Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Średnia ocena: 3.49/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

Formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego,, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

olejek
nabłyszczające, ochrona końcówek, regenerujące / odbudowujące
z silikonami
z pompką

Dobry zastępca jedwabiu

Jest to produkt o przeznaczeniu i działaniu podobnym jak jedwab - takie zabezpieczające serum na końcówki, lub w maleńkich ilościach na długość włosów. Dla włosów mocno zniszczonych/przesuszonych raczej będzie za słaby, poza tym to co zniszczone, rozdwojone należy obciąć - i tak tego nie zregenerujemy.

+ piękny zapach (taki ciepły, migdałowy z nutką karmelu), niestety nie utrzymuje się na moich włosach
+ cena - wychodzi taniej niż jedwab tej samej firmy
+ dozownik i pojemność
+ zawartość olejku arganowego - nie mała, nie duża, jednak nie wiem czy olejek ma szanse zadziałać, ale w tej cenie nie można oczekiwać dużej jego zawartości
+ wydajność (starczył mi na kilka miesięcy, zwykle używałam nieco więcej niż jedną kropelkę)
+ chroni zdrowe końcówki przed zniszczeniem
+ nawilża, wygładza, końcówki są dociążone, czyli nie odstają (o ile włosy nie są w bardzo złym stanie), włosy błyszczą, choć u mnie o to nie trudno

- u mnie nie działa na puszenie

Nie wiem czy kupię ponownie, bo lubię testować nowości, ale polecam ten kosmetyk.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

bez zastrzeżeń

Wygodne i ładne opakowanie z pompką, lekka, acz treściwa konsystencja, która chroni i oblepia włosy, nie przeciążając ich i nie tworząc tłustych strąków. Ładnie pachnie, a delikatny zapach utrzymuje się na włosach. Skutecznie chroni końcówki. Tani jak barszcz. Wydajny okrutnie, już jedna kropelka wystarczy na same koncówki.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię testować nowe produkty do włosów, ale polecam jak najbardziej.

kupię ponownie

+zapach!!
+ cena
+ wydajność
+ działanie

- trzeba w ciągu dnia dokonać małych poprawek, zeby wzmonić efekt wygładzenia, mam strasznie puszące się i kręcone włosy ;/

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

REWELACJA

Plusy:
1. Cena
2. Wydajność
3. Zapach
4. Włosy są po nim miękkie
5. Nadaje włosom blask

Minusy:
1. Zapach nie jest trwały, po kilku godzinach zazwyczaj już nie czuć nic
2. Nie ma jakoś nadzwyczajnej poprawy jakości moich włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 i jest jeszcze prawie całe przy codziennym stosowaniu

świetny

Kupiłam na próbę, okazał się genialny! I na mokre i na suche włosy, ułatwia rozczesywanie, ma przyjemny zapach i konsystencję, opakowanie z pompką ułatwiającą aplikację, kosztował niewiele ponad 10 zł, i rzeczywiście działą, efekty lepsze niż po jedwabiu-polecam, jak dla mnie, ma same plusy!

Używam tego produktu od: ok. pół roku
Ilość zużytych opakowań: do tej pory jedno

Bardzo dobry w niskiej cenie

Plusy:
+ stosunek jakości do pojemności jest rewelacyjny
+ obciąża włosy, jeśli ktoś ma piórowato-puchowe latające dookoła głowy włosy to jest duży plus. Zwłaszcza, że obciąża je ale nie sprawia, że wyglądają tłusto
+bardzo dobrze zabezpiecza końcówki
+można stosować na sucho i na mokro
+nadaje połysk
+włosy są gładsze w dotyku
+ułatwia rozczesywanie
+łatwo dostępny w naturze
+ładnie pachnie

Minusy:
- znikoma zwartość olejku arganowego
- ten olejek to jeden wielki sylikon pozbawiony działania pielęgnacyjnego, a jedynie doraźnie zabezpiecza włosy

Ale i tak go lubię. :)

Używam tego produktu od: około 8 miesięcy

bdb

Wspaniały zapach, konsystencja doskonała. Sprawia, że włosy sa mocno odzywione, obciążone (dla mnie akurat na plus) ale nie tłuste czy oklapnięte. Świetnie nadaje się zarówno na całą długość włosów, jak i na końcówki.
Stosuję go na mokre włosy, ale zdarza się też że na suche. Jest dobry, przez niego zrezgnowałam z jedwabiu :D

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

silikonowe szleństwo

Nie jestem fachowcem, ale na samym początku składu same silikony. Paradoksalnie to całkiem nieźle dla moich zniszczonych wlosów, bo je cokolwiek zabezpiecza i wygładza. No ale olejku arganowego to są tu śladowe ilości.
zalety:
- zapach
- sprawdza się na suche włosy - końcówki
- wygładzenie - trochę mniej się puszą
- cena
wady:
- działanie doraźne, brak trwałej poprawy
- przy dłuższym stosowaniu obciąża
- pompka się zacina
Nie jest to czego oczekuję, szukam dalej ideału i raczej tego nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

warto spróbować

To pierwszy kosmetyk tego typu, wcześniej nie próbowałam czegoś podobnego. Kosztował śmieszne pieniądze, więc po przeczytaniu recenzji postanowiłam kupić. Olejek pięknie pachnie, jest bardzo wydajny, mam go od ponad 2 miesięcy a mam ponad połowę w buteleczce. Nakładam na mokre końcówki. Włosy są gładsze, nie puszą się. Olejek nadaje połysk. Uważam, że to kosmetyk warty wypróbowania. Czasami używam go do rzęs w minimalnej ilości;) Polecam.

Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące

Dobra na końcówki

Opis producenta jest moim zdaniem wyolbrzymiony, aż takich efektów ta "kuracja" nie daje. ;) Jednak jako kosmetyk chroniący końcówki i nabłyszczający sprawdza się bardzo dobrze.

Plusy:
+ kosmetyk jest niedrogi i bardzo wydajny,
+ nawet minimalna ilość nadaje widoczny połysk włosom,
+ końcówki włosów dzięki używaniu tego kosmetyku nie zniszczyły się i nie trzeba podcinać,
+ dobrze wygładza i dyscyplinuje włosy, ułatwia rozczesywanie,
+ ma przyjemny zapach.

Minusy:
- często mam wrażenie, że włosy wyglądają po użyciu nawet niewielkiej ilości tej kuracji tłusto, nieświeżo (może to wina rodzaju moich włosów, ale jednak mój ulubiony kosmetyk na końcówki - jedwab Chi - nie daje takiego efektu),
- wygląd włosów poprawia tylko na chwilę, po umyciu włosów nie widać poprawy ich stanu, więc nie regeneruje włosów "od wewnątrz" i nie wzmacnia tak jak głosi opis kosmetyku.

Mam już swój ulubiony kosmetyk na końcówki (wyżej wspomniany) i głównie po niego będę sięgać w przyszłości, ale tę kurację Marion stawiam na drugim miejscu. ;)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Bardzo dobra kuracja

Używam tą kurację od kilku miesięcy ale dopiero teraz zdecydowałam się na pełną recenzję.
Dla mnie jest to jeden z najlepszych zabezpieczaczy jeśli chodzi o końcówki jak i całą długość.
Zawsze po umyciu włosów, wcieram dwie krople kuracji na całą długość. Nigdy więcej ponieważ kuracja może obciążyć. Po wyschnięciu włoski są błyszczące, sypkie, wygładzone. Poprawę widać zwłaszcza na końcówkach. Myślę, że bez tej kuracji, końcówki niszczyłyby się szybciej. Tak mogę wydłużyć czas podcięcia.
Kuracja bardzi ładnie pachnie, buteleczka umożliwia dokładne wydobycie produktu. Największa zaletą produktu jest wydajność. Używam ją regularnie kilka miesięcy a produktu nie ubywa.
Polecam z czystym sumieniem.

nawet nawet...

Szukałam już od dłuższego czasu coś co by polepszyło troche stan moich włosów...
To, że jest teraz szał na te wszystkie oleje zdecydowałam się na wypróbowanie tej odżywki.
Na półce w chemicznym był tylko ten specyfik z olejkiem arganowym to też nie miałam zbyt dużego wyboru...
Wiec tak:

+włosy naprawde pięknie się błyszczą !!!
+lepiej się układają i wyglądają na zdrowsze
+są gładkie w dotyku
+ nie wiem czy zabezpiecza końcówki
+cena ja kupiłam za 12,90 zł

- spodziewałam się wiekszych efektów ale nie narzekam

Polecam dla osób które lubią blask na swoich włosach :D

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie