The Balm, Mary - Lou Manizer Highlighter & Shadow (Wielofunkcyjny rozświetlacz i cień do powiek)

Pojemność 9,06 g
Pojemność 9,06 g
Pojemność 2,7 g

The Balm Mary - Lou Manizer, to wielofunkcyjny rozświetlacz, cień i nabłyszczacz. Naturalnie rozprasza światło padające na twarz, zapewniając odmłodzony i promienny wygląd skóry. Rozświetla i akcentuje policzki, dodaje blasku makijażowi oczu. Drobno zmielona konsystencja pudru idealnie wtapia się w skórę. Praktyczne, kompaktowe opakowanie z lusterkiem. Jeden odcień, który dopasowuje się do każdego tonu skóry.

Światło oo nosisz je..na sobie ????

Mary-Lou , kupiłam po trefnym zakupie produktu rozświetlającego innej marki i ...jestem bardzo zadowolona z wydanych pieniędzy. Ewidentnie urzekł mnie kolor rozświetlacza, nie typowe złoto,ale też nie srebro, używam go również do rozświetlenia kącika oka.

Mój odnośnik do wszystkich rozświetlaczy

Zawsze szkoda było mi pieniędzy na to cudo, chociaż podziwiałam jak wygląda u innych. Kiedy w końcu go kupiłam i nałożyłam pędzlem jedno pociągnięcie, stałam i tylko kręciłam głową przed lustrem, żeby podziwiać jak pięknie się mieni w świetle.
Jego blask jest naprawdę zachwycający. Jeśli ktoś lubi mocniejsze rozświetlenie na codzień, tak jak ja- to jest produkt idealny. W lecie sprawdza się perfekcyjnie do dekolt i ramiona. Używam go również w kąciki oczu, żeby rozświetlić spojrzenie.
Opakowanie jest bardzo eleganckie, wygląda stylowo, więc sprawdzenie stanu makijażu w miejscu publicznym z takim produktem, którego lusterko zajmuje 99,9% powierzchni wieczka, to czysta przyjemność.

Klasyk

Jedyny rozświetlacz, którego używam od lat (szczególnie ze to moje pierwsze i jedyne opakowanie). Tworzy piękna tafle na policzku, bez większych i widocznych drobinek. Ma lekko złoty odcień dzięki czemu bardzo dobrze zgrywa się z cera, która ma ciepłe tony. Wyglada bardzo naturalnie, jednak nie wydaje mi się żeby dało się nim zrobić jakiś szczególnie mocno widoczny efekt. Zdecydowanie polecam każdemu kto jeszcze nie próbował.

Ideał

Jak dla mnie idealny rozswietlacz na codzien i od święta bo można stopniować efekt. Jest to szampańskie złoto, neutralne, bez drobinek, daje efekt wilgotnej skóry. Jest mega wydajny, używam od pół roku a wygląda na niemal nowy. Polecam każdej dziewczynie. I moim zdaniem nie podkreśla faktury skóry przez co mogą go stosować również dziewczyny 18+VAT.

Idealny

+ Konsystencja, nie jest pudrowy, jest taki... maselkowy :P
+ Efekt mozna stopniowac
+ Jedyny rozswietlacz jaki posiadam ktory tworzy taki mocny efekt mokrej skory
+ Bardzo drobno zmielony, bardzo miekki
+ Szampanski, dosc neutralny kolor
+ Nie ma zapachu
+ Fajny koncept opakowania i nazwy
+ Wydajny, mimo smyrania po nim paluchami i pedzlami nie widac zadnego ubytku

- Pudeleczko plastikowe i nie za eleganckie

Kocham ten rozświetlacz. Jest ze mną od lat i do tej pory nie znalazłam mu godnego następcy. Oby nigdy go nie wycofali.

Bardzo lubię

Rozświetlacz jest dla mnie miłym zaskoczeniem. Nakładam na policzki skośnym pędzlem, na skórze zostaje piękna powłoka, która cudownie się mieni. Najlepsze jest to, że skóra lśni cały dzień, produkt jest bardzo trwały i nie ściera się w ciągu dnia. Lubię czasami również rozświetlić oko tym produktem, wygląda to bardzo naturalnie i spojrzenie od razu jest takie świeże. Oczywiście baza pod cienie konieczna. Jedynym minusem może być cena, ja dostałam w prezencie i nie jestem pewna, czy kupiłabym osobiście.

Idealny błysk

Mam ten rozświetlacz już od dawna. Używam go codziennie, a mam wrażenie, że wcale go nie ubywa. Jest bardzo wydajny. Długo się utrzymuje na skórze. Ma także przepiękne opakowanie z lusterkiem. Pięknie rozświetla skórę. Nie zamieniłabym go na żaden inny!

świetny produkt, dodaje blasku

Produkt pięknie rozświetla cerę, nie wygląda tandetnie, może być nakładany solo albo na róż. Kolor jest bardzo uniwersalny, powinien pasować do wszystkich odcieni cery. Bardzo ładnie ożywia twarz, dodaje zdrowego blasku.

Bardzo długo utrzymuje się na twarzy, od rana do późnego wieczora. Bardzo wydajny, używam prawie codziennie od trzech miesięcy a produktu nie ubywa. Nie ma problemu z nakładaniem, efekt można stopniować.
Do tego jeszcze to urocze opakowanie:)
Produkt warty swojej ceny!

strzał w 10

Zacznę od tego, że to mój pierwszy rozświetlacz i od razu znalazłam swój ideał. Długo zbierałam się do jego zakupu, ponieważ odstraszała mnie trochę cena, ale było wart. Aktualnie od kilku lat się z nim nie rozstaję :3 Potrafi dopełnić każdy makijaż. Kolor jest prze piękny ale trzeba uważać, żeby z nim nie przesadzić, wystarczy tylko odrobina i twarz wygląda promiennie. Opakowanie również robi swoje.
Rozświetlacz może nie jest tani ale wystarczy na baaaardzo długo. Ja aktualne opakowanie używam od pół roku i nie widać na nim śladów używania :) Polecam

Cudowny

Idealny dla mnie i w codziennym makijażu i na wieczór ;)
PLUSY:
-pięknie rozświetla
-cena
-wydajność
-jak0ść
-nie osypuje się , kruszy , pyli
-naturalny efekt glow
-bez drobinek , efekt tafli
-łatwy w użyciu
-piękne opakowanie
-lusterko
-trwałość
-nie ściera się
MINUSY:
-dostępność
Gorąco polecam wypróbować bo warto :)

Przepiękny błysk

Ten rozświetlacz to prawdziwy hit i od wielu lat gości w mojej kosmetyczce. Wygląda na skórze po prostu obłędnie, daje piękny efekty szampańskiej tafli. Opakowanie jest bardzo eleganckie i duży plus za lusterko. Dodatkowo, to produkt multifunkcyjny - można go używać typowo, jako rozświetlacz na wzgórza kości policzkowych jak i do rozświetlenia dekoltu, łuku brwiowego, ale sprawdzi się również jako cień. Cena jest dość spora, ale produkt jest mega wydajny.

kultowy rozświetlacz

Widząc w internecie wiele pozytywnych recenzji zdecydowałam się go kupić. Miałam szczęście, że w tym czasie był na promocji w Douglasie (jak dobrze pamiętam 79zł). Za każdym razem , gdy go nałożę, otrzymuję pytania co to za rozświetlacz. Zdecydowanie nie żałuję, że go kupiłam. Stosuję zarówno u siebie jak i u innych. Daje piękną taflę i pasuje do każdego tonu skóry. Często stosuję go do rozświetlenia wewnętrznego kącika oka. Jedyny minus to cena, ale da się go dorwać w sklepach internetowych poniżej 100zł.

Kultowy produkt.

Nawet nie pamiętam od ilu lat używam produktu, pewne jest tylko to, że jestem w trakcie zużywania drugiego opakowania. Używałam na zmianę z rozświetlaczem od Wibo i dwa produkty uwielbiam. Wielkim plusem Mary-Lou jest z pewnością trwałość, rozświetlacz ładnie błyszczy przez cały dzień.