Podsumowując - szczerze nie polecam. Naprawdę szkoda tych nawet 10 zł na pędzel, którym nie da się namalować ładnej, równej kreski. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek

Nie polecam

Jako, że jestem uzależniona od robienia kresek, skuszona pozytywną opinią jednej z guru urodowych na YT i zachęcona ceną kupiłam pędzelek w rozmiarze 0. Niestety, muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami:
- pędzelek ma o wiele za długi trzonek, więc nie widać dokładnie co się robi (ewentualnie ryzykujemy obicie się o lusterko i zniszczenie kreski).
- włoski się rozczapirzają mimo delikatnego traktowania. Pędzel czyszczę po każdym użyciu i bardzo o niego dbam, ale wygląda na nieźle "zużyty".
- po ok 2 miesiącach odpadła mi skówka mimo, że zawsze suszę go na leżąco, a pędzle z Sephory mam już chyba z 10 lat w idealnym stanie

Ogólnie nie polecam mimo niskiej ceny, bo to zmarnowane pieniądze.

daje polowe gwiazdki bo nie mozna dac 0

Okropnosc!! Mam pedzle maestro i hakuro sa o niebo lepsze, niestety te pedzle maja za twarde wlosie ktore rysuje powieke, tzn przy aplikacji eyelinera. rozwarstwia sie, nigdy wiecej nie kupie.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 zlamane w afekcie

Malowanie nim to sama przyjemność;)

Pędzel ten dostępny jest w dwóch rozmiarach 0 i 1. Ja mam 0 czyli wersję z cieńszym i krótszym włosim.

Jest to tak na prawdę mój trzeci pędzel do eyelinera (pierwszy to LancrOne - tragedia, drugi to Inglot 17TL(ścięty do brwi;P - malował od razu za grubą kreskę). Ten jest jak marzenie.

Kreski malowane tym pędzlem są grubości igły. Oczywiście dociskając pędzel do powieki mamy grubszą kreskę, ewentualnie można ja jeszcze poprawić ;P
Pędzelek po praniu nie rozciapierza się! Za co ma u mnie duży plus.

Trzonek i skuwka są bardzo solidnie wykonane, przez co wygląda na drogi;)
Cen w stosunku do jakości- śmiech;)
Zakup tego pędzla to na prawdę dobry interes. Polecam wszystkim;)

Używam tego produktu od: 1 tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka