MeMeMe, Long Wear Lip Cream (Satynowa pomadka)

MeMeMe, Long Wear Lip Cream (Satynowa pomadka)

MeMeMe Long Wear Satin Lip Cream Cherub Blush - Satynowa, nawilżająca szminka wzbogacona masłem shea oraz witaminą E.
Wygładza usta i nadaje im miękkości, sprężystości. Wyjątkowe połączenie bogactwa koloru, nawilżenia i pielęgnacji ust.
Długotrwale utrzymuje nawilżenie ust, pozostawia je miękkie i aksamitne.
Intensywny kolor to zasługa dużej koncentracji pigmentów.
Usta są wygładzone i lśnią, a makijaż utrzymuje się długie godziny.

całkiem porządna szminka

Mam trzy kolory tej szminki:

China Rose- różowy nudziak

Berry Crush- piękna, soczysta fuksja (trochę jakby z niebieskim podtonem- bardzo ciekawy i interesujący kolor)

Ruby Rich- głęboki czerwony ze złotymi drobinkami (niewidoczne na ustach)

Nie rozwodząc się wiele na tym tematem:
+ szminki są kremowe,
+nie zbierają się ani w kącikach ani w załamania ust ani nie migrują poza kontur,
+ nawilżają usta,
+ładnie się "zjadają",
+mają ładne wykończenie,
+przyjemny zapach,
+ całkiem przyzwoita cena
+opakowania (szczególnie China Rose).

minusem jest to, że "long wear" to one raczej nie są, ale i tak dają radę.

Btw, z China Rose miałam burzliwą historię miłosną, bo od zakochania, do znienawidzenia i w końcu jesteśmy w punkcie przyjaźni i czasem wyskoczymy gdzieś razem. No i na ten kolor trzeba uważać, bo czasem podkreśla suche skórki i wchodzi w załamania ust jako jedyny.

Ilość zużytych opakowań: wszystkie 3 są na wykończeniu

I love love......

Pomadke nabylam z przypadku ,w malej perfumerii zobaczylam szafe MEMEME i postanowilam cos sobie kupic ;)
Wybor padl na roz w odcieniu Coral i pomadke Coral Cloak....
Ale do rzeczy ;) pomadka zapakowana jest w swietnym i stylowym kartoniku,po wyciagnieciu mamy czarna obudowe z slicznym wzorkiem.Kolor pomadki kotry posiadam jest cudowny,jasny,koral,przelamany pomarancza,nadajacy twarzy blasku i odswiezenia.Pomadka swietnie podkresla usta ,pasuje do jasnej ,jaki i ciemnej karnacji.Taki typowo wiosenno-letnik kolor.Sam fakt ze wiosna uzywam pomadek w takich odcieniach ;)
Pomadka naklada sie swietnie,lekko i nie trzeba kilkakrotnie aplikowac zeby uzyskac kolor ;) Jest mega intensywan i kremowa,Pieknie pachnie,nie rozmazuje sie i schodzac nie zostawia obwodki na wargach.Takze nie splywa ,jestem mega zadowolona :)
Spalam sie jeszcze na Tuscan red i mysle ze niedlugo nabede.Cena pomadki w iRL to 10.50 euro czyli dosc sporo jak na pomadke ze srednie polki,chociaz jakosciowo jest swietna.
Jedynym minusem dla mnie jest to ,ze jest miekka(czyli tez nie wydajna) i boje sie ze sie \'rozpusci\'podczas cieplejszych dni.

Chcialam jeszcze napisac pewne porownanie;)
Otoz Coral Cloak to niesamowity blizniak pomadki Maca w odcieniu Ravishing ;)
Posiadam obie i kolor jest mocno zblizony,w tonacji cieplej,jedynie Mememe jest ciut bardziej wybijajaca sie tzn dla mnie wpada lekko \'neon\'

Od opakowania po zawartosc wszystko w tej pomadce lubie ;)naprawde polecam ;)

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale bedzie wiecej ;)

Jak mogłam....tak spudłować?

Co za przewrotny tytuł?
No ale jak inaczej, skoro chyba po raz pierwszy zdarzyło mi się tak spudłować z kolorami?

O tej szmince czytałam, widziałam filmiki na YouTubie i w ogóle...
Przekonała mnie prezencja: szminka jest w bardzo ładnym, solidnym opakowaniu.

Zakupiłam dwa kolory:
1) Coral Cloak - intensywny pomarańczowy
2) Tuskan Red - piękny pomidorek
Jako rudzikowi miało mi to pasować...podobno.

Podobno to Marsjanie wylądowali.

Mi się zawsze udaje wstrzeli w kolorówkę. Ale tu strzeliłam jak kulką w Sejm.
Kolory, choć piękne, głębokie, kremowe, w ogóle do mnie nie pasują.

Ale nie będę rozwodzić się nad własnym pudłowaniem, a za to opowiem o zaletach szminki:

:) kremowa jak...hmmm...masło jest za cienkie..Ta szminka jest bardziej treściwa i gęstsza niż masło
:) kolory nasycone, mocne, pigmentacja na full
:) cudowny zapach: jakiś taki pudrowo-kremowy, śliczny, nienachalny i niesyntetyczny
:) ładnie ścięta i w solidnym ubranku
:) nakłada się bajecznie - miękko ślizga się po ustach i pozostawia taką warstwę jak trzeba
:) dosyć trwała pomimo swej kremowatości - ok 3-4 godziny

Cena? Do zjedzenia:)

Na pewno ją kupię ponownie, ale zdecydowanie inny kolor. Przy mojej obecnej opaleniźnie te kolory, pomimo, że piękne, dają efekt brudnej skóry albo doklejonych ust. Niepotrzebne skreślić.
Ale już się nastawiłam na Pashmina Pink i Persian Pink, choć to własnie róże odrzuciłam od razu - rudzik w różach? No chyba tak..:D

Drugiego takiego kremisia jeszcze nie znalazłam. I drugiego takiego pudła z kolorami nie strzelę:D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa mam, ale nie używam ze względu na kolory

Cudowna!!!

Mój ideał absolutny! Obecnie jestem szczęśliwą posiadaczką China Rose i pomimo tendencji do eksperymentowania ta szminka z pewnością zawsze będzie się szwędać po mojej torebce.
Pokłony bije za trwałość - szminka po nałożeniu trzyma się twardo i nie zdarzyło mi się by zbierała się w kącikach. Nie wyjeżdża poza linie ust, bardzo mocno napigmentowana (bez poprawek kolor delikatnie "wtapia się" w usta). Jakby tego było mało konsystencja szminki jest wyborna! Nie jest tłusta ale wiem ze moje usta są pod najlepsza ochrona - czy zima czy lato.
Cud, miód i orzeszki!
Nawet cena tak nie straszy. Wolę 1 dobrą niz kilka tańszych niewypałów, bo wiem że sprawdzi się ona bez względu na to czy w planie zwykły wypad na miasto czy oficjalny wieczór w balowej sukni.

Kolejne wielkie TAK dla MeMeMe. Polecam wszystkim gorąco!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego i z pewnością nie ostatniego

porazka :(

posiadam odcien China Rose, taki troszke rozowawy nude :)
kolor ladny,pieknie pachnie,opakowanie milutkie, ale niestety pomadka strasznie ale to strasznie wchodzi w kazde zalamanie na wargach, mimo tego ze jest kremowa, ona sie zywcem potrafi rozpuscic w opakowaniu, strasznie podkresla suche skorki, nie jest trwala do godziny czasu zbiera sie w kacikach, ohyda,
porazka jak dla mnie bo dalam za nia 8 funtow, za duzo, ale skad mialam wiedziec :( lezy sobie w kosmetyczce i czeka niewiem na co, wyrzucic nie wyrzuce chyba oddam siostrze, ale zaluje wydanych pieniedzy
Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Super... i ten zapach!

Kolorówka w sklepie i w katalogu, na opakowaniu kartonikowym jest o wiele ciemniejsza niż szminka w rzeczywistości.
Mam kolor Ruby Rich - myślałam, że bedzie bordowa a okazała się czerwona :)
Kolor śliczny, pięknie pachnie wanilią/piżmem, fajna miękka konsystencja, nie wysusza ust. Moim zdaniem dość trwała :) Nie znalazłam żadnyh wad tej pomadki.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc