The Sanctuary, Spa Essentials, Toning Body Streamliner (Tonik ujędrniająco - modelujący)

Specjalistyczny preparat o działaniu ujędrniającym i wygładzającym oraz modelującym sylwetkę. Wspomaga redukcję cellulitu. Działa wyszczuplająco. Po zastosowaniu toniku skóra jest jędrna, napięta i aksamitnie gładka. Tonik zawiera:
- wyciąg z zielonych wodorostów - działają na skórę tonizująco i oczyszczająco, wspomagają jej prawidłowe ukrwienie i redukują podskórne zapasy tłuszczu - wyszczuplają i zwalczają cellulit, ponadto odmładzają, bo wspomagają odnowę naskórka, łagodzą podrażnienia skóry i pomagają w leczeniu blizn,
- mentol - poprawia krążenie w naczyniach krwionośnych i limfatycznych, co usprawnia procesy metaboliczne w tkance podskórnej i zapobiega tworzeniu się obrzęku w tym rejonie, wspomaga działanie składników aktywnych i redukcję cellulitu,
- olejek z drzewa herbacianego - reguluje gospodarkę płynami w organizmie.

Skuteczny na cellulit

Produkt kupiony z ciekawości na allegro. Jeśli chodzi o skuteczność to muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczona bo naprawdę działa przy systematycznym stosowaniu. Skóra jest widocznie napięta i wygładzona. Tonik ma efekt chłodzący i jest tak naprawdę.
Minus za dziwny, ziemisty jak dla mnie zapach.

Używam tego produktu od: 1 roku

fajne

kupiłam podobnie jak inne kosmetyki tej firmy w promocji
opakowanie wygodne
zapach fajny
dobrze się wchłania
ja widzę skóra jest bardziej jędrna
nie lepi się
stosuję go rano a na noc obecnie palmersa
takie połączenie daje radę
dodatkowo ćwiczę.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 3opakowania

Cudeńko

Zaproponowałam produkt, więc dodam opinię.
Kolejny zakup z allegro. Koszt 7,99 + przesyłka. Hasło "tonik rozbijający cellulit" zadziałało na moją podświadomość. Więc oczywiste, że musiałam go mieć.
Konsystencja rzadka, bardziej jak płynny żel. Zapach specyficzny. Nie dla każdego. Mieszanka imbiru i pomarańczy. Ale jak dla mnie ładny. Wydajność standardowa, przy codziennym stosowaniu wystarcza na ok 3 tygodnie.
Stosuję tylko wieczorem (rano używam innego). Jeżeli nałożymy go zaraz po kąpieli i osuszeniu skóry, można pozwolić sobie na dłuższy masaż, ponieważ wolniej się wchłania. Nie pozostawia tłustej czy klejącej warstwy na skórze, zapach szybko się ulatnia.
Efekty... są. Ale ja mam synergiczne działanie z innym cudeńkiem. Mimo to cellulit jest mniej widoczny, skóra gładka i przyjemna w dotyku, bardziej napięta.
Jestem z niego zadowolona i z czystym sercem mogę go polecić.

Używam tego produktu od: listopada 2011
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie