Pantene, Pro-V, Większa Objętość, Szampon do włosów cienkich (nowa wersja)

Pantene, Pro-V, Większa Objętość, Szampon do włosów cienkich (nowa wersja)

Objętość i zdrowy wygląd dla cienkich, delikatnych włosów. Zaawansowana formuła Pantene Pro-V: lekka jak piórko kolekcja Większa Objętość zawiera cząsteczki mikro - powiększające, dlatego wzmacnia Twoje cienkie włosy, nadając im wygląd pełen zdrowia i objętości.

wzmacniające
w butelce
100 – 250ml, >250ml

Lubię

Szampon fajnie pielęgnuje i myje włosy. Jest gęsty i wydajny. Juz niewielka ilosc wystarczy do umycia długich włosów. Super sie pieni i ładnie pachnie. Nie zauważyłam żeby jakos działal na cienkie włosy. Jednak i tak go lubie ponieważ włosy wydają się zdrowe i pełne blasku.

bardzo dobry

Lubię markę Pantene i to jeden z kilku szamponów z używanych przeze mnie. Opakowanie jest takie typowe dla tej marki, poręczne i wygodne w użyciu. Szampon ma odpowiednio gęstą konsystencję, przepięknie pachnie, bardzo dobrze się pieni. Świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Po wysuszeniu włosy są mięciutkie, śliskie i lśniące. Nie myję włosów codziennie, ale po tym szamponie następnego dnia moje włosy też wyglądały całkiem nieźle. Szampon jest niedrogi a przy tym bardzo łatwo dostępny.

Pantene, Pro-V szampon do wlosow cienkich

Pantene, Pro-V szampon do wlosow cienkich jestem wlascicielka cienkich i slabycb wlosow, ktore lubia wypadac. Gdy kiedys zmienilam swon szampon pantene na inny od razu zauwazylam roznice. Po szamponach X wlosy mj wypadaly GARSCIAMI, nie dalo sie ich rozszcesac, byly lamliwe. Od razu wrocilam do swojego ulubienca.

Puch na głowie

Zachęciła mnie obietnica producenta o zwiększeniu objętości włosów. Moje są długie i jest ich dużo, więc nie mają najlepszej objętości. Nie podoba mi się jednak ten szampon.

Butelka dobrze leży w dłoni i łatwo ją otworzyć. Sam szampon jest gęsty i przezroczysty. Ma ładny, jakby owocowy, słodkawy zapach. Jednak na włosach się nie utrzymuje.

Szampon według mnie jest bardzo mocny. Włosy są po nim bardzo suche i tępe w dotyku. Potrzeba dobrej odżywki (i sama odżywka nie daje rady), by te włosy były bardziej do życia.

Włosy są po nim spuszone. Niby mają jakąś objętości, ale nie tyle od nasady co całe są takie napuszone. Moje włosy są kręcone i po tym szamponie są po prostu sianem. Ciężko przywrócić im skręt po umyciu tym specyfikiem.

Szampon jest wydajny i kosztuje ok.3,6 e za chyba 400 ml.

Nie jest to efekt objętości o jaki mi chodziło.

Jeden z lepszych :)

Moje włosy sa ogólnie super cienkie. Uzywajac tego szamponu przez jakis miesiąc faktycznie zauwazylam ze włosy maja znacznie większa objętość. Na co dzien stosuje szampon i odżywkę z tej samej serii i sprawdza sie świetnie wlosy sa uniesione, lekkie i zdrowe.

Działa!

Już miałam spisywać tę odżywkę na straty, kiedy nagle zauważyłam efekt! Jakoś pod koniec opakowania, kiedy zarzekałam się, że więcej nie kupię tego produktu zdałam sobie sprawę, że moje włosy są mocniejsze, bardziej gęstsze i uniesione u nasady za sprawą baby hair.

Wielkim plusem tego produktu jest fakt, że nie obciąża ona włosów. Można nakładać ją po całości, wsmarowywać w skórę głowy, a po spłukaniu włosy ładnie się układają, nie mam problemów z rozczesywaniem i włosy nie przetłuszczają się zbyt szybko.

Spoko szampon

Mam cienkie włosy i mam ich mało w dodatku ze skłonnością do przetłuszczania. Szampon bardzo dobrze sobie z tym wszystkim radzi. Ładnie pachnie, dobrze się pieni, dodaje objętości i nie obciąża włosów.

ulubiony szampon drogeryjny!

Szampon kupiłam przez przypadek na wyjeździe, zapomniałam zabrać swojego z domu i bardzo dobrze, że tak się stało. Włosy mam średniej długości, do ramion i cienkie. Umówmy się cudów od szamponu nie ma co oczekiwać (ma po prostu myć skórę głowy i włosów), natomiast tutaj pozytywne zaskoczenie: fajnie odbija włosy od nasady, wcześniej myłam włosy codziennie, starałam się przerzucić na mycie ich co drugi dzień i niestety ale przy innych szamponach drugiego dnia musiałam się wspomagać suchym szamponem... przy tym nie ma takiej potrzeby. Drugiego dnia włosy są świeżutkie, a nie udało się to szamponom kupowanym specjalnie do przetłuszczającej się skóry głowy. Jest to szampon, który zostanie już ze mną na stałe.

Działa, ale nie na długie i ciężkie włosy

Często zmieniam szampony, ale jednak ciągle wracam do Pantene Volume. Bardzo często jest tak, że mam w szafce szampony naturalne, bez SLS-ów, szampony regenerujące, ale Pantene na objętość jest prawie zawsze. Używam ich zamiennie, w zależności od potrzeb włosów :) Obecnie mam bardzo długie i ciężkie włosy, więc mało który szampon faktycznie by je uniósł, jednak jak miałam krótsze to działał naprawdę świetnie.

Na plus +

Szampon nadaje widocznej objętości, która pozostaje na włosach dosyć długo. Jednak bez użycia odżywki włosy stają się szorstkie i ciężkie do rozczesania. W zestawie z odżywką włosy wyglądają super, są nawilżone i mają efekt Volume, czyli to czego oczekuję !

Całkiem OK

Kupiłam ten szampon w Rossmannie zachęcona opisem i ceną promocyjną 8.99 zł. Do kupiłam do tego odżywkę 3 minutową. Najpierw testowałam sam szampon. Ma dość przyjemny zapach dobrze się pieni i do tego jest wydajny. Ogólnie moja opinia po wysuszeniu włosów jest taka:
-słabo nawilża
- dodaje lekkiej objętości
- włosy źle się po nim rozczesują
- włosy po nim są długo świeże
- nie obciąża ich

O wiele lepiej sprawdza się z odżywką ,która dodatkowo nawilża i dodaje jeszcze większej objętości

Nie zawiodłam się

Po umyciu w tym szamponie rzeczywiście wydaje się,że włosów jest jakby więcej.Ułatwia rozczesywanie,nadaje miękkość i puszystość włosom.Nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.Dobrze się pieni,jest wydajny i ma przyjemny zapach.