Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym

Formuły produktów oparte zostały na bazie olejku arganowego,, który pomaga zapewnić włosom 7 efektów:
- przywraca piękny połysk,
- regeneruje włosy od wewnątrz i wygładza,
- ułatwia rozczesywanie i układanie,
- wzmacnia i nawilża,
- nadaje miękkość i elastyczność,
- chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych,
- zapobiega puszeniu się włosów.
Kuracja z olejkiem arganowym - jedwabista konsystencja produktu pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu na włosach, jest natychmiast wchłaniana, nie obciąża i nie zostawia żadnych osadów we włosach.

Lubię

Olejek stosuje już od dłuższego czasu. Ma bardzo ładny,słodki zapach. Konsystencja jest w sam raz,ani za rzadka ani za gęsta, dość tłusta. Używam zazwyczaj 3 pompki na włosy od połowy. Wygładza końcówki i niweluje puszenie. Włosy mają przy okazji ochrone przed czynnikami z zewnątrz. Można go dostać w każdym Wispolu. Cena przystępna. Lubię!

nie zawsze to co tańsze musi być gorszej jakości

Po ten produkt sięgnęłam przypadkiem i dobrze zrobiłam, że nalazł sie w moim koszyku zakupowym. Jestem bardzo zadowolona i oczarowana jej działaniem moje włosy są:
-miłe w dotyku,
- nie obciążone,
-pachnące
-lśniące
-odżywione
Minusów w tym przypadku nie zauważyłam

Marion

Olejku używam od roku zazwyczaj na mokre włosy. Na pewno włosy są pełne blasku jeśli po olejku od razu je wysuszę, ułatwia rozczesywanie,to fakt ponieważ mam ten problem po każdym myciu,włosy są wygładzone i pełne regeneracji.

Bardzo fajny kosmetyk, super zapach, włosy są po nim fajnie odżywione i gładsze. Nie puszą się, lepiej się układają i rozczesują przy moich kręconych i poplątanych włosach bardzo się sprawdzał. Końcówki mniej się rozdwajały dzięki niemu. Włosy nie wyglądają na tłuste co czasem się dzieje przy używaniu kosmetyków z olejkami.

Całkiem niezły

Przerobiłam już naprawdę duże ilości olejków, nie dlatego że wszystkie mi nie pasują, a dlatego, że uwielbiam mieć wybór. Ten jest w fajnej plastikowej buteleczce z pompką, więc nakładanie go na włosy jest fajne, bo nie marnujemy produktu. Ma przyjemny, delikatny zapach. Ma dobrą pośrednią konsystencję. Po nałożeniu na włosy można zauważyć efekt delikatnego nablyszczenia, nie jest ono akurat w tym przypadku spektakularne, ale włosy są przyjemne w dotyku. Nie obciąża włosów dzięki temu nie ma efektu tłustych stronków. Olejek sam w sobie radzi sobie z puszącymi się włosami i ładnie wygładza końcówki.

Tani a konkretny

Milo wspominam czas gdy go uzywalam
Kosmetyk zawiera olejek arganowy jak i inne aktywne skladniki. Idealnie sprawdzal sie do zabezpieczania koncuwek, dobrze wygladza wlosy, wszystko co sie puszy mozna dzieki niemu ogarnac. Zapach ma ok a konsystencja to wiadomo jak to olejek TLUSTA wiec trzeba uwazac i nie przesadzac. Aaa i jeszcze zapomnialam dodac jak on meega nablyszcza!

taki sobie

Moje kudły chyba są jakoś odporne na działanie olejku arganowego. Mimo to dostrzegam pewne plusy. Stosowałam go głównie na końcówki i zostały dzięki temu trochę scalone. Włosy po nim delikatnie się błyszczą. Nie zauważyłem niestety jakiejś szczególnej poprawy kondycji moich włosów. Używałam go alternatywnie jako dodatek do glinki i robiłam sobie maseczki - sprawdzał się tak całkiem nieźle ;P

Klasyk

Jeden z bardziej znanych i kultowych olejków do włosów. Sława zasłużona. Dobrze zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem i urazami mechanicznymi. Nabłyszcza, pomaga układać włosy, ogarnia spuszone. Włosy są gładkie, błyszczące. Tani produkt, wart swojej ceny.

Super sprawa :)

Marion olejek arganowy jest idealny dla moich włosów. Po użyciu zaledwie 2-3 kropelek sprawia ,że czesanie ich nie jest już udręką . Ponadto podoba mi się jego zapach!

ZALETY:
- ekonomiczne opakowanie
- ładny zapach
- łatwe rozczesywanie włosów
- najlepszy olejek jaki używałam :)

Wzorowy

Kuracja z olejkiem arganowym od Marion naprawdę daje efekty. Wygładza nawet bardzo kręcone i niesforne włosy, nadaje im blasku i lekkości. Stają się miękkie i już nie puszą się tak. Do tego ma bardzo ładny zapach i wbrew pozorom nie jest wyjątkowo tłusty.

Gorąco polecam

Marion, 7 Efektów, Kuracja z olejkiem arganowym znajduje się w plastikowej niewielkiej butelczynie, która uzbrojona jest w pompke, mającą na celu pomoc w wydobyciu kosmetyku. Jest to wielkie ułatwienie dlatego że można cieszyć się z olejku do ostatniej kropli. Jeśli chodzi o nawilżenie włosów to działa tak jak w sumie każdy olejek aczkolwiek jest to dość naturalna metoda dbania i regeneracji włosów dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość ale warto. Kuracja ma piękny zapach i zostaje długo na włosach. Tak naprawdę używam jej także do nacietania buzi, ust ciała. Jest wszechstronna.

Fajny kosmetyk

Firmę Marion polubiłam dzięki kosmetykom termoochronnym do włosów. Zarówno serum jak i spray sprawdziły się u mnie. O kuracji z olejkiem arganowym słyszałam i czytałam wiele dobrego, dlatego postanowiłam wypróbować.
Opakowanie - buteleczka z pompką, ułatwia aplikację, jest wygodna w użyciu, dobrze dozuje produkt.
Kosmetyk ma oleistą, średnio gęstą konsystencję. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach. A moje włosy wręcz go chłoną (jednak trzeba uważać z ilością, bo łatwo przedobrzyć i wówczas skleja i przetłuszcza włosy).
Po jego użyciu włosy są miękkie, wygładzone i błyszczące, mniej się puszą. Ja nakładam na wilgotne włosy, dzięki czemu łatwiej się rozczesują. Zauważyłam też, że włosy są mniej podatne na elektryzowanie.
Bardzo go lubię, ale podczas kuracji nim trzeba ograniczyć inne silikonowe kosmetyki, bo włosy stają się obciążone i szybciej się przetłuszczają.